18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Zobaczyłem dziś w jakimś programie co koleś odwiedza różne ciekawe miejsca coś takiego. Podobno zaczęło się od tego, że ten narciarz założył się z kuzynem o to, że będzie sie tak kręcił. Oczywiście przy nieumięjętnym operatorze kopary, można łatwo wylądować w zaszczytnym dziale na Sadistic.pl

Zgłoś
Avatar
uzbek23 2013-05-13, 0:33
troche przydlugie ale fajne
Zgłoś
Avatar
b3mol 2013-05-14, 3:06 5
Co to jest południowa Karolnia ? Gdzieś koło Świebodzina ?
Zgłoś
Avatar
duży 2013-05-14, 5:07 5
Cudze chwalicie, swego nie znacie... Jakość nienajlepsza, bo nagrywane Nokią 3310...
Zgłoś
Avatar
Hekko 2013-05-14, 7:06
Możecie mi nie wierzyć, ale jak się dobrze przyjrzymy, to zauważymy że to kot obraca tym człowiekiem!
Zgłoś
Avatar
Rynsztof 2013-05-14, 7:35
b3mol napisał/a:

Co to jest południowa Karolnia ? Gdzieś koło Świebodzina ?


To było do przewidzenia. Zarobiłeś tym profesjonalnie wyważonym i inteligentnym hejtem aż jedno piwo.

Do autora tematu: popraw jakoś tą literówkę bo zleci się więcej lingwistów (a.k.a. czepialskich pierdół).
Zgłoś
Avatar
~zsakuł 2013-05-14, 9:14
b3mol napisał/a:

Co to jest południowa Karolnia ? Gdzieś koło Świebodzina ?


Fakt, fakt, przyznaję się do błędu... Pojebało mi się i nawet nie zauważyłem, choć czytałem to kilka razy. Jestem beznadziejny, ale przynajmniej nie robię spacji przed znakiem zapytania
Zgłoś
Avatar
JądroChaosu 2013-05-14, 11:38
Toż to nekrofilia - temat jest taki stary i oklepany że nawet pogromcy mitów poświęcili temu pół odcinka... parę lat temu.
Zgłoś
Avatar
s0pel 2013-05-14, 22:41 1
Moja żona ma na imię Karolina, najlepsza rozrywka jest w jej południowej części
Zgłoś