18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Rozwiązanie KWW 1Polska
wilkoala • 2019-08-27, 21:20
Dzisiaj KWW 1Polska został rozwiązany.
Wiem że temat wydaję się powinien trafić do działu polityka, ale z racji na okoliczności rozwiązania tego ugrupowania postanowiłem umieścić go w ogólnej kategorii.
Podobno powodem były groźby służb skierowane do pełnomocnika wyborczego Mariusza Olczaka.
Wygląda na to że panowie z towarzystwa wzajemnej atoracji postanowili zawalczyć o głosy elektoratu chwiejnego bez zbytniego przebierania w środkach.
Na materiale Konrad Daniel, jeden z filarów tego zrzeszenia oraz twórca kanału PodziemnaTV, mądry i uczciwy człowiek roztrzęsiony i doprowadzony niemal do płaczu.
Ja mu wierzę, ale analizę zostawiam wam.


2019-08-27, 21:36
:) naiwni.pl

Tr...........ty
2019-08-27, 21:38
Fajnie, że pensjonariusze w Tworkach mają dostęp do Internetu i mogą nagrywać takie filmiki.

2019-08-27, 21:38
A to nie jakieś prawicowe śmieciuchy były ?

2019-08-27, 21:39
cytując kolegę z klanu w grze: bardzo mi z tego powodu wszystko jedno

2019-08-27, 21:44
Miles87 napisał/a:

A to nie jakieś prawicowe śmieciuchy były ?



W żadnym przypadku, chodziło o ustanowienia rządów oddolnych i ukruszenia układu popispsl.

2019-08-27, 21:44
Ta "atoracja" to chodzi o Atora, czy o "adoracje"?
A tak w ogóle, to ochrana już takie rzeczy przećwiczyła, więc nihil novi.

2019-08-27, 21:50
Podziemna tv...... Czy to telewizja państwa podziemnego.?

2019-08-27, 21:52
de_sade napisał/a:

Ta "atoracja" to chodzi o Atora, czy o "adoracje"?



Adoracje, literówki nie można zrobić?
k***a, trochę daleko to "T" od "D",ale chyba nie jestem jeszcze takim debilem dyslektykiem żeby tak celowo napisać.
I nie mów mi o tym spasionym mamlaczu, bo mnie wk***ia.

2019-08-27, 22:01
O przepraszam, Ator miesza po prawej, więc moje pytanie było zasadne i sądziłem, że do niego pijesz.

2019-08-27, 22:11
Oponka napisał/a:

cytując kolegę z klanu w grze: bardzo mi z tego powodu wszystko jedno



Nie obchodzi cię że służby bezpieczeństwa poprzez groźby doprowadzają do odsunięcia konkurencji dla partii rządzącej?!
Będziesz dalej popie**alać w kagańcu.
Jak mnie wk***ia takie zachowanie: Nie głosuję bo i tak wygra PiS albo PO, albo zagłosuję na PO bo to lepsze niż PiS.
Po raz pierwszy było dobra alternatywa.

silwerbalk napisał/a:

Podziemna tv...... Czy to telewizja państwa podziemnego.?



Taki program na Youtubie wyjaśniający podstawowe zagadnienia z ekonomi, budżetu i finansowania państwa, polecam.

2019-08-30, 14:21
Czy to nie kolejna kanapowa partyjka na prawicy w skład której wchodzi Youtuber, dźwiekowiec i kamerzysta?

2019-09-01, 22:57
poligon6 napisał/a:

Czy to nie kolejna kanapowa partyjka na prawicy w skład której wchodzi Youtuber, dźwiekowiec i kamerzysta?



Nie, to było multum ludzi o różnych poglądach (od centrolewicy do ultraprawicy) zjednoczonych pod jednym postulatem: wprowadzeniu demokracji oddolnej (jak w Szwajcarii).