18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ruch Narodowy
Pietrzej • 2012-11-13, 18:53
Krótko zwięźle i na temat - ku przestrodze:

Cytat:

Ruch Narodowy - taką nazwę ma nosić nowa organizacja tworzona m.in. przez Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską, której celem ma być "obalenie republiki Okrągłego Stołu" i budowa "polskiej narodowej siły, której lewaki i pedały się boją". Równolegle do Ruchu Narodowego mają powstać "jednostki porządkowe do ochrony narodu".



Przypomina coś?

Brakuje tylko mowy o "przestrzeni życiowej"

Swoją drogą ciekawe czy mundurki będą mieli takie same
Zgłoś
Avatar
Galin 2012-11-13, 21:13
Dla mnie autor artykułu jest zwyczajnym pajacem, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-13, 22:34 1
Polskie społeczeństwo jest podzielone, a podzielonym społeczeństwem lepiej się manipuluje. Jak tak dalej pójdzie to Polacy sami rozpierdolą ten kraj.
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-11-13, 22:58 8
ptaqdeloco napisał/a:

Już wole Hitlerowskie Niemcy niż ue... tak btw. zastanawia mnie czemu ci którzy cały czas nadają na Rzesze że była be i fe ? Macie jakieś problemy z pochodzeniem i się boicie o siebie ? jak masz to wyp. do izraela czy do byłego związku ku.w ... a zapomniałem co autor na zasiłku pewnie ? co boisz się dawnego obowiązku pracy ? spokojnie, nie masz się czego bać, tylko oddychaj głęboko

ja nie mam problemów z pochodzeniem mam nawet po dziadku obywatelstwo niemieckie, i tak nienawidzę III Rzeszy i tych zakompleksionych kurew masturbujących się do Adolfa i im podobnych. jak to mawia mój przyjaciel nie myśl co mógłbyś zrobić dla Hitlera ale co Hitler zrobił by z tobą jak by żył
Zgłoś
Avatar
Pietrzej 2012-11-14, 6:04 6
ptaqdeloco napisał/a:

Już wole Hitlerowskie Niemcy niż ue... tak btw. zastanawia mnie czemu ci którzy cały czas nadają na Rzesze że była be i fe ? Macie jakieś problemy z pochodzeniem i się boicie o siebie ? jak masz to wyp. do izraela czy do byłego związku ku.w ... a zapomniałem co autor na zasiłku pewnie ? co boisz się dawnego obowiązku pracy ? spokojnie, nie masz się czego bać, tylko oddychaj głęboko



Skoro wolisz Hitlerowskie Niemcy - te same które zakładały eksterminację Polaków, to raczej nie mamy o czym rozmawiać. Czego się boję? Skrajności - tego że dojdą znów do głosu (niezależnie z której strony). Do Izraela nie mam zamiaru jechać, bo ich nie lubię w związku z tym co robią m.in. w Palestynie. Używanie przez ciebie słów obraźliwych, jak i brak jakiejkolwiek wrażliwości na historię Polski pod okupacją Niemiecką świadczy niestety o twojej dość nikłej inteligencji co w jakiś sposób tłumaczy mi twojego posta. Jeśli zaś chodzi o zasiłek - to bardziej takie sfrustrowane jednostki twojego pokroju na ogół nie mają pracy. Ja akurat - i tu zapewne twój światopogląd legnie w gruzach - prowadzę z powodzeniem firmę, zatrudniam ludzi i codziennie muszę walczyć z kretynizmami wymyślonymi przez takiego Rostowskiego czy innych widzących jedyną drogę w podnoszeniu podatków i obcinaniu ulg. Ale wolę już to od tej cholernej patologii która o mały włos nie zniszczyła Europy, najpierw przez 6 lat wojny, potem przez prawie 50 lat żelaznej kurtyny a która powoli odradza się na nowo. Więc uszyj sobie mundurek, idź z pochodnią na wiec i bądź szczęśliwy do póki was wszystkich, tak jak w 1934 nie zdelegalizują.

Galin napisał/a:

Dla mnie autor artykułu jest zwyczajnym pajacem, pozdrawiam.



Dla mnie jesteś zwykłym trolem - potrafisz uzasadnić czy argumentów brak?

ButcheredAtBirth napisał/a:



skąd wziąłeś te rewelacje?



Praktycznie każdy portal informacyjny je podaje, dodatkowo rozmowa z Markiem Jurkiem w jednej z rozgłośni radiowych na potwierdzenie cytatów.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2012-11-14, 11:20
Naprawdę, strach siedzieć w tym kraju.
Coraz więcej podziałów, coraz większa desperacja, coraz biedniej, coraz więcej idiotów łykających wszelkie iskierki nadziei niczym młode pelikany, gotowych z dnia na dzień zmienić swoje poglądy o 180 stopni.

