18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Różnica
BongMan • 2014-11-08, 16:57
Główna różnica między humanistami a nie-humanistami jest taka, że jak jeden z drugim pokończą studia i dostaną w końcu prace jako ciecie na nocnej zmianie, to pierwszy rozwiązuje z nudów krzyżówki, a drugi - sudoku.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-11-08, 22:36
@PanStachZeStalowejWoli, chyba lepiej zarabiać funty po zawodówce niż nic po skonczonych studiach.

Pochwal się czym ty się zajmujesz i po jakiej szkole.
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-11-08, 23:10
@up

Kurwa rozumiemy, że masz przerwę od garów, czcij za to swojego dobrodusznego faceta, ale do kurwy nędzy się nie zapominaj.

Zgłoś
Avatar
THEMAN 2014-11-08, 23:13 5
@Bongman, to nie jest kurwa śmieszne. To jest życiowe. Dlatego masz piwo.

@PanStachZeStalowejWoli
Wszyscy moi kumple i byłe dupy pospierdalali na studia, pokończyli i tak: Jeden po mechatronice to cieć od działu w brico marshe, drugi inżynier maszyn jako telemarker w call center, trzeci nie pamiętam po jakich studiach zapieprza na budowie za 1200 zł na lewo, moja ex pierdoliła ucieczką do angli nie tylko związek ale i swoje życie- Ukończyła studia psychologiczne w oxfordzie, zna angielski, niemiecki i japoński wcześniej w liceum prymuska na całą szkołę, ile łez w wyniki przelała ile nocy zarwała nie policze- Pracuje w mc.

A ja miałem wyjebke na szkołe od zawsze, wolałem latać na rowerze lub motocyklu, moja pasja która stała sie pracą. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych- obecnie kierownik serwisu motocyklowego, ponad 2,5k bez nadgodzin w soczystej gotówce do rączki z usmiechem szefa, a nie do ściany płaczu, umowa o prace bezterminowa w której zawarty mam płatny miesiac urlopu wypoczynkowego na każdy rok pracy. przychodze, robie swoje wyjebane mam na wszystkich.

Laska miał racje że w życiu trzeba sobie odpowiedziec na jedno zajebiście ważne pytanie- co lubie w życiu robić. A potem zacznij to robić.
Zgłoś
Avatar
PeterZ 2014-11-08, 23:31
THEMAN,
Urzekła mnie twoja historia. Też tak chcę.

@Undead

Dzięki, że mnie doceniasz. Dobra kobieta z ciebie.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-11-08, 23:34
@Klarkson, oho, następny niespełniony gimbus, co to myślał, że świat podbije.
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-11-08, 23:54 1
Theman, jak tak mówisz, to ja kurwa zaczynam czekać, aż mi zaczną płacić za przeglądanie tej strony
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2014-11-09, 1:03
benykuleczka84 napisał/a:

Czyli jestem humanistką

Sudoku za chuj nie ogarniam



Dajesz mi pisemny dowód na moją tezę, którą postawiłem po czytaniu Twoich komentarzy.
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2014-11-09, 12:14
THEMAN napisał/a:

A ja miałem wyjebke na szkołe od zawsze, wolałem latać na rowerze lub motocyklu, moja pasja która stała sie pracą. Z wykształcenia technik mechanik pojazdów samochodowych- obecnie kierownik serwisu motocyklowego, ponad 2,5k bez nadgodzin w soczystej gotówce do rączki z usmiechem szefa, a nie do ściany płaczu, umowa o prace bezterminowa w której zawarty mam płatny miesiac urlopu wypoczynkowego na każdy rok pracy. przychodze, robie swoje wyjebane mam na wszystkich.



Czyli jednak Twoja eks ma lepiej, bo za składanie kanapek w Anglii zarabia więcej, niż Ty za babranie się w smarze.
Zgłoś
Avatar
arsene007 2014-11-09, 12:16
róznica jest taka ze mając wykształcenie możesz pracować jak ludzie bez wykształcenia ale nie odwrotnie (zazwyczaj). Przez całe studia (polibuda) słyszałem od kolegów "na huj ci te studia". Oni zapierdalają na 3 zmianach za 2 tys, ja ide na 8 h do biura, weekendy mam wolne, a co miesiąc 5 tys na konto przychodzi
Zgłoś