18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-16, 3:14
I te kurwy jebane ciągle w pionie nagrywają. Chuj mnie strzela jak wszędzie pionowe filmy ogladam.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-08-16, 6:37
Tak właśnie wyobrażam sobie tłumaczenie lasów państwowych z wycinki
Zgłoś
Avatar
siebie1mi1daj 2024-08-16, 6:49
Fiferin napisał/a:

Dlaczego rozbiłeś słowo "dlaczego" na dwa człony?



bo gosciu jest z podlasia xDDDDD
Zgłoś
Avatar
stachu100093 2024-08-16, 9:43
Ja mam tak codziennie jak zapale papierosa do kawy
Zgłoś
Avatar
Karol_Toporzyk 2024-08-16, 17:46
baronturbina napisał/a:

Dobre w chuj chciał bym przy czymś takim być!


Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-16, 19:07
@Karol_Toporzyk
Dobra karo. Przy tym chciał bym być bardziej
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-08-16, 21:44
pazuzu napisał/a:

"Sto razy więcej" to chyba ten głaz ma większe IQ od ciebie.
Ale żeś pierdolnął 🤣 tupolew waży ok 50 ton a ten głaz z filmiku waży podobnie a nawet więcej.



ruski trolu, tupolew waży 100 ton. Idź onuco być głupią gdzieś indziej. Najlepiej do tuska.

Jak widać oczadziały komuszku od tefejkenu, ten głaz toczy się po śladach gąsienic. Szerkość gąsienicy małej spycharki (podejżewam, że tu są o wiele większe) to około 1 metr. Ten głaz niech ma te 4 metry średnicy. Metrowy głaz granitowy waży około tony, czyli głaz z filmiku niech waży te z dużego grubsza 4 tony. Gdzie mu jełopie do twoich więcej niż 50 ton? Idź się ebnij w pustkę między uszami.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-16, 22:50
Na_pohybel_ruskim napisał/a:

ruski trolu, tupolew waży 100 ton. Idź onuco być głupią gdzieś indziej. Najlepiej do tuska.
Jak widać oczadziały komuszku od tefejkenu, ten głaz toczy się po śladach gąsienic. Szerkość gąsienicy małej spycharki (podejżewam, że tu są o wiele większe) to około 1 metr. Ten głaz niech ma te 4 metry średnicy. Metrowy głaz granitowy waży około tony, czyli głaz z filmiku niech waży te z dużego grubsza 4 tony. Gdzie mu jełopie do twoich więcej niż 50 ton? Idź się ebnij w pustkę między uszami.



Nie wiem co moja wypowiedź ma do ruskich trolli albo Tuska ale nie wnikam w twoje fobie.

Tak na szybko kamień na zdjęciu waży 60 ton. widać że jest rozmiarow mniej więcej tego z filmiku. i dodatków info z wiki tupolew waży 55 ton.
Więc bądź idiotą gdzie indziej



Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-08-17, 0:08
Przynajmniej będą mieć nową drogę.
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-08-17, 17:01
pazuzu napisał/a:

Nie wiem co moja wypowiedź ma do ruskich trolli albo Tuska ale nie wnikam w twoje fobie.
Tak na szybko kamień na zdjęciu waży 60 ton. widać że jest rozmiarow mniej więcej tego z filmiku. i dodatków info z wiki tupolew waży 55 ton.
Więc bądź idiotą gdzie indziej



Skąd się biorą takie trole jak ty onuco? Jakaś farma?

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-17, 18:01
Na_pohybel_ruskim napisał/a:

Skąd się biorą takie trole jak ty onuco? Jakaś farma?



Wyzywanie wszytskich od onuc a tym czasem Na_pohybel_ruskim w pracy na farmie trolli

Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-08-17, 18:28
pazuzu napisał/a:

Wyzywanie wszytskich od onuc a tym czasem Na_pohybel_ruskim w pracy na farmie trolli



widać po tym wpisie, że masz 13 lat i pryszcze na ryju
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-17, 18:35
Na_pohybel_ruskim napisał/a:

widać po tym wpisie, że masz 13 lat i pryszcze na ryju



Wiadomo że jesteś pisowskim klakierem, A to przypadkiem nie twój premier mateuszek nie został nazwany przez kolegę z partii niemieckim i ruskim agentem? dlaczego tak o nim powiedział? A to przepadkiem nie ojciec tego premiera jawnie broni ruskich w mediach. A to przypadkiem nie pis odciągal nas od zachodu mówiąc jaki to jest zgniły zupełnie takie same słowa mówi putin. przypadkiem nie pis jeździł do orbana na wizyty do tego samego ornaba który jest najważniejszym sojusznikiem putina w Europie? to nie morawiecki jeździł na konferencję CPAC organizowana przez proputinowskie środowiska? A może przypadkiem Falenta sprzedał taśmy z sowa i przyjaciele ruskim? i dzięki temu pis wygrał wybory? Mam dalej wymieniać?
Są dwa wyjścia albo jesteś pożytecznym idiotą zmanipulowanym przez ruskich albo jesteś płatnym ruskim trollem, tak czy inaczej jesteś zjebem i powinno się ciebie wykopać z kraju na Białoruś gdzie twoje miejsce.
PS. nie pisz do mnie więcej bo nie gadam z ruskimi kundalmi.
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-08-17, 19:18
pazuzu napisał/a:

Wiadomo że jesteś pisowskim klakierem, A to przypadkiem nie twój premier mateuszek nie został nazwany przez kolegę z partii niemieckim i ruskim agentem? dlaczego tak o nim powiedział? A to przepadkiem nie ojciec tego premiera jawnie broni ruskich w mediach. A to przypadkiem nie pis odciągal nas od zachodu mówiąc jaki to jest zgniły zupełnie takie same słowa mówi putin. przypadkiem nie pis jeździł do orbana na wizyty do tego samego ornaba który jest najważniejszym sojusznikiem putina w Europie? to nie morawiecki jeździł na konferencję CPAC organizowana przez proputinowskie środowiska? A może przypadkiem Falenta sprzedał taśmy z sowa i przyjaciele ruskim? i dzięki temu pis wygrał wybory? Mam dalej wymieniać?
Są dwa wyjścia albo jesteś pożytecznym idiotą zmanipulowanym przez ruskich albo jesteś płatnym ruskim trollem, tak czy inaczej jesteś zjebem i powinno się ciebie wykopać z kraju na Białoruś gdzie twoje miejsce.
PS. nie pisz do mnie więcej bo nie gadam z ruskimi kundalmi.



o proszę, od kamienia do nienawiści do pisu, typowy POeb, zaślepiony tefejkenem hahahaha
o to tylko chodzi w twojej marnej egzystencji.

tuskowy komuszy tłuczku. A kto pierwsze co zrobił to obniżył vat dla branży beuty z 23 do 7 procent? Może dlatego, że spotykał się z Kristiną córką ruskiego oficera? Kto mianuje teraz na dyrektrów i mninstrów oficerów WSI? Kto dążył do resetu stosunków z onucami i umorzył dług gazpromowi? Wiem, twoja stara.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2024-08-18, 0:36
Fiferin napisał/a:

Co wy odjebaliście z tym portalem?
wykurwiać na kwejka


Powinno się dawać limit pisania komentarzy od 50 wrzuconych tematów, tak jak na SB.
Zwłaszcza dla kogoś kto ma konto od 2013 roku.
Bo to w większości najwięksi malkontenci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie