18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-11, 4:25
🔥 Świeżynka z granicy - teraz popularne
Avatar
PolskaSkarpetka 2023-12-14, 4:56 1
Na front je wysłać.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2023-12-14, 5:23 1
Tyle mają broni a nie mogą zrobić porządku z tą bezpańską kundlarnią.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2023-12-14, 6:27 48
Fx12 napisał/a:

Tyle mają broni a nie mogą zrobić porządku z tą bezpańską kundlarnią.



To samo na ukrainie, Byłem 5 lat temu na wycieczce we Lwowie. Piękne polskie miasto. Ale najbardziej zszokowały mnie watahy bezpańskich kundli. U nich to norma. Czy u rusków czy ukrów, problem z bezpańskimi psami taki sam. Zresztą to i to kacapy, więc nie ma żadnej różnicy.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-12-14, 8:57 6
psotny_fiutek napisał/a:

To samo na ukrainie, Byłem 5 lat temu na wycieczce we Lwowie. Piękne polskie miasto. Ale najbardziej zszokowały mnie watahy bezpańskich kundli. U nich to norma. Czy u rusków czy ukrów, problem z bezpańskimi psami taki sam. Zresztą to i to kacapy, więc nie ma żadnej różnicy.



Różnica misiu jest i to znacząca. Jest taka, że ukraincy są biali, a w Rosji masz sporą domieszką Azjatów.
A biali ludzie to rasa obecnie atakowana na różne sposoby. I ja tam wcale nie cieszę się z tego, że się ruskie z ukrami wykrwawiają.
Nie, gdy mamy tak wielu cennych imigrantów w Europie.
Zgłoś
Avatar
Cosmo85 2023-12-14, 9:12 16
sothis napisał/a:

Różnica misiu jest i to znacząca. Jest taka, że ukraincy są biali, a w Rosji masz sporą domieszką Azjatów.
A biali ludzie to rasa obecnie atakowana na różne sposoby. I ja tam wcale nie cieszę się z tego, że się ruskie z ukrami wykrwawiają.
Nie, gdy mamy tak wielu cennych imigrantów w Europie.



Tych ukraińców z południa i południowego zachodu nie nazwałbym do końca białymi. Całe wieki wpływów tatarskich, osmańskich a nawet mongolskich zostawiły ślady upośledzenia na mordach i kruczoczarne włosy. Oczywiście to nie to samo co postsowieckie multi kulti np. w Moskwie.
Mam taką znajomą Ulyanę , bużka okrągła, oczy lekko skośne a włosy i oczy czarne jak wyngiel. Dobra dupa btw. cycek i wszystko n miejscu.
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-12-14, 9:26 1
Pewnie ruchaly mu matkę
Zgłoś
Avatar
Burek13 2023-12-14, 9:26
To musiało od niej strasznie jebać skoro nawet psy nie wytrzymały z tego smrodu
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2023-12-14, 9:51
Widać, że sama je sprowokowała.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-12-14, 11:23 1
Cosmo85 napisał/a:

Tych ukraińców z południa i południowego zachodu nie nazwałbym do końca białymi. Całe wieki wpływów tatarskich, osmańskich a nawet mongolskich zostawiły ślady upośledzenia na mordach i kruczoczarne włosy. Oczywiście to nie to samo co postsowieckie multi kulti np. w Moskwie.
Mam taką znajomą Ulyanę , bużka okrągła, oczy lekko skośne a włosy i oczy czarne jak wyngiel. Dobra dupa btw. cycek i wszystko n miejscu.



Południowo-wschodni, chyba że potomków Polaków nazywasz Mongołami.
Zgłoś
Avatar
Niewiemno 2023-12-14, 11:25 4
psotny_fiutek napisał/a:

To samo na ukrainie, Byłem 5 lat temu na wycieczce we Lwowie. Piękne polskie miasto. Ale najbardziej zszokowały mnie watahy bezpańskich kundli. U nich to norma. Czy u rusków czy ukrów, problem z bezpańskimi psami taki sam. Zresztą to i to kacapy, więc nie ma żadnej różnicy.



kurwa a przypominasz sobie jak u nas było przed wstapieniem do UE? Bezpańskie psy wszędzie były. Nie mówię, że to głównie zasługa UE, ale po prostu postępu cywilizacji. U nich jest średnio 20 lat do tyłu więc ogarną się w 2040
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-12-14, 11:38 21
Niewiemno napisał/a:

U nich jest średnio 20 lat do tyłu więc ogarną się w 2040



W 2040 to u nas będą znowu latać watahy psów, ale dojdą do tego jeszcze watahy murzynków i tęczowych mutantów
Zgłoś
Avatar
viking19 2023-12-14, 12:28 11
Halman napisał/a:

Rozszarpywanie małej kacapki...
sfora miała dobry trening....



niezaleznie od tego co sądzę o faszystach z kacapii, to jak piszesz o tym co spotkało to dziecko świadczy o tym że userzy maja rację, cisnąć ci tutaj.
nie zasługujesz nawet by ci napluć w ryj, piwniczaku.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-14, 13:12
Już wiem skąd agresja u kacapów - zarazili się od psów
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-12-14, 13:15 1
viking19 napisał/a:

niezaleznie od tego co sądzę o faszystach z kacapii,



przecież widać komu służysz, ucałuj putina od mnie
Zgłoś