A to, że ludzie zaczynają pragnąć faszystowskich rządów to już szczyt debilizmu.

Idąc tokiem Waszego spiskowego myślenia radziłbym się zastanowić czy faszyzm w Polsce nie byłby pretekstem dla JuEsAndEj do wprowadzenia nam do kraju "pokojowych sił zbrojnych" by uspokoić sytuację a tak naprawdę dobrać się do naszych bab.

Drogie Hitlerjugend! Weźcie się wreszcie za robotę zamiast pierdolić jak jest źle i szukać odpowiedzialnych za swoje chujowe życie wszędzie tylko nie w lustrze.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-14, 11:51 2
Wszystko przez Różowych, nachalne propagowanie lewactwa i homoseksualizmu, walka z wszystkim co chociażby odrobinę pachnie prawicą, patriotyzmem czy wartościami konserwatywnymi- efektem jest radykalizacja i takie właśnie debilne postawy będące przegięciem w drugą stronę.

Na rękę naszym wrogom, da to pretekst do interwencji. Myślicie że przesadzam? A wiecie co się stanie jak nagle pojawią się dowody na zamach w Smoleńsku, seryjnego samobójcę i trafi to wszystko w Polskę nasączoną różnymi bojówkami???!!!
Zgłoś
Avatar
obrus 2012-11-14, 12:13 3
autorze tego postu daje tobie rozlane piwo za glupoty ktore umieszczasz i wrzucanie do jednego wora narodowcow i nazistow a jak juz przeczytasz ten komentarz udanej randki gdzies tam w clubie dla kochajcych inaczej....
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2012-11-14, 13:44 1
@Kawagawa

Nie można jednoznacznie stwierdzić kto zaczął. Jedni nakręcają drugich.
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2012-11-14, 16:06 2
Jeśli tylko ruch narodowy wypierdoli z Polski żydów, arabów, cyganów i rudych - jestem za.
Zgłoś
Avatar
Union 2012-11-14, 16:20 1
Ludzie którzy szli w Marszu Niepodległości to najczęściej ludzie którzy skrajnych poglądów nie mają ! To że ktoś chce wy@!!bać tuska, bronka, marka i jurka ze stołków to jest skrajnym naziolem ? szechter założyć konto na sadistic'u ? Świetna inicjatywa z Ruchem Narodowym, zresztą wszytko składa się w całość, organizacja ludzi -> stworzenie Ruchu Narodowego -> ...
Zgłoś
Avatar
bovski 2012-11-14, 16:23
panikują lewuski, panikują. Bardzo dobrze
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2012-11-14, 16:40
Czytam te wasze komentarze i stwierdzam że 70% tego co jest powyżej jest bujdą dla mnie i tę bujdę piszą ludzie wgl nie poinformowani . Na wstępie- Jak można powiedzieć że Antifa to komunistyczna bojówka? Oni nie mają nic wspólnego z sierpem i młotem, takie teorie snują B&H, ONR, MW, NOP etc, czyli skrajna prawica, która zaś afiszuje się swastyką i ksenofobią, rzeczywiście Panie polak, jest się kurwa czym pochwalić... Biada wam pały, dobrze że możecie oddać tylko jeden głos w wyborach bo mielibyśmy sieke a nie kraj
Zgłoś
Avatar
danny90 2012-11-14, 16:46
no nie wiem.
Zgłoś
Avatar
Salidyn 2012-11-14, 16:47 2
troche z innej bajki ale mała ciekawostka...

Dania: muzułmanie zdobyli większość w radzie miejskiej i „znieśli” Boże Narodzenie.

Mieszkańcy niewielkiego duńskiego miasteczka Kokkedal dowiedzieli się, że w tym roku na Boże Narodzenie nie będzie już miejskiej choinki. Miała kosztować od 5 do 7 tys. koron (ok. 4 tys. złotych). To za dużo – orzekli radni, którzy całkiem niedawno wydali dziesięć razy tyle (60 tys. koron) na miejskie obchody islamskiego święta ofiarowania. Rzecz w tym, że w radzie miejskiej miasteczka Kokkedal muzułmanie stanowią już większość i dlatego nie muszą się liczyć z chrześcijańskimi świętami.

Sprawa nabrała wielkiego rozgłosu i trafiła do parlamentu. Zainteresowała się nią również telewizja, która chciała nakręcić reportaż o muzułmańskiej dominacji w mieście. Bezskutecznie. Jej wóz transmisyjny został napadnięty przez zamaskowanych napastników, a dziennikarzy wyzwano od neonazistów.

źródło: pl.radiovaticana.va/Articolo.asp?c=638505
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2012-11-14, 17:02 1
A ja bym się bardzo chętnie przyłączył. Z tym bydłem trzeba zrobić porządek czy tego chcą czy nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie