18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
szkodnikdbwa 2014-03-04, 12:48
W samo sedno ! Wołodia na dzisiejszej konferencji pięknie dał odnośnie Kerry'ego - Sekretarz Stanu USA - aaa tak, wzięliśmy jego zdanie pod uwagę jednak to nie jest najwyższa instancja :v
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-03-04, 13:01 6
Nie zapomnijcie o bombardowaniu ruskich ulotkami, w 39tym w chuj to nam pomogło!
Zgłoś
Avatar
macicek 2014-03-04, 14:04 3
To Sadistic czy klub miłośników Ukrainy?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-03-04, 14:08 71
macicek napisał/a:

To Sadistic czy klub miłośników Ukrainy?



no kurwa klasyka....

Zgłoś
Avatar
spektator 2014-03-04, 14:13 5
Mam wrażenie, że Sikorski się teraz udziela, bo chce żeby świat o nim usłyszał. Po co się pcha z karabinem na czołgi? Nie wiem po co w ogóle Polska się zaangażowała w ten bajzel, NIC powtarzam NIC nigdy dobrego od wschodu do nas nie przyszło, zamiast obserwować z boku całą tą szopkę to my się pchamy między młot a kowadło, licząc na ch uj wie co, bo korzyści żadnych.
Ehh musiałem się wyżalić..

Co do obrazka, świetnie ujęte. Tak jak ten typ na gali oskarów powiedział, jesteśmy z wami Ukraino. Ja też z nimi jestem i ch u j, siedzę sobie przed kompem i piszę posty.
Zgłoś
Avatar
szklanka 2014-03-04, 14:26
Putin wiedział, że jak mu hameryka z ue wjebie na dzielnie to zrobią krater z rusów. Mądrze postąpił
Zgłoś
Avatar
zx6 2014-03-04, 14:35 7
"Nie wiem po co w ogóle Polska się zaangażowała w ten bajzel"

Bo to jest krwa nasz interes narodowy i to jest główne zadanie tego jebniętego kraju a nie posyłanie 6 latków do szkoły, zajmowanie się prawami gejów czy wycofywanie smiertnie groznych zarówek ze sklepów...

już za Piłsudskiego w społeczeństwie było za duzo pedałów w rurkach i nie dało rady zawczasu spacyfikować hitlera choć Pisłudski to proponował - w nagrodę dostaliśmy 50 lat komuny - jesteśmy biedni i robimy na zmywaku u całego świata.... bo komuś zabrakło jaj by bronic NASZEGO interesu narodowego

a dzisiaj nasze jakże rozwinięte pokolenie , zachwycone używanym Golfem z niemiec, tanią gorzała i jako taką stabilnością nie jest w stanie zadbać o nic więcej jak o sobotnią najebke - bo kto by się tam losem przyszłych pokoleń przejmował...
Zgłoś
Avatar
n................e 2014-03-04, 14:38
@spektakor To samo pomyślały Anglia i Francja w 1939.
Zgłoś
Avatar
lith 2014-03-04, 14:40
spektator napisał/a:

obserwować z boku całą tą szopkę to my się pchamy między młot a kowadło, licząc na ch uj wie co

Wiadomo, że skończy się na hejtach i gównoburzy, ale lepiej, żeby inne państwa słały te swoje 'wyrazy niepokoju' jak ruskie siedzą na Krymie, a nie jak będą pod Lwowem. A historia pokazuje, że nie mieszanie się i tak nic nie daje w takich sytuacjach.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-03-04, 14:55
Przecież nie od dziś wiadomo, że Europa i USA mają interes w Rosji. Więc do żadnych sankcji nie dojdzie. To jest tylko taka szopka dla motłochu by ludzie myśleli, że przywódcy z nimi łączą się w oburzeniu. Ale im to lata i powiewa.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-04, 15:10 10
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2014-03-04, 15:49
nasze barany rządowe sapia do ruskich a wg planów NATO pomogą nam dopiero po 3 tygodniach i to jak wszyscy będą zgodni, przez te 3 tygodnie ruskie zaorają Polskę 3 razy.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2014-03-04, 15:50
@zx6

Mówiąc szczerze, od początku tej całej afery z Ukrainą myślałem tak jak w komentarzach nad Twoim, ale musze przyznać Ci rację i przyznać, że chyba zmieniłeś mój pogląd na tę sprawę, stąd masz zimne piwko i coś wiecej- satysfakcje, że kogoś przekonałeś do swoich racji.

zx6 napisał/a:

"dzisiaj nasze jakże rozwinięte pokolenie , zachwycone używanym Golfem z niemiec



Na szczęście pierwszy właściciel mojego golfa mk3 kupił go w Polsce
Zgłoś
Avatar
thez 2014-03-04, 16:14
@up mógł go kupić nawet w RPA, ale kasa i tak poszła do niemiec.

Tak sobie kiedyś myślałem, że jakby wybuchł konflikt w UE to bylibyśmy w czarnej dupie. Praktycznie żadnych polskich firm. Nawet kurwa elektownie chcą puścić na wolny rynek, żeby bogaty niemiec mógł sobie kupić udziały w bezpieczeństwie energetycznym naszego kraju.
Jeśli dobrze kojarzę fakty to nawet przed II WŚ była sytuacja, że fabryki KRUPP na terenie RP produkowały sprzęt dla niemiec. To był jednostkowy przypadek, a teraz 90% firm by tak robiło.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie