18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
lysymisio6969 2023-10-28, 20:08 5
największe wrażenie na mnie wywarł ekran komórki dziewczyny w czerwonym w 19 s. śmiertelnie ukazujący się pod taboretem.. znak naszych czasów i taka rozkmina.. jaki post był pisany? a może czytany? a może jakiś blog czy vlog..
ile przyszłych bajtów odeszło po tej egzekucji w niebyt..
a nie sorry.. widać jak czerwona kruwa wstała w ostatnich sekundach i dalej będzie zaśmiecać internet swoimi nic nie wartymi przemyśleniami.. albo żyć nic nie wartymi przemyśleniami innych kruew..
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-10-28, 21:24 2
Spotted: Manaus
Która apteka otwarta w sobotę wieczorem?
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-10-28, 22:46 6
Kraty w oknach? Po chuj okna? Powinni mieć otwory do ostrzeliwania się
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-10-29, 0:05
Dżentelmeni, kobity ominęli tym razem....
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-29, 6:05
Budrys2000 napisał/a:

Spotted: Manaus
Która apteka otwarta w sobotę wieczorem?


Zwłaszcza apteki zamknięte w weekendy to skrajne kurewstwo. Ale oczywiście Długopis zniesienie zawetuje.
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2023-10-29, 7:31 8
Mnie to zastanawia. Na chuj oni siedzą na tych krzesłach przed chałupami? I to jeszcze plecami do ulicy, bez karabinów?
Zgłoś
Avatar
Aras76 2023-10-29, 9:11 2
ale typ co go zabili był czujny , bo wyczuł z daleka że coś się szykuje , wstał i popatrzył jak podjeżdzali ...i to było by na tyle na co go było stać tego dnia.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2023-10-29, 11:05
człowiek_zły napisał/a:

Mnie to zastanawia. Na chuj oni siedzą na tych krzesłach przed chałupami? I to jeszcze plecami do ulicy, bez karabinów?



Ma to swoj urok. Malo jest kafejek w slumsach a poludniowcy bardzo socjalni sa....tylko niezbyt ogarnieci.
Zgłoś
Avatar
Virsitaris 2023-10-29, 15:06 3
lysymisio6969 napisał/a:

największe wrażenie na mnie wywarł ekran komórki dziewczyny w czerwonym w 19 s. śmiertelnie ukazujący się pod taboretem.. znak naszych czasów i taka rozkmina.. jaki post był pisany? a może czytany? a może jakiś blog czy vlog..
ile przyszłych bajtów odeszło po tej egzekucji w niebyt..
a nie sorry.. widać jak czerwona kruwa wstała w ostatnich sekundach i dalej będzie zaśmiecać internet swoimi nic nie wartymi przemyśleniami.. albo żyć nic nie wartymi przemyśleniami innych kruew..



Niezłe pierdolenie i tupet jak na to, że sam zaśmiecasz internet jakimiś projekcjami z dupy XD
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2023-10-30, 0:18
Virsitaris napisał/a:

Niezłe pierdolenie i tupet jak na to, że sam zaśmiecasz internet jakimiś projekcjami z dupy XD



a ty to kruwa oaza elokwencji i prawd objawionych..
Zgłoś