18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
...kawał z Waszej strony?

Nie chodzi mi o same nastawienie do ich religii, bo to jakie ktoś ma poglądy przestało mnie obchodzić od momentu gdy przekonałem się, że większość "nowo przybyłych sadoli" w rzeczywistości nie potrafi przedstawić swojego stanowiska w merytoryczny sposób popierając to wartościowymi argumentami. Chodzi tylko o idiotyczne nabicie piw, które powiększają wacka czy co?

Forma "kawałów", które ostatnio wyrastają jak grzyby po deszczu, niestety są to słabe kawały i sadol tonie w łajnie, szczerze mówiąc, a wszystkie te kawały są na jeden temat...

Ostatnio pojawiło się mnóstwo sucharów o tej tematyce, Wam rzeczywiście zależy na wirtualnych piwach?
Odnoszę wrażenie, że większość takich "kawałów" jest robionych na siłę, niech Wam wpierdolą zbiorczy i zobaczymy czy dalej ta sprawa z muzułmanami będzie Was aż tak "drażnić" i czy dalej sadol będzie zapchany takimi sucharami. Pewnie spadnie drastycznie ilość takich łebków, którzy stawiają swoją "inwencje twórczą" na najwyższych obrotach a i tak chuja z tego wychodzi. Prawdziwy czarny humor tylko na tym cierpi, bo to co większość wymyśla to nie czarny humor. Więlu sadoli takie gówno omija, bez polotu i finezji, przewidywalne i nudne... także bądzcie łaskawi i dajcie nam przechodzić przez główną tak, abyśmy nie musieli co chwilę balansować ciałem aby nie natrafić na wasze krowie placki bo z każdym dniem to jest coraz cięższa przeprawa.

Niech moderatorzy pomyślą o zbiorczym, wtedy przekonamy się, czy powyższy tekst rzeczywiście będzie tylko żartem czy rzeczywistością na Wasz temat...
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2013-06-20, 12:54 2
Na szczęście wszystkich jebie Twoje zdanie, a temat wyląduje w sucharach.

Ruch ludzi hejtujących ludzi hejtujących muzułmanów na sadisticu, czy to kiepski kawał z Waszej strony?

Nie chodzi mi o same nastawienie do ludzi, ale o kiepskie posty i tematy które ostatnio wyrastają jak grzyby po deszczu.

Ostatnio pojawiło się mnóstwo debili, którzy uważają się za myślicieli i wielce mądrych ludzi, na siłę próbujący zabłysnąć swoimi "dorosłymi" postami.

Niech moderatorzy pomyślą o szubienicy, wtedy się przekonamy, czy ten temat rzeczywiście jest tylko żartem, czy rzeczywistością na Wasz temat (szczerze mówiąc nie ogarniam tego zdania z oryginału, więc ciężko mi było przetworzyć).
Zgłoś
Avatar
krishna 2013-06-20, 12:59
na sadolu są sami 'narodowcy' którzy piszą 'polski' z dużej litery, Polska to dla nich najcudowniejszy kraj (przy jednoczesnym obrzucaniu gównem demokratycznego rządu - czyli takiego, którzy wybieramy MY), napisz coś złego na Polskę to cię zlinczują, ale Arabów, Murzynów, Niemców, Cyganów i w ogóle całe rzesze ludzi obrzucać gównem trzeba bo przecież wszyscy tak robią. Poziom tego portalu spadł dramatycznie, czytam komentarze tylko po to, żeby pośmiać się jak ktoś napisze 'JKM by wszystko naprawił' xD
Zgłoś
Avatar
j................1 2013-06-20, 12:59 1
ukryta opcja arabska?
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2013-06-20, 13:01 1
mikel1994 napisał/a:

Na szczęście wszystkich jebie Twoje zdanie, a temat wyląduje w sucharach.

Ruch ludzi hejtujących ludzi hejtujących muzułmanów na sadisticu, czy to kiepski kawał z Waszej strony?

Nie chodzi mi o same nastawienie do ludzi, ale o kiepskie posty i tematy które ostatnio wyrastają jak grzyby po deszczu.

Ostatnio pojawiło się mnóstwo debili, którzy uważają się za myślicieli i wielce mądrych ludzi, na siłę próbujący zabłysnąć swoimi "dorosłymi" postami.

Niech moderatorzy pomyślą o szubienicy, wtedy się przekonamy, czy ten temat rzeczywiście jest tylko żartem, czy rzeczywistością na Wasz temat (szczerze mówiąc nie ogarniam tego zdania z oryginału, więc ciężko mi było przetworzyć).



Tu nie chodzi o żaden "dorosły" post, nigdzie nie ma wysublimowanych słówek, wszystko miało wyglądać jasno i przejrzyście, za dużo siedziałeś chyba w parlamencie bo tak jak Oni zamknęli tobie usta, To próbujesz zrobić tu to samo i doszukujesz się rzeczy, których po prostu nie ma, może to przez tą traumę teraz postępujesz tak samo jak oni?

To czy wyląduje w sucharach czy nie, trudno się mówi, a i nie mów za wszystkich bo jesteś jednostką, to jest pójście na skróty więc nie traktuje tego nawet jako argument, chyba masz już tak, że niby posiadasz swoje poglądy a nie potrafisz ich wyrazić w dość dosadny sposób, merytoryczny i zrozumiały bo tak jak spaliłeś tą szansę w parlamencie, tak samo straciłem czas czytając twój niezrozumiały bełkot tutaj.
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2013-06-20, 13:02 5
co ty pierdolisz człeniu.

ciapaty/kebs/allahakbarowiec itd to nic innego jak pospolity kozojebca pchający się do cudzych państw z podeszwami w gównie. ( zaraz ktoś wyskoczy że Polacy wyjezdzaja za granice, TAK OWSZEM ale jakos nie slychac ze Polak sie zdetonował , terrorysta z Polski , Polak ujebał głowę w biały dzień na ulicy )
Należy im się tsunami i hiroszima hejtu i zdania na ich temat nie zmienie nawet jak pozbawią ich wszystkich czterokopytnych.

a tak po drugie.
przed studiami mialem wyjebane na tych muzulmanow, mysle- w moim miescie ich nie ma, chuj im w dupe .... ale to bylo kilka lat temu....
Mieszkam w akademiku polibudy warszawskiej , są takie ,,programy,, miedzynarodowe srazmus Erasmus i mieszka na moim piętrze w chuj ( około 30 ciapatych ) niestety łazienki mamy wspólne( 1 na piętro - tj. 12 kabin z kibelkami + 6 prysznicy oraz 1 kuchnia) wnioski :
Tylko na naszym ( spośród 4 pięter ) są rozjebane piekarniki , pokradzione blachy . Tylko na naszym piętrze walają sie śmieci przed wejściem do pokoi , tylko na naszym piętrze KIBLE SĄ WIECZNIE UPIERDOLONE i jak człowiek chce sie wysrać to musi przez 5 min deske pucować albo zapierdalać na inne piętro! ( JAK KURWA MOŻNA OBSRAĆ DESKE ?! ) więcej nie chce mi sie pisać , bo i tak pewnie nikt nie przeczyta.
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2013-06-20, 13:09
Adrianadernew napisał/a:

co ty pierdolisz człeniu.

ciapaty/kebs/allahakbarowiec itd to nic innego jak pospolity kozojebca pchający się do cudzych państw z podeszwami w gównie. ( zaraz ktoś wyskoczy że Polacy wyjezdzaja za granice, TAK OWSZEM ale jakos nie slychac ze Polak sie zdetonował , terrorysta z Polski , Polak ujebał głowę w biały dzień na ulicy )
Należy im się tsunami i hiroszima hejtu i zdania na ich temat nie zmienie nawet jak pozbawią ich wszystkich czterokopytnych.

