18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Rudy furiat
Ptoon • 2016-07-26, 15:35
Pamiętacie może tego rudzielca?
ukryta treść


Jak się okazuje sława nie wyszła mu na dobre i został lewackim aktywistą, albo inaczej SJW (Social Justice Warrior). Przedstawiam wam urywki wywiadu, który przeprowadził z nim Gavin Mcinnes, satyryk znany z nabijania się z feministek, lewaków i innych śmiesznych ludzi.

ukryta treść





Angielski wymagany na poziomie , jak za mocne na harda to po tagach nie było
Zgłoś
Avatar
Scartabelli 2016-07-26, 18:07 4
Leci piwo. Gavin to cholerny geniusz.
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-07-26, 18:07 1
Drugi film utwierdził mnie w przekonaniu, że powinno się z nim zrobić to samo, co z każdym lewakiem - zamknąć w jakimś specjalnym zakładzie.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2016-07-26, 18:42 4
Rudy musiał sobie na kartce zapisać, że jest feministkiem i na lodówce powiesić, żeby nie zapomnieć
Najwidoczniej rudzi nie tylko nie mają duszy ale i mózgu :d
Swoją drogą żeby się tak z upośledzonych napierdalać to podobnie nie ładnie, gdzie był wtedy hejtstop się pytam? Toż ten ginger wygląda z postury jak krewny tej od czitosów.
Zgłoś
Avatar
Majesty 2016-07-26, 22:50
Brak argumentacji, darcie pyska... typowy idiota
Zgłoś
Avatar
Halibut 2016-07-27, 7:28 5
Debile... Rudy jest trollem, zapamiętajcie ćwoki on jest trollem.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-07-27, 9:17
TB303 napisał/a:

Drugi film utwierdził mnie w przekonaniu, że powinno się z nim zrobić to samo, co z każdym lewakiem - zamknąć w jakimś specjalnym zakładzie.



Tiaaa, najpierw musiałbyś zrozumieć co powiedział
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2016-07-27, 10:25
"Drugi film utwierdził mnie w przekonaniu, że powinno się z nim zrobić to samo, co z każdym lewakiem - zamknąć w jakimś specjalnym zakładzie. "

tak... ale na 15 minut przed wyburzeniem
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2016-07-27, 10:27 1
To jest bardziej hardkorowa wersja chłopczyków którzy twierdzą, że mają dobry charakter, dobre zamiary, czyste serduszko pełne miłości i są gotowi całkiem zmienić swoje przyzwyczajenia dla przypadkowej dziewczyny. Tacy ludzie nie rozumieją życia. Ciężko im zrozumieć fakt, że kobiety lubią skurwieli bo są panami swojego losu, biorą co chcą i walczą o swoje. A jeżeli spotkają pipkę która jest gotowa zmienić wszystkie przyzwyczajenia za buziaka w policzek to od razu wiedzą, że związek z takim człowiekiem nie da im dostatniego, bezpiecznego życia. Załatwiając wszystkie inne sprawy facet będzie równie miękki i uległy. Będzie pracować za chujowe pieniądze, płacić za naprawy samochodu i remonty domu dużo więcej niż to warte i kulić ogon jak ktoś na niego warknie. Kobieta nie obserwuje jedynie tego jak facet ją traktuje ale jaki jest cały czas, jak załatwia sprawy, jak konsekwentny jest w realizowaniu swoich decyzji. Ona sama często nie wie co ma robić i potrzebuje kogoś kto będzie za nią decydował.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2016-07-27, 11:06
kurwa... jego głupota podpaliłaby popiół
Zgłoś
Avatar
angelolog 2016-07-27, 13:17
Gość się zachowuje jak typowa feministka
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-07-27, 15:19
Tommytom napisał/a:



Tiaaa, najpierw musiałbyś zrozumieć co powiedział


Spokojnie, ja nie muszę rozumieć, by doskonale wiedzieć, kto nadaje się do zakładu zamkniętego. W końcu... ma się doświadczenie w tych sprawach
Zgłoś
Avatar
Szaman839 2016-07-27, 16:27
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2016-07-27, 19:35
Dziękuję Ptoon, poprawiłeś mi humor po naprawdę zjebanym dniu
Zgłoś
Avatar
Superfunfel 2016-07-28, 0:05
Ja pierdole, oboje siebie warci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie