18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maxvolumePL 2013-03-06, 12:14
Przecież wyraźnie napisałem, że nie jestem autorem przeróbki, tylko podpierdoliłem zdjecie. Jak to zobaczyłem rano przy kawce, uznałem że na Sadola jak znalazł
Zgłoś
Avatar
beowulf111 2013-03-06, 13:08
po przeczytaniu tych komentarzy ,aż chce się żyć i pracować w tym kraju młodemu człowiekowi
Zgłoś
Avatar
Witkens 2013-03-06, 13:11 1
Ale pierdoły zamieszczacie... Obalić złodziejski ustrój? najpierw jeden z drugim skończ 18 lat, a później jeśli naprawdę będziecie tego chcieli możecie iść na wybory i zagłosować na kogoś innego. Obalić ustroju nie możecie, zabronimy wam- nieważne kto by nie rządził. Dlaczego? ponieważ demokracja to najlepsza rzecz jaka mogła się przytrafić naszemu śmiesznemu państewku. Zarówno skrajną prawicę, jak i lewicę należy bić po mordach... żelazkami.
Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-03-06, 13:24 9
@up

Twoja demokracja kończy się na wybraniu swojego pana co 4 lata. Wolności nie masz bo nawet nie możesz odmówić płaceniu ZUS. Inicjatywy obywatelskie lądują w koszu.

Czemu obalić nie możemy? Wystarczy jak grupka się wkurwi pociągnie kolejną grupę.To Państwo jest dla Obywateli a nie na odwrót. Kamanie, widły, koktajle Mołotowa, ładunki wybuchowe. Dlaczego Rząd chce spraszać siły policyjne z innych krajów? Bo obawiają się, że Policja będzie solidarna z tłumem i zmiecie ten motłoch z cyrku na wiejskiej.
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-03-06, 15:14 3
hahaha kurwa zajebisty widok aż ryj się cieszy

Witkens napisał/a:

Ale pierdoły zamieszczacie... Obalić złodziejski ustrój? najpierw jeden z drugim skończ 18 lat, a później jeśli naprawdę będziecie tego chcieli możecie iść na wybory i zagłosować na kogoś innego. Obalić ustroju nie możecie, zabronimy wam- nieważne kto by nie rządził. Dlaczego? ponieważ demokracja to najlepsza rzecz jaka mogła się przytrafić naszemu śmiesznemu państewku. Zarówno skrajną prawicę, jak i lewicę należy bić po mordach... żelazkami.



ty gimbus wracaj na resztę lekcji a nie pierdolisz głupoty, jak obalali poprzedni rząd który narobił wielkiego gówna to na ulice wychodzili bardzo młodzi ludzie 6/7/8 klasa. popytaj swoich rodziców lub dziadków to ci sporo ciekawostek powiedzą o ile chcą pamiętać. zresztą wiek sporej roli nie odgrywa bo w takich sytuacjach ludzie się jednoczą i wzajemnie pomagają nikt nie patrzy czy to starszy człowiek,młody czy kurdupel. tak rząd specjalnie wam wpaja że ludzie starsi to "mohery" ci ludzie przeszli w życiu podobne piekło/gówno co my teraz nam młodym ludziom sporo mądrych rzeczy mówią a rządowi to nie na rękę dlatego za wszelką cenę zależy im na odcięciu ludzi młodych od starszego pokolenia.
Zgłoś
Avatar
faba 2013-03-06, 15:51
najpierw go opierdoliłeś, później w sumie przyznałeś mu rację.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-03-06, 16:03
W co drugim temacie kilka osób nie może dojść do porozumienia,jaki marsz? Ty kpiny robisz? Pisowcy atakują interię.
Zgłoś
Avatar
Koperek 2013-03-06, 16:09
danis008 napisał/a:

hahaha kurwa zajebisty widok aż ryj się cieszy

ty gimbus wracaj na resztę lekcji a nie pierdolisz głupoty, jak obalali poprzedni rząd który narobił wielkiego gówna to na ulice wychodzili bardzo młodzi ludzie 6/7/8 klasa. popytaj swoich rodziców lub dziadków to ci sporo ciekawostek powiedzą o ile chcą pamiętać. zresztą wiek sporej roli nie odgrywa bo w takich sytuacjach ludzie się jednoczą i wzajemnie pomagają nikt nie patrzy czy to starszy człowiek,młody czy kurdupel. tak rząd specjalnie wam wpaja że ludzie starsi to "mohery" ci ludzie przeszli w życiu podobne piekło/gówno co my teraz nam młodym ludziom sporo mądrych rzeczy mówią a rządowi to nie na rękę dlatego za wszelką cenę zależy im na odcięciu ludzi młodych od starszego pokolenia.


Wtedy wszystko było państwowe ,a teraz teoretycznie mamy wolny rynek i przez to nic nas nie łączy. Teraz związki zawodowe? Jakaś kpina.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-06, 16:26
froqer napisał/a:

@Szeryfian, no widzisz 3 miesiące pozamykane stacje, raz, że niektórzy naprawdę potrzebują paliwa, dwa, że te stacje są prywatne a ich właściciele mają głęboko w dupie strajki, bo chcą zarabiać. Wątpię, żeby np. pan Kulczyk dołączył się i pozamykał swoje kramy z beną



Owszem potrzebują paliwa, i przez taki strajk np. firmy transportowe tez są zmuszane do strajku. Jak mają jeździć nie mając paliwa? Wyjątek byłby jedynie taki, że paliwo mogłyby tankować pojazdy uprzywilejowane.

No i ważna wiadomość do osób spinających się o ustrój. Nie ustrój jest winny lecz ludzie. Jakby każdy człowiek był uczciwy to żaden ustrój nie byłby zły.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-03-06, 16:38 5
Szeryfian napisał/a:

@up już widzę jak to się skończy dojdzie do zamieszek, policja wyjdzie na ulicę i zrobi porządek. A potem będzie jak było. A tak w ogóle to po chuj ten marsz? Rząd nawet nie zwróci uwagi jeśli nie dojdzie to rozróby, a jak dojdzie to Tusk powie, że nie będziemy tolerowali przemocy na ulicach bla bla...

Jak Polacy chcą zrobić porządek, to niech nie wychodzą na ulice z transparentami tylko niech 20 marca wszyscy strajkują przez 3 miesiące. Lekarze, nauczyciele, sędziowie, poczta i koncerny naftowe, które zmusiłyby automatycznie do strajku firmy prywatne np. firmy dostawcze. Ważne aby strajkowały JEDNOCZEŚNIE silne grupy społeczne od których zależne jest sprawne funkcjonowanie państwa.

A jak na razie możemy zapomnieć o jakimkolwiek obalaniu rządu czy to przez zamieszki czy strajki bo póki co społeczeństwo jest zbyt podzielone.




Zgłoś
Avatar
crazy_psycho_zez 2013-03-06, 17:25
Mam pytanie, czy to, że nie poznaje postaci na zdjęciu to znaczy, że jestem bardziej szczęśliwym człowiekiem niż Wy?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-06, 17:56 1
Witkens napisał/a:

Ale pierdoły zamieszczacie... Obalić złodziejski ustrój? najpierw jeden z drugim skończ 18 lat, a później jeśli naprawdę będziecie tego chcieli możecie iść na wybory i zagłosować na kogoś innego. Obalić ustroju nie możecie, zabronimy wam- nieważne kto by nie rządził. Dlaczego? ponieważ demokracja to najlepsza rzecz jaka mogła się przytrafić naszemu śmiesznemu państewku. Zarówno skrajną prawicę, jak i lewicę należy bić po mordach... żelazkami.



Po pierwsze kolego, demokracja polega na tym, że rządzą obywatele kraju, a rząd jest przedstawicielem tychże obywateli. Tak więc to co jest teraz, to nie jest demokracja.

Pamiętasz aferę o acta? Tusk wtedy powiedział, że nie będziemy ( rząd )rezygnować z projektu tylko dlatego, że jakaś grupa ludzi (obywatele) tego chce. Za to co powiedział jest trybunał stanu. A póki co uszło mu to chyba na sucho.

Aha od razu uprzedzam, nie próbuj mi mówić, że jest inaczej bo akurat na tym się znam.

Ja jak czegoś nie wiem, to staram się nie pisać, bo zawsze mogę trafić na kogoś kto się w danym temacie zna i tylko można wyjść na idiotę.

Ant1984 napisał/a:



Obrazek



Nie realne do wykonania, jak pisałem społeczeństwo w Polsce jest zbyt podzielone
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-03-06, 18:52
Mój nieżyjący już dziadek zawsze powtarzał, że Polsce potrzebny jest ktoś taki jak Hitler.
Nie po to by zabijać itd. tylko po to, że Polacy tylko wtedy się jednoczą jak zagraża im wspólny wróg. Jak go nie ma to jesteśmy sami dla siebie najgorszymi wrogami.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-03-06, 18:54
Piękny widok!!!!
Zgłoś
Avatar
Strajder 2013-03-06, 21:25 1
Szeryfian napisał/a:

@up już widzę jak to się skończy dojdzie do zamieszek, policja wyjdzie na ulicę i zrobi porządek. A potem będzie jak było. A tak w ogóle to po chuj ten marsz? Rząd nawet nie zwróci uwagi jeśli nie dojdzie to rozróby, a jak dojdzie to Tusk powie, że nie będziemy tolerowali przemocy na ulicach bla bla...

Jak Polacy chcą zrobić porządek, to niech nie wychodzą na ulice z transparentami tylko niech 20 marca wszyscy strajkują przez 3 miesiące. Lekarze, nauczyciele, sędziowie, poczta i koncerny naftowe, które zmusiłyby automatycznie do strajku firmy prywatne np. firmy dostawcze. Ważne aby strajkowały JEDNOCZEŚNIE silne grupy społeczne od których zależne jest sprawne funkcjonowanie państwa.

A jak na razie możemy zapomnieć o jakimkolwiek obalaniu rządu czy to przez zamieszki czy strajki bo póki co społeczeństwo jest zbyt podzielone.



A ty za ten strajk zapłacisz...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie