18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Kurisu Wczoraj 22:56
Myslałem, że karmi krokodyla.
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl Wczoraj 23:29
jeszcze pare lat temu u mnie na dzielni nie bylo problemu z kocietami czy sczenietami poniewaz wszyscy sasiedzi mieli numer mojego wujka.Jesli kotka sie okocila czy suka oszczenila dzwoni do mojego wujka on przyjedzal zabieral jechal do siebie i karmil swoje dusiciele ktore uwielbialy taki posilek .Zaznaczam ze kot y jak i psy byly bardzo czesto jeszcze w lozysku matki wiec pol bieduy ni e wylizane i nakarmione .Sasiedzi na dzielni chwalili sobie uslugi mojego wuja .Zawsze to jakaies urozmaicenie mowil bo tak to rozmnarzak swinki morskie albo szczury no od czasu do czasu kupowal male kozy a weze mial bydlaki takie po 6 metrow .
Zgłoś
Avatar
outline Wczoraj 23:39 1
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



Jakie 30 lat temu Do dzisiaj to praktykują, a z każdym rokiem wstecz to było po prostu bardziej powszechne
Zgłoś
Avatar
marcin9002 Wczoraj 23:51
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



W świetnym środowisku się kurwo wychowywałeś. Nic tylko pogratulować rodziców.
Zgłoś
Avatar
vladok Dzisiaj 0:23
Pojebało go?! Lepiej by małych kacapków pozbierał po wsi i narobił dobrych uczynków 🤷‍♂️
Zgłoś
Avatar
Dziamdzi91 Dzisiaj 0:38 1
Jebane ruskie ścierwo.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Dzisiaj 0:59
Tibianus1991 napisał/a:

utopiłem 3 koty z bratem



A brata z jakiego powodu utopiłeś?
Rodzice kazali, bo było was za dużo w chałupie?🤣
Zgłoś
Avatar
LongTrail Dzisiaj 6:36
Kiedyś kot mojej sąsiadki miał za dużo kociąt więc zrobił coś podobnego do tego co zrobił ten Rosjanin. zamiast wody użył ognia, aby zabić kocięta. krzyki były nierealne.
Zgłoś
Avatar
Kanar499 Dzisiaj 9:08 1
JanzDukli napisał/a:

30 lat temu na wsi i nie tylko na wsi ludzie nie byli takimi pojebanymi bambinistami jak obecnie i np. nie mówili o kotach, że "5 się urodzi", tylko okoci się lub przyjdzie na świat.
Wiedzieli, że człowiek jest zupełnie inną wartością niż kura czy kaczka, które się zjada (tak jak zjada się koty i psy w innych krajach) W mojej miejscowości była duża mniejszość niemiecka częściowo spolszczona i te 30 może 40 lat temu, wiem to z opowiadań wielu osób, w niedzielę jedli oni rosół z kota.
Dzisiaj lewactwo i ich ideologia politycznej poprawności zlasowała mózgi tak wielu osobom, że nawet nie potrafią sobie one wyobrazić, że mają zgniłe, dysfunkcyjne mózgi.
Jak mnie wkurwiają takie zwierzęta człekokształtne z umiejętnością czytania i pisania, a któremu jest bliżej intelektualnie i duchowo do kota, psa, świni czy małpy.
Obrzydliwość.
Zrównywać psy z kotami to jakby zrównać kobietę z człowiekiem



Jak ubliżasz mi że jestem lewakiem bo nie toleruje znęcania się nad zwierzętami, to jesteś dla mnie na tym samym poziomie co ten ruski i nie będę brnął w dyskusję bo nie jesteś tego warty, ale swoją drogą fajnie tam miałeś i nie zganiaj na sąsiadów że rosół z kota wpierdalali, smakował chociaż ?
Zgłoś