18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Cytat:

Na małych ulicach doszło do zamieszek przeciwko policji w Harehills Yorkshire


Cytat:

Sytuacja w Wielkiej Brytanii wymknęła się spod kontroli. Czy różnorodność jest naszą siłą?




A tutaj nasi dla odmiany
Cytat:

Kibice Legii Warszawa wyświetlają baner z napisem „Witamy uchodźców” z dziewczynką z głową świni na talerzu i dwoma mężczyznami z kijem baseballowym i młotkiem.



Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-07-21, 17:56
pazuzu napisał/a:

Kibicom legii się nie dziwię, pustaki w dresach boją się że uchodźcy zajmą ich miejsca pracy, czyli pracy w macu, na magazynie, segregacja śmieci w sortowniach i inne zawody nie wymagających kwalifikacji 🙂


To nie to. Oni się boją że ich dziewczyny uwierzą w bajki o byciu księżniczka w egzotycznym kraju i tam pojadą. No i pamiętać trzeba o kaszance, która jest dłuższa niż biała kiełbasa. 😅
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-21, 18:11 3
pazuzu napisał/a:

jprdl debil, umiesz czytać ze zrozumieniem? chyba nie więc postaram się to wytłumaczyć jak komuś z zespołem downa. co jest napisane na banerze na stadionie? "witamy uchodźców" więc dlatego napisałem "uchodźcy". czy już wszytsko jasne? a co do drugiej części to po prostu nie lubię kibiców klubów dlatego im cisne. 🙂 i się nie chwal zarobkami bo chuja pewnie masz i gówno wiesz ile ja mam 🙂



Ile osób musi Ci powiedzieć ,że jesteś debilem, żeby to do ciebie dotarło?
100, 1000 czy więcej ?
Zgłoś
Avatar
c................s 2024-07-21, 18:24 2
Ten pazuzu tak serio czy troll jebany?
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2024-07-21, 18:28 2
pazuzu napisał/a:

Kibicom legii się nie dziwię, pustaki w dresach boją się że uchodźcy zajmą ich miejsca pracy, czyli pracy w macu, na magazynie, segregacja śmieci w sortowniach i inne zawody nie wymagających kwalifikacji 🙂






Nie no, zupełnie nie ma zależności z ilością fekalioskórych w społeczeństwie. Ale wam nasrać w słoik, to i tak będziecie mówić że to nutella.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-21, 18:34 2
pazuzu napisał/a:

Kibicom legii się nie dziwię, pustaki w dresach boją się że uchodźcy zajmą ich miejsca pracy, czyli pracy w macu, na magazynie, segregacja śmieci w sortowniach i inne zawody nie wymagających kwalifikacji 🙂



Oni tu idą po zasiłki a nie pracować...
Zgłoś
Avatar
zotrix 2024-07-21, 18:41 3
pazuzu napisał/a:

Powiedział ten co pewnie nigdy nie jadł kebaba od arabusa 🙂idź być idiotą gdzie indziej 🙂



jesteś spierdoliną lewacką i pewnie pedalską do tego i nie możesz już się doczekać ciemnego ubogacenia, im wszystko jedno
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-21, 22:44 3
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-07-21, 23:00 1
Panowie po Huj te gadki i przysrywanie wiemy wszyscy że trzeba ich jebać i dojebać jak będą u nas i Huj !!!!! więc kurwa mać nie plujmy sobie w twarz , niważne jaki klub tych kurwa dzikusów aarabusów to kurwa nie żdziwrżęęęę skumajcie to wszyscy. sory za błedy w piśmie jestem na to wszystko wkurwiony
Zgłoś
Avatar
42069 2024-07-21, 23:00
haha no i chuj z angolami, nawpuszczali to maja, teraz zemsta od swiata za lata kolonizacji
Zgłoś
Avatar
mantadis 2024-07-21, 23:27 1
Dlaczego w tym całym bałaganie migracyjnym nikt nie wspomina o podstawie podróżowania czyli dokumentach ? Sytuacja wg mnie jest caly czas prosta: nie ma paszportu i celu wizyty - nie wjeżdżasz.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-22, 6:20 2
Niech wybuchnie wojna rasowa, no i przeciw tym śmierdzącym lewakom 😉
Zgłoś
Avatar
Pajdan 2024-07-22, 8:31 2
pazuzu napisał/a:

Kibicom legii się nie dziwię, pustaki w dresach boją się że uchodźcy zajmą ich miejsca pracy, czyli pracy w macu, na magazynie, segregacja śmieci w sortowniach i inne zawody nie wymagających kwalifikacji 🙂



Ciekaw jestem co powiesz jak zgwałci Ci córkę taki inżynier, powiesz od razu zięć?
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-22, 14:45 1
Fekallach akbar.....
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-07-22, 18:32 1
Bardzo dobrze zrobili. Jebać czarnych nierobów zanim zrobią nam tu drugi postępowy i europejski Paryż.
Zgłoś
Avatar
ASSY10 2024-07-22, 23:00 1
Zastanawia mnie jedno... niechby nawet, że naszym ostatnim bastionem będą kibole i będą "robić porządek".
UK wręcz słynęło z kiboli naparzających się miedzy sobą, podobnie jak u nas policja nie dawała sobie z nimi rady. Dziwi mnie, że przy takim problemie jakim są imigranci i ich zachowania, tamtejsi kibole nie robią z tym porządku. Może ktoś wie coś więcej na ten temat ? czy tamtejsi kibole już nie istnieją ? czy mają tak w dupie to co sie dzieje u nich "na dzielni".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie