18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
krzysiek0909 2013-03-01, 1:59 2
Po kij te psy się pchały pod koła. Kierowca pewnie nawet nie poczuł że po czymś przejechał.
Zgłoś
Avatar
jasim 2013-03-01, 2:03 7
jatutylkopacze
@up
Ja kiedyś jak rozjechałem kota, to się natychmiast zatrzymałem. Okazało się, że zderzak cały, spojrzałem 50m za siebie na kota. Jakiś połamany leżał i ogonem jak woltomierz napie**alał góra-dół. Pomyślalem: dobiłbym Cię, ale zdychaj sk***ielu za głupotę.

Pozdrawiam animalsów

stary podobnie myslalem jak twoja matka zasnela pijana- mysle zaloze kapote na fajfusa, ale ze ona zalana w opor to mysle a wezme cie bez za glupote.

ps. nie masz synu na rano szkoły?
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-01, 2:13 8
jasim napisał/a:

stary podobnie myslalem jak twoja matka zasnela pijana- mysle zaloze kapote na fajfusa, ale ze ona zalana w opor to mysle a wezme cie bez za glupote.

ps. nie masz synu na rano szkoły?


Pierdolisz bo gej jesteś
Zgłoś
Avatar
M................d 2013-03-01, 2:32 7
BongMan napisał/a:

Niepodważalny dowód, że koty są mądrzejsze od psów. Kotom zdarza się wpaść pod koła rozpędzonego auta (podobnie jak ludziom), ale nie widziałem nigdy żeby kot wlazł pod stojący pojazd i dał się przejechać, gdy ten rusza


Za to potrafi wyczekać do ostatniej chwili na poboczu, po czym tuż przed autem zapierdala na drugą stronę jezdni.
Zgłoś
Avatar
jasim 2013-03-01, 2:47 3
jatutylkopacze napisał/a:


Pierdolisz bo gej jesteś



oj synu to że cie czasem w kape zrobię czy podam ci do dzioba to gej od razu mówisz...
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-03-01, 2:58
pies zdechl, nie ma butow
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-03-01, 4:14 8
jatutylkopacze napisał/a:

@up
Ja kiedyś jak rozjechałem kota, to się natychmiast zatrzymałem. Okazało się, że zderzak cały, spojrzałem 50m za siebie na kota. Jakiś połamany leżał i ogonem jak woltomierz napierdalał góra-dół. Pomyślalem: dobiłbym Cię, ale zdychaj skurwielu za głupotę.

Pozdrawiam animalsów



To ty powinieneś zdychać za bycie zjebem. Rozumiem, rojeżdżanie dresów, moherów, księży, gimbusów, ale nie kurwa zwierząt. To ciebie powinno się rozjechać, na co, prawdę powiedziawszy, liczę. Nie lubię takich skurwysynów, którym przeszkadzają zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-01, 5:39 34
rusofil napisał/a:



To ty powinieneś zdychać za bycie zjebem. Rozumiem, rojeżdżanie dresów, moherów, księży, gimbusów, ale nie kurwa zwierząt. To ciebie powinno się rozjechać, na co, prawdę powiedziawszy, liczę. Nie lubię takich skurwysynów, którym przeszkadzają zwierzęta.


To co miałem zrobić? Do rowu skręcić, bo na hamowanie za późno? Jak będziesz stała na poboczu i wybiegnie kot 10m przed samochodem to trzymaj transparent to w Ciebie przypierdole tępa dzido. Zawsze wiedziałem, że zieloni i animalsi są popierdoleni ale, żeby aż tak? Kurwa mać... Ile ludzi zginęło przez to bo głupi pies wybiegł na drogę, a człowiek odruchowo omija. Lepiej zapierdolić w kota czy psa niż samemu sobie krzywdę zrobić.

Pierdol się
Zgłoś
Avatar
Caribou 2013-03-01, 6:19 2
Psy, koty, zające... to nic. Bądźcie wdzięczni, że w Polsce nie żyją skunksy. Zabity śmierdzi z tydzień na odcinku kilkuset metrów tak, że latem lepiej dusić się w zamkniętym samochodzie bez obiegu powietrza niż czuć ten smród Paskudne stworzenie które nawet po śmierci wkurwia.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-03-01, 6:42 1
u mnie na wsi to typ chciał raz krowe skodą rozjechać ale mu nie wyszło
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-01, 7:15 1
Bzykacz napisał/a:

u mnie na wsi to typ chciał raz krowe skodą rozjechać ale mu nie wyszło


Skoda nie odpaliła czy się nie rozpędził?
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-03-01, 8:33 10
BongMan napisał/a:

Niepodważalny dowód, że koty są mądrzejsze od psów. Kotom zdarza się wpaść pod koła rozpędzonego auta (podobnie jak ludziom), ale nie widziałem nigdy żeby kot wlazł pod stojący pojazd i dał się przejechać, gdy ten rusza



To nigdy nie byłeś na jakimkolwiek osiedlu zimą? gdzie po zaparkowania auta wpiedala ci się pod auto stado kotów (zapewne żeby się ogrzać na silniku)?

Nie raz myłem silnik z powyrywanych kocich łap i ogonów.

A przy drogach więcej ścierwa kociego niż psiego leży więc faktycznie koty są mądre w chuj, cud że na polibudzie nie wykładają.
Zgłoś
Avatar
borholt 2013-03-01, 9:06 2
Parę razy puknij w maskę czy koło i wybiegną spod silnika koty. Tak długo to nie zajmuje, ja też się nauczyłem pukać w maskę jak mi kiedyś kota poćwiartowało w silniku.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-03-01, 10:02 1
@jatutylkopacze życzę ci żebyś zdychał po potrąceniu na drodze. Mam nadzieje że nikt ci pomocy nie udzieli.
Zgłoś
Avatar
p0ldek 2013-03-01, 10:09 6
Nie rozumiem po co takie osobniki tu wchodzą co kochają zwierzęta bardziej od ludzi. Ten portal zawsze był dla mnie odskocznią i mogłem tu bez obaw zawsze znaleźć jakiegoś psa którego z własnej głupoty staje się plackiem. Więc proszę was pierdoleni animalsi i zieloni odpierdolcie się nie pasuje to nie wchodzić, odnoszę wrażenie że wchodzicie tu tylko po to żeby ludziom krwi napsuć, idźcie sobie jakiś wiec zrobić. O na przykład psach rozjechanych przez kierowców autobusów z piekła rodem. Bo zrobił to przecież celowo. Kurwa ludzie, poważnie? Pracowałem w hospicjum polecam wyżej wymienionym animolom i reszcie. Jeżeli cenicie życie zwierzęcia wyżej niż człowieka. Może czas na zmianę wartości na poważne, a nie na poziomie gimabazy.

PS1.: Filmik spoko zaraz klikam Piwo
PS2.: Bongman jak zawsze w formie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie