18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ruch Narodowy
Pietrzej • 2012-11-13, 18:53
Krótko zwięźle i na temat - ku przestrodze:

Cytat:

Ruch Narodowy - taką nazwę ma nosić nowa organizacja tworzona m.in. przez Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską, której celem ma być "obalenie republiki Okrągłego Stołu" i budowa "polskiej narodowej siły, której lewaki i pedały się boją". Równolegle do Ruchu Narodowego mają powstać "jednostki porządkowe do ochrony narodu".



Przypomina coś?

Brakuje tylko mowy o "przestrzeni życiowej"

Swoją drogą ciekawe czy mundurki będą mieli takie same
Zgłoś
Avatar
saperek2012 2012-11-13, 19:01 15
lepiej spytaj ludzi sadistica czy wolą mieć takiego wodza:


czy takiego:


...
oczywiście joke nie mam poglądów skarajnie prawicowych ale tego na dole na pewno bym nie wybrał
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2012-11-13, 19:07 1
Heil Heinrich !!
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-11-13, 19:13 8
A ja jestem ZA!
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-11-13, 19:24 66
@saperek2012
Zajebisty kurwa wybór. Czy w tym świecie nie ma już miejsca na "normalność" i nie popadanie w skrajności?
A no, zapomniałem. Normalni ludzie zapierdalają do pracy, mają jakieś pasje, próbują coś samemu zrobić żeby poprawić swoje życie, zamiast uciekać w skrajności, pierdolić jak to źle i żyć z podatków zwykłych ludzi "bo przez żydów/komunistów/kosmitów/faszystów/chujwiekogo nie ma pracy" i to wcale nie ma nic wspólnego z brakiem wykształcenia ani chęci do normalnej pracy.
Zgłoś
Avatar
anty spoleczniak 2012-11-13, 19:29 3
popieram w100%
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-11-13, 19:36 15
Każdy Polak chce silnej Polski! Nie dupoliżnej dzisiejszej ( dupoliżnej...hehe to wymyśliłem )
Zgłoś
Avatar
P................r 2012-11-13, 19:40 27
każda opozycja do lewactwa w stylu szczuki jest warta poparcia na starcie.
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2012-11-13, 19:41 29
A ja tam leje już na to wszystko ciepłym moczem. TO wszystko jest już tak popierdolone, że nie potrafię znaleźć sobie miejsca w dzisiejszej Polsce. Jestem, a przynajmniej staram się być patriotą (choć to dziś trudne, bo zaraz cię nazywają faszystą), poglądy mam liberalne, trochę może prawicowe (?), ale wyrastałem z tradycji Antify, którą KIEDYŚ szanowałem za walkę z naziskinami (których już tak naprawdę nie ma, bo wyrośli z tych pierdół). na pedzi mam totalnie wyjebane byli nie adoptowali bogu ducha winnych dzieci. Nie jestem katolem, jestem nie wierzący. I kto mi powie gdzie jest miejsce dla mnie? Nie pasuję do wszelkiej maści lewactwa (ze 100% poglądów Palikota zgadzam się z 30%), nie pasuję też chyba do narodowych radykałów (na 100% poglądów ONR zgadzam się z 50%).

Kto mi powie w jakim marszu powinienem uczestniczyć?

Bo mi już kurwa ręce opadają i przestaję wierzyć w to, że w Polsce jest miejsce jeszcze dla NORMALNYCH polaków, którzy chcą po prostu uczciwie żyć we własnym kraju, zarabiać normalne pieniądze, mieć mieszkanie i cieszyć się z bycia Polakiem, Europejczykiem i po prostu Człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-11-13, 19:41 2
Jak by tyle osób nie wyjechało za granicę, było by nas więcej aby doprowadzić do zmian politycznych w tym kraju.Lepiej napisać jak wam źle, że nie ma pracy i winny jest Tusk.
Nie bronię rudzielca i nigdy nie będę ale im mniej ludności tym mniej wpływów do kasy państwa i stąd te podwyżki wszystkiego.
Zmieszaliście mnie z błotem w innych wątkach ale mam to w dupie.
Poza tym chcieliście Unii Europejskiej i innych chujstewek to teraz się nie dziwcie, że jest jak jest tylko trzeba w końcu coś z tym zrobić.
Nie dajmy się tak jak Grecja!!!

Co do tematu to nie jestem ani za ani przeciw.Są tego plusy i minusy...
Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-11-13, 20:04
Pietrzej napisał/a:

Krótko zwięźle i na temat



skąd wziąłeś te rewelacje?
Zgłoś
Avatar
ptaqdeloco 2012-11-13, 20:57 2
Już wole Hitlerowskie Niemcy niż ue... tak btw. zastanawia mnie czemu ci którzy cały czas nadają na Rzesze że była be i fe ? Macie jakieś problemy z pochodzeniem i się boicie o siebie ? jak masz to wyp. do izraela czy do byłego związku ku.w ... a zapomniałem co autor na zasiłku pewnie ? co boisz się dawnego obowiązku pracy ? spokojnie, nie masz się czego bać, tylko oddychaj głęboko
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-13, 21:12 3
Hmmmm... Z tego co mi wiadomo w Chile narodowo-liberalna opcja puczu Pinocheta zabolała tylko tych skurwieli którzy do ruiny kraj doprowadzili i dalej pchali się w politykę by forsować prawne widzimisię własne. Reszta ludzi cieszyła się 10% wzrostem co rok i szybkim bogaceniem się każdej warstwy społecznej.
Nie wiem jak wy ale mnie kusi to bardziej niż znane mi opisy co zdziałały lewicowe opcje w ZSRR a zawłaszcza w Ukraińskiej części w latach 30-tych...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-11-13, 21:12 2
jolmen13 napisał/a:

A ja tam leje już na to wszystko ciepłym moczem. TO wszystko jest już tak popierdolone, że nie potrafię znaleźć sobie miejsca w dzisiejszej Polsce. Jestem, a przynajmniej staram się być patriotą (choć to dziś trudne, bo zaraz cię nazywają faszystą), poglądy mam liberalne, trochę może prawicowe (?), ale wyrastałem z tradycji Antify, którą KIEDYŚ szanowałem za walkę z naziskinami (których już tak naprawdę nie ma, bo wyrośli z tych pierdół). na pedzi mam totalnie wyjebane byli nie adoptowali bogu ducha winnych dzieci. Nie jestem katolem, jestem nie wierzący. I kto mi powie gdzie jest miejsce dla mnie? Nie pasuję do wszelkiej maści lewactwa (ze 100% poglądów Palikota zgadzam się z 30%), nie pasuję też chyba do narodowych radykałów (na 100% poglądów ONR zgadzam się z 50%).

Kto mi powie w jakim marszu powinienem uczestniczyć?

Bo mi już kurwa ręce opadają i przestaję wierzyć w to, że w Polsce jest miejsce jeszcze dla NORMALNYCH polaków, którzy chcą po prostu uczciwie żyć we własnym kraju, zarabiać normalne pieniądze, mieć mieszkanie i cieszyć się z bycia Polakiem, Europejczykiem i po prostu Człowiekiem.



A nie zastanawiałeś sie nigdy dlaczego ANTIFiarzy jest ledwo kilka tysięcy na całą Polskę a ONR popiera niecały 1% społeczeństwa? Dlatego, że cała reszta Polaków ma wyjebane zarówno na skręcająca w stronę komunizmu AntiFę jak i faszyzujących ONRowców i szuka "trzeciej drogi". I wybiera Peło, PiS albo, tak jak 50% społeczeństwa nie chodzących na wybory, ma wyjebane po całości na politykę, bo wie, że nie ważne kto będzie rzządził i tak rano trzeba będzie iść do pracy...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-13, 21:13 19
ptaqdeloco napisał/a:

Już wole Hitlerowskie Niemcy niż ue... tak btw. zastanawia mnie czemu ci którzy cały czas nadają na Rzesze że była be i fe ? Macie jakieś problemy z pochodzeniem i się boicie o siebie ? jak masz to wyp. do izraela czy do byłego związku ku.w



Jeżeli planujesz jeszcze się wypowiadać w tematach politycznych/historycznych, to lepiej stwórz nowe konto ciulu, bo właśnie się zbłaźniłeś na maksa..

Gdzie hodują takich debili, gdzie?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie