18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
j................e 2013-03-06, 8:58 3
Kiedy będzie ten film w kinach?

PS: Teraz Tuska może ocalić tylko wypadek samolotu i oddawane mu hołdy pośmiertnie
Zgłoś
Avatar
Wuja Stalin 2013-03-06, 9:07 3
Piękny widok
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-06, 9:32 45
@up już widzę jak to się skończy dojdzie do zamieszek, policja wyjdzie na ulicę i zrobi porządek. A potem będzie jak było. A tak w ogóle to po chuj ten marsz? Rząd nawet nie zwróci uwagi jeśli nie dojdzie to rozróby, a jak dojdzie to Tusk powie, że nie będziemy tolerowali przemocy na ulicach bla bla...

Jak Polacy chcą zrobić porządek, to niech nie wychodzą na ulice z transparentami tylko niech 20 marca wszyscy strajkują przez 3 miesiące. Lekarze, nauczyciele, sędziowie, poczta i koncerny naftowe, które zmusiłyby automatycznie do strajku firmy prywatne np. firmy dostawcze. Ważne aby strajkowały JEDNOCZEŚNIE silne grupy społeczne od których zależne jest sprawne funkcjonowanie państwa.

A jak na razie możemy zapomnieć o jakimkolwiek obalaniu rządu czy to przez zamieszki czy strajki bo póki co społeczeństwo jest zbyt podzielone.
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-06, 9:42
Postrajkują, nie dostaną pensji, wszyscy stracą a potem wróci wszystko do starego porządku. NEEEXT
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-06, 9:49 2
jatutylkopacze napisał/a:

Postrajkują, nie dostaną pensji, wszyscy stracą a potem wróci wszystko do starego porządku. NEEEXT



Nie, nie mam tu na myśli strajku jednej instytucji lecz wszystkich. Wyobraź sobie, że przez 3 miechy stacje paliwowe są pozamykane. Na litr paliwa przypada 70% podatku, dalej chyba nie muszę tłumaczyć, a mówię tu tylko o stacjach paliw. Taki strajk to tylko kwestia poświęcenia i zjednoczenia się, ale jak napisałem, do zjednoczenia nam daleko. Póki co dzielimy się i Polak Polakowi wilkiem.
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2013-03-06, 10:00 5
Cóż złodziejski rząd nie da się ukryć. Tylko czy istnieję jakaś alternatywa ? czy jest w Polsce partia która zrobi z Polski dostatni kraj ? Jak dla mnie to każdy kto dojdzie do władzy będzie robić to samo. Może w innym stylu i pod innym sztandarem.
Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-03-06, 10:56 15
@up
Kongres Nowej Prawicy

Zaraz powiecie, ze JKM to oszołom, ale właśnie tak media go kreują a on jedzie prosto z mostu i mówi to co myśli. Większość polityków co najwyżej myśli po swojemu a mówi tylko to co większości się spodoba.
Zgłoś
Avatar
bartekufo 2013-03-06, 11:00
Myślałem, że to Kazik na zdjęciu...
Zgłoś
Avatar
Rozowy_Zniwiarz 2013-03-06, 11:09
ja pierdole, naprawdę mnie to rozbawiło
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-03-06, 11:22
@Szeryfian, no widzisz 3 miesiące pozamykane stacje, raz, że niektórzy naprawdę potrzebują paliwa, dwa, że te stacje są prywatne a ich właściciele mają głęboko w dupie strajki, bo chcą zarabiać. Wątpię, żeby np. pan Kulczyk dołączył się i pozamykał swoje kramy z beną
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2013-03-06, 11:28
ocho. polecą pozwy o szkalowanie wizerunku elit rządzących IIIRP.
Zaś CBŚ i ABW będą miały się czym wykazać
Zgłoś
Avatar
w................5 2013-03-06, 11:38
Widzę, że dawno nikt nikomu samobójstwa nie popełnił
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-03-06, 12:02 5
Kurwa mać Panie i Panowie. Pierwszym podstawowym protestem jaki powinien być zorganizowany w teoretycznie demokratycznym kraju jest położenie lachy na wybory. Nie takiej lachy żeby trzeba było drugą turę urządzać tylko lachy takiej żeby wybory były nie ważne.
Dlatego każdy rząd ma nas w dupie bo i tak kogoś wybierzemy. Nie łudźcie się, że jakaś inna partia "zrobi porządek". Oni wszyscy są jedną wielką kochającą się rodziną i pomimo przepychanek nie dadzą sobie krzywdy zrobić. Jedyne co ich interesuje to to aby mieć ryj w korycie aż po oczy zanurzony.
Zgodnie z tym co napisałem ja nie chodzę na wybory już 10 lat. Wiem, że jednostkowo nic nie znaczę ale przynajmniej mam świadomość, że żadnego skurwysyna do koryta (i mojego portfela) świadomie nie dopuściłem.
Zgłoś
Avatar
k................x 2013-03-06, 12:04
uwazaj bo skonczysz jak ten z antykomora ;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie