18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
Cytat:

Na małych ulicach doszło do zamieszek przeciwko policji w Harehills Yorkshire


Cytat:

Sytuacja w Wielkiej Brytanii wymknęła się spod kontroli. Czy różnorodność jest naszą siłą?




A tutaj nasi dla odmiany
Cytat:

Kibice Legii Warszawa wyświetlają baner z napisem „Witamy uchodźców” z dziewczynką z głową świni na talerzu i dwoma mężczyznami z kijem baseballowym i młotkiem.



Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-07-21, 13:20 3
pazuzu napisał/a:

Kibicom legii się nie dziwię, pustaki w dresach boją się że uchodźcy zajmą ich miejsca pracy, czyli pracy w macu, na magazynie, segregacja śmieci w sortowniach i inne zawody nie wymagających kwalifikacji 🙂



Po hormonach cię tak trzepie?
😉

[ Dodano: 2024-07-21, 13:22 ]
pazuzu napisał/a:

Kibicom legii się nie dziwię, pustaki w dresach boją się że uchodźcy zajmą ich miejsca pracy, czyli pracy w macu, na magazynie, segregacja śmieci w sortowniach i inne zawody nie wymagających kwalifikacji 🙂



Po hormonach cię tak trzepie?
😉
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-21, 13:27 7
pazuzu napisał/a:

Kibicom legii się nie dziwię, pustaki w dresach boją się że uchodźcy zajmą ich miejsca pracy, czyli pracy w macu, na magazynie, segregacja śmieci w sortowniach i inne zawody nie wymagających kwalifikacji 🙂



miejsca pracy zagrożone przez beżowych? srogo cię pojebało!
Zgłoś
Avatar
Analinator 2024-07-21, 14:06 13
pazuzu napisał/a:

To że nie lubię pisu nie znaczy że jestem jakiś lewacki i tęczowy.
ale twoja fiksacja na tym punkcie jest mocno podejrzana 🙂



Jaki tępy chuj. Wchodzisz na sadola codzienie widzisz co ta szarańcza robi i pomimo tego pierdolisz jakieś farmazony.
Gdzie Ty człowieku masz mózg. Kto Ci wyłączył myślenie?
Dla "uchodźcy" posiadanie noża w kieszeni jest tak pospolite jak dla Ciebie noszenie telefonu. We Francji nie ma bójek na pięści, bo każdy czarnuch nosi nóż, a poza tym oni nie chcą pracować, bo jak dostaję darmową kasę na jedzenie jeden z drugim to jest w raju tępy chuju. W swoim kraju nie miał co zjeść a tutaj ma za darmo. Oprócz jedzenia Ci ludzie nie są nauczeni niczego. Jak zaczyna się coś dziać to jak małpy zlatują w obszar awantury. Tubylcy, ale tak jak pisałem. Zgwałcą Ci koleżankę, mordę Ci odbiją i portfel zabiorą to szybciutko się nauczysz traktować sytuację logicznie, a nie zakładać że KAŻDY uchodźca jest cywilizowany tępy cwelu 😎
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-21, 14:12 1
pazuzu napisał/a:

Kibicom legii się nie dziwię, pustaki w dresach boją się że uchodźcy zajmą ich miejsca pracy, czyli pracy w macu, na magazynie, segregacja śmieci w sortowniach i inne zawody nie wymagających kwalifikacji 🙂



Za ten tekst to nie piwo, tylko 0,7 single malt się należy...
Zgłoś
Avatar
wasyl88 2024-07-21, 14:28 4
Tylko strzelać do nich i do ich zwolenników, inaczej mamy przejebane
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-07-21, 15:23 2
Śmieszne są dyskusje na temat tego ze UK, Francja i Niemcy to kalifaty a my uchodźców nie wpuścimy a jak już tu przyjdą to spuścimy im wpierdol. Zupełnie nie o to chodzi i nikt nie mówi o rzeczywistym podłożu tej sytuacji mianowicie demografii. Ujemny przyrost naturalny w każdym z tych państw łącznie z naszym zmusza do takich praktyk jak przyjmowanie byle kogo w ramach imigracji i rozdawanie socjalu. Posiadanie wielodzietnej rodziny to jest rzeczywista walka z imigracją jaką widzimy na filmikach.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-21, 15:44 3
corpo_kills_me napisał/a:

Śmieszne są dyskusje na temat tego ze UK, Francja i Niemcy to kalifaty a my uchodźców nie wpuścimy a jak już tu przyjdą to spuścimy im wpierdol. Zupełnie nie o to chodzi i nikt nie mówi o rzeczywistym podłożu tej sytuacji mianowicie demografii. Ujemny przyrost naturalny w każdym z tych państw łącznie z naszym zmusza do takich praktyk jak przyjmowanie byle kogo w ramach imigracji



Co ty pierdolisz? Trzeba zmniejszyć białych a zwiększyć robactwo importowane przez żymian. Żymianie mająw dupie skutki tego póki da się zarobić.
Twój argument o przyroście jest z pizdy bo to gówno leci na socjalu, nie pracuje, zwiększa statystyki przestępczości i obywatele na to pracują.

Żymianie na tymw chuj zarabiają bo przecież taki bambo, ambul albo inny mufasa ten socjal wydaje. Te pieniądze trafiają do korporacji w ten czy inny sposób.

A pierdolę nie chce mi się już dalej rozpisywac bop jak ktoś nie potrafi kojarzyć podstawowych faktów ten jest dla mnie debilem i/lub zdrajcą.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-21, 15:50
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

Jesteś w chuj lewacki oszołomie. Nazywasz najazd tego ścierwa byciem „uchodźcą” nawet nie masz pojęcia, co to słowo oznacza. Jednocześnie śmiejesz się z pożytecznych prac, jakby było to coś gorszego. Zarabiam więcej niż ty kiedykolwiek będziesz zarabiał i nigdy nie wywyższam się, z tego powodu że ktoś ma taką czy inną pracę. Każdemu z nich podam łapę jak równy z równym, dzięki nim przynajmniej nie tonę w śmieciach. Tacy ludzie pracują, a nie siedzą na utrzymaniu Sorosa tak jak ty. Poza tym nie muszą się bać o stratę pracy, bo Polacy ciężko pracują, ciapate nie mają nawet do nich podejścia, zwyczajnie fizycznie nie uciągną.



jprdl debil, umiesz czytać ze zrozumieniem? chyba nie więc postaram się to wytłumaczyć jak komuś z zespołem downa. co jest napisane na banerze na stadionie? "witamy uchodźców" więc dlatego napisałem "uchodźcy". czy już wszytsko jasne? a co do drugiej części to po prostu nie lubię kibiców klubów dlatego im cisne. 🙂 i się nie chwal zarobkami bo chuja pewnie masz i gówno wiesz ile ja mam 🙂
Zgłoś
Avatar
Sander_Cohen 2024-07-21, 16:03 1
corpo_kills_me napisał/a:

Śmieszne są dyskusje na temat tego ze UK, Francja i Niemcy to kalifaty a my uchodźców nie wpuścimy a jak już tu przyjdą to spuścimy im wpierdol. Zupełnie nie o to chodzi i nikt nie mówi o rzeczywistym podłożu tej sytuacji mianowicie demografii. Ujemny przyrost naturalny w każdym z tych państw łącznie z naszym zmusza do takich praktyk jak przyjmowanie byle kogo w ramach imigracji i rozdawanie socjalu. Posiadanie wielodzietnej rodziny to jest rzeczywista walka z imigracją jaką widzimy na filmikach.



ty wymagasz od debili tutaj zrozumienia bardzo trudnej rzeczy. Ujemnego przyrostu naturalnego. To co powiedziales jest oczywista oczywistoscia, stwierdzeniem stanu rzeczy i problemu jednoczesnie.

Jedynym rozwiazaniem jest zwiekszenie przyrostu naturalnego czyli namnożenie dzieci, jak piszesz.
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-07-21, 16:35 2
pazuzu napisał/a:

Kibicom legii się nie dziwię, pustaki w dresach boją się że uchodźcy zajmą ich miejsca pracy, czyli pracy w macu, na magazynie, segregacja śmieci w sortowniach i inne zawody nie wymagających kwalifikacji 🙂



Debilu. ty nawet nie rozróżniasz imigranta od uchodźcy.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-21, 16:38 4
pazuzu napisał/a:

jprdl debil, umiesz czytać ze zrozumieniem? chyba nie więc postaram się to wytłumaczyć jak komuś z zespołem downa. co jest napisane na banerze na stadionie? "witamy uchodźców" więc dlatego napisałem "uchodźcy". czy już wszytsko jasne? a co do drugiej części to po prostu nie lubię kibiców klubów dlatego im cisne. 🙂 i się nie chwal zarobkami bo chuja pewnie masz i gówno wiesz ile ja mam 🙂



Po pierwsze baranie, zdajesz sobie sprawę, że napis na banerze to czysta ironia? Nikt ich nie zaprasza, nikt także nie myśli o nich jak o „uchodźcach”. Każdy, kto w jakikolwiek broni kolorowego ścierwa jest lewakiem. Poza tym, skoro cytowałeś słowa z baneru i skończyłeś podstawówkę to powinieneś wiedzieć, że używa się cudzysłowu. Po drugie jesteś skończonym frajerem, skoro zaczynasz się śmiać ze wszystkich wg ciebie gorszych prac tylko dlatego, że nie lubisz kiboli. Głupszej rzeczy nie słyszałem. Idąc twoim tokiem rozumowania wyśmiejmy wszystkich astronautów, bo nie lubimy hindusów.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-07-21, 17:17
corpo_kills_me napisał/a:

Śmieszne są dyskusje na temat tego ze UK, Francja i Niemcy to kalifaty a my uchodźców nie wpuścimy a jak już tu przyjdą to spuścimy im wpierdol. Zupełnie nie o to chodzi i nikt nie mówi o rzeczywistym podłożu tej sytuacji mianowicie demografii. Ujemny przyrost naturalny w każdym z tych państw łącznie z naszym zmusza do takich praktyk jak przyjmowanie byle kogo w ramach imigracji i rozdawanie socjalu. Posiadanie wielodzietnej rodziny to jest rzeczywista walka z imigracją jaką widzimy na filmikach.