a tak po drugie.
przed studiami mialem wyjebane na tych muzulmanow, mysle- w moim miescie ich nie ma, chuj im w dupe .... ale to bylo kilka lat temu....
Mieszkam w akademiku polibudy warszawskiej , są takie ,,programy,, miedzynarodowe srazmus Erasmus i mieszka na moim piętrze w chuj ( około 30 ciapatych ) niestety łazienki mamy wspólne( 1 na piętro - tj. 12 kabin z kibelkami + 6 prysznicy oraz 1 kuchnia) wnioski :
Tylko na naszym ( spośród 4 pięter ) są rozjebane piekarniki , pokradzione blachy . Tylko na naszym piętrze walają sie śmieci przed wejściem do pokoi , tylko na naszym piętrze KIBLE SĄ WIECZNIE UPIERDOLONE i jak człowiek chce sie wysrać to musi przez 5 min deske pucować albo zapierdalać na inne piętro! ( JAK KURWA MOŻNA OBSRAĆ DESKE ?! ) więcej nie chce mi sie pisać , bo i tak pewnie nikt nie przeczyta.


No to super stary, ale sucharami na sadolu nie uratujesz świata, ideą tego tematu jest tylko uwolnienie głownej od sucharów w tej tematyce, nic więcej, a zbiorczy doskonale by to pokazał, że gówniarzom chodzi tylko o śmieszne wirutalne piwa, bo prawdziwego problemu nie rozumieją.
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2013-06-20, 13:24
Czemu ciapaty płacze po seksie?
Bo dostał gazem pieprzowym po oczach.
Zgłoś
Avatar
m4teusz 2013-06-20, 13:26
ciapaty detected
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2013-06-20, 13:48
xAftermath napisał/a:


gówniarzom chodzi tylko o śmieszne wirutalne piwa



i co ? szkodujesz im jakiś jebanych wirtualnych piw ? nie dawaj i tyle. komuś sie nie podoba- nie daje i na odwrót.
nie rozumiem z czym masz problem.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-06-20, 14:51 2
xAftermath, rzadko mi się zdarza z Tobą zgadzać. Kiedyś Aexalven pisał na ten temat (niestety przy usuwaniu konta poprosił o usunięcie wszystkich swoich postów) - nie chodzi o rasizm lub tym podobne sprawy, a bardziej o to żeby zabłysnąć przed resztą użytkowników, żeby dostać to wymarzone piwo.

A całość podsumuję cytatem z pewnej starej piosenki:
to moda, to moda, to moda,
to moda, to moda, to szpan,
to moda, to moda, to moda,
która przejdzie wam.
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2013-06-20, 15:28
xAftermath, abstrahując od tematu chciałbym abyś wyjaśnił mi pewną Twoją niekonsekwencje w podejściu do pewnych tematów.

Z jednej strony zaczynasz tak:
xAftermath napisał/a:

bądzcie łaskawi i dajcie nam przechodzić przez główną tak, abyśmy nie musieli co chwilę balansować ciałem aby nie natrafić na wasze krowie placki.



Po czym 15 minut później zwracasz się do mikel1994 tymi słowami:
xAftermath napisał/a:

(...) a i nie mów za wszystkich bo jesteś jednostką.



Gdzie sens? Gdzie logika?
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2013-06-20, 15:42
SundayGrill napisał/a:

xAftermath, abstrahując od tematu chciałbym abyś wyjaśnił mi pewną Twoją niekonsekwencje w podejściu do pewnych tematów.

Z jednej strony zaczynasz tak:

Po czym 15 minut później zwracasz się do mikel1994 tymi słowami:

Gdzie sens? Gdzie logika?


Sunday to z rozmów na sb, zapomniałem dodać Napisałem wielu sadoli co wiele razy omawialiśmy na sb, to nie było tak zuchwałym określeniem jak "wszyscy", wszyscy, znaczy 306683 użytkowników sadistica.

Niektórzy nawet nie rozumieją celu tego tematu, opowiadają o sytuacjach z akademików, lub wrzucając obrazki, to utwierdza mnie w przekonaniu, że niektórzy przeciwnicy tego tematu są pozbawieni jakiejkolwiek zdolności do argumentowania i merytorycznej dyskusji, przykłady macie powyżej, nie wiedzą nawet przeciwko czemu się sprzeciwiają,, nie czytają ze zrozumieniem lub nie chcą.

@PC trafny cytat
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-06-20, 22:42
Ahh... nie ma to jak wirtualne piwka.
Zgłoś