18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
Avatar
Siriuz 2023-12-14, 13:34 2
Halman napisał/a:

przecież widać komu służysz, ucałuj putina od mnie



No i chuj, dzięki takim tłukom jak ten tutaj Putin wychodzi na człowieka
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-14, 13:40 2
Halman napisał/a:

przecież widać komu służysz, ucałuj putina od mnie



Co prawda jebać kacapów, ale... jak dla mnie przegiąłeś, widać, że nie masz dzieci
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-12-14, 14:00 1
darek1234 napisał/a:

Co prawda jebać kacapów, ale... jak dla mnie przegiąłeś, widać, że nie masz dzieci



A nie uważasz że ta mała jak podrośnie, to wysra kolejne małe kacapy? Trochę konsekwencji, bo jeszcze wyjdziesz na normalnego człowieka fajnoupapolaczku
Zgłoś
Avatar
Cosmo85 2023-12-14, 16:01
Heliar napisał/a:

Południowo-wschodni, chyba że potomków Polaków nazywasz Mongołami.



Miałem na myśli tych od strony Mołdawii i Rumuni. Ale masz rację południowy wschód to samo.
Zgłoś
Avatar
viking19 2023-12-14, 17:12 3
darek1234 napisał/a:

Co prawda jebać kacapów, ale... jak dla mnie przegiąłeś, widać, że nie masz dzieci



od początku kibicuję i bedę, ukrainie.
putina jebałbym prądem bez wytchnienia, bo to tchórzliwa bandycka kurwa.
ale heheszki z takiej akcji, tylko dlatego że to ruskie dziecko??
a taki dzban, z braku argumentu, odpisze ci żeś ruska onuca.
jebane piwniczaki bez zycia(i rozumu). xD
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2023-12-14, 20:20
Miała gaz,a wy gnoje?
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2023-12-14, 20:22
Azjatom łzy pociekną jak zobaczą ile tam bezpańskiego ( tzn. z wolnego wybiegu) jedzenia biega...
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2023-12-14, 21:10 1
Znowu kacapSSkie symetrystyczne bydło w komentarzach
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-12-14, 23:05 2
Mówią że tam bieda... a smalcu mnóstwo tam biega.
Zgłoś
Avatar
Condom69size 2023-12-14, 23:15 1
psotna_cipka napisał/a:

Mówią że tam bieda... a smalcu mnóstwo tam biega.



Ty to chyba lubryfikujesz się psim smalcem, co ?
Zgłoś
Avatar
Keiko73 2023-12-14, 23:49
Gdzie byli rodzice,
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-12-15, 1:31 1
Cosmo85 napisał/a:

Tych ukraińców z południa i południowego zachodu nie nazwałbym do końca białymi. Całe wieki wpływów tatarskich, osmańskich a nawet mongolskich zostawiły ślady upośledzenia na mordach i kruczoczarne włosy. Oczywiście to nie to samo co postsowieckie multi kulti np. w Moskwie.
Mam taką znajomą Ulyanę , bużka okrągła, oczy lekko skośne a włosy i oczy czarne jak wyngiel. Dobra dupa btw. cycek i wszystko n miejscu.

I w tzw. Polsce właściwej mamy np. Lipków. Przybyli do nas ewakuując się przed jakąś bzdurną wojną, ale jak było trzeba to bronili Rzeczypospolitej i w boju dzielnie stawali. Ogólnie, wzorcowi obywatele. Większość się od tego czasu przechrzciła i wymieszała z rodowitymi polakami, ale garstka wciąż trzyma się starych zwyczajów.

Podobnie tatarzy krymscy. Lud zasługujący na szacunek, i mający od wieków ciągłe problemy z kacapami. Ukraińcy traktowali ich jak ludzi, tak więc tatarzy krymscy mają prawie stoprocentowe poparcie dla Ukrainy. Zaś większość ludów tureckich na szacunek ogólnie nie zasługuje: patrz na taką Turcję czy Azerbejdżan: banda faszystów która popełniała i wciąż popełnia ludobójstwo za ludobójstwem.

Tak więc, nie widzę czemu miszlingi dwóch porządnych narodów (ukraińców i krymtatarów) mieliby porządni nie być.

A owej Ulyanie postaw ode mnie piwko, zdjęcie cycka mile widziane.
Zgłoś
Avatar
WysuszoneGronoweTruchła 2023-12-15, 8:33
Ale rozszarpały ją czy nie?
Zgłoś
Avatar
Genius510 2023-12-16, 16:00
Kacapów to nigdy nie szkoda
Zgłoś