Jest jeszcze głebsze podłoże o którym lepiej nawet nie mówić. My już się tak jak GB lub FR przyzwyczajamy do luksusow i pieniędzy, że mało kto chce wykonywać prosty zawód. A kolejne pokolenie jest jeszcze bardziej przystosowywane do życia na kolejnym poziomie luksusu. Przez co dla własnej wygody zrobimy to samo co tamci. Dla poczucia wygody się ubezwłasnowolnimy. I taka Legia banerem nic tu nie zmieni
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-07-21, 17:19
corpo_kills_me napisał/a:

Śmieszne są dyskusje na temat tego ze UK, Francja i Niemcy to kalifaty a my uchodźców nie wpuścimy a jak już tu przyjdą to spuścimy im wpierdol. Zupełnie nie o to chodzi i nikt nie mówi o rzeczywistym podłożu tej sytuacji mianowicie demografii. Ujemny przyrost naturalny w każdym z tych państw łącznie z naszym zmusza do takich praktyk jak przyjmowanie byle kogo w ramach imigracji i rozdawanie socjalu. Posiadanie wielodzietnej rodziny to jest rzeczywista walka z imigracją jaką widzimy na filmikach.



Czyli sugerujesz, że ludzie podejmujący najważniejsze decyzje w wymienionych przez ciebie państwach, po pierwsze rozpoznają zagrożenia związane ze spadkiem demograficznym swoich społeczeństw, po drugie kierują się szeroko pojętym dobrem społecznym, i po trzecie widzą rozwiązanie tych problemów w niekontrolowanym/nielegalnym/masowym napływie ludzi z obcych kręgów kulturowych, często wrogo, a zawsze roszczeniowo nastawionych, nie tylko niczego niepotrafiących (ci z doświadczeniem w czymkolwiek pożytecznym dla danego społeczeństwa spokojnie wjeżdżają na legalu) ale wręcz deklarujących, że nie będą pracować? Innymi słowy uważasz włodarzy Europy za oderwanych od rzeczywistości, nieodpowiedzialnych idiotów?
Zgłoś
Avatar
Marcinjasza96 2024-07-21, 17:33 2
pazuzu napisał/a:

No a jaki baner jest na żylecie? no chyba odnoszący się do uchodźców, sam nie wiesz co wstawiasz? 🤦‍♂️
oho uderz w stół a pierwszy pracownik oczyszczania ulic się odezwie 😀. jak będziesz dobrze sprzątal to może ciapaci Ci nie zabiorą pracy. a teraz idź pizdeczko sobie poplakac w kącie, chusteczki masz w torebce obok tamponów 😀



Aż konto założyłem żeby się wypowiedzieć, bo takie pajace mnie najbardziej gotują, i to jeszcze tu się taki pojawi głupek. Raz, niech tu imigranci przyjeżdżają pracować, firmy w Polsce zgłaszają zapotrzebowanie na pracowników i ono wciąż nie jest zaspokojone. Nienawiść stadionowa jest wymierzona w darmozjadów i nierobów z zagranicy (mamy swoich obcych nam nie trzeba) bo może im się nie podoba żeby na takich łożyć z publicznych pieniędzy w Polsce. A to co mnie gotuje to pogarda dla ludzi pracujących w fabrykach, sortowniach śmieci itd. Ktoś te prace wykonuje i chwała im za to bo ktoś musi zajechać śmieciarka pod twój dom, ktoś musi modernizować sieć kanalizacji ktoś musi zejść do studzienki i puścić światłowód przez ulicę. A pogarda dla tych „ prostych” zajęć jest przejawem zwykłego prostactwa. Ha tfu
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-07-21, 17:55 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

Jesteś w chuj lewacki oszołomie. Nazywasz najazd tego ścierwa byciem „uchodźcą” nawet nie masz pojęcia, co to słowo oznacza. Jednocześnie śmiejesz się z pożytecznych prac, jakby było to coś gorszego. Zarabiam więcej niż ty kiedykolwiek będziesz zarabiał i nigdy nie wywyższam się, z tego powodu że ktoś ma taką czy inną pracę. Każdemu z nich podam łapę jak równy z równym, dzięki nim przynajmniej nie tonę w śmieciach. Tacy ludzie pracują, a nie siedzą na utrzymaniu Sorosa tak jak ty. Poza tym nie muszą się bać o stratę pracy, bo Polacy ciężko pracują, ciapate nie mają nawet do nich podejścia, zwyczajnie fizycznie nie uciągną.



Weź nie pierdol wielki pracusiu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie