18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
shoe5maker 2019-04-03, 21:27 3
A nie lepiej mądrze głosować?
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2019-04-03, 22:59
wkurwia mnie to ze zawsze najbardziej uprzywilejowane grupy zawodowe musza protestowac. Nauczyciele, górnicy, lekarze, rolnicy, policjanci. Ja w korpo nie mam 13stek, nie pracuje 10 miesiecy w roku ani składek nie odkładam do krusu i jakoś nie wychodze na ulice.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-04-03, 23:04
Szkoda tylko, że połowa wyborców ma wyjebane i woli narzekać, podczas gdy 60% głosujących jak ostatnie debile nie widzi nic po za dwoma partiami. Raz mnie kiedyś osobiście stara ciotka na rodzinnych imieninach wkurwiła mówiąc "Ja tam na mojego imiennika zagłosuję, takie ładne imię! (Bronisława)". Idiotów i nierobów na 500+ nie brakuje, cóż... jak to mawiają "Aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych".

Nauczyciele po za tym jak dla mnie powinni zarabiać i 2x więcej, byle by Państwo pozwalało im uczyć, a nie realizować program. W końcu to oni w kształcą i w połowie wychowują przyszłe pokolenia.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-04-03, 23:11
jebac polityke i politykow kto ma wybierac ameby glosuja na głowonogi jebac system
Zgłoś