18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
flejtuch Wczoraj 10:24 53
Ruska kurwa... Sam bez skrupułów bym go wyjebał na morze....
Zgłoś
Avatar
nowynick Wczoraj 10:27 91
Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 10:27 20
Mam tylko nadzieję, że zwolennicy smalcu z psów będą równie zadowoleni z tego tematu jak z podobnych z psami i nie będą płakać jak pizdy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 10:35 11
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...


Ciekawy sposób na niechciane dzieci. Podlasie rządzi się swoimi prawami.
Zgłoś
Avatar
Pro100wPussy Wczoraj 10:37 8
niestety jestem zmuszony- ale nie tak
zaraz jak sie wykoci 1-2 zostawiam
mam na placu dziką kotke
rucha sie chyba z lisami
serdecznie już mam dosc tej kociarni
troche go rozumiem
Zgłoś
Avatar
Szangti Wczoraj 10:40
W naturze nic nie ginie. Obieg zamknięty.
Zgłoś
Avatar
BodyPlujeMentalZlizuje Wczoraj 10:51 13
A bym kurwe też tak rzucił, widać że onuca albo ukrop zajebany
Zgłoś
Avatar
parapsychol Wczoraj 10:53 12
a gdzie krokodyl?
Zgłoś
Avatar
Kidl3r Wczoraj 11:07 6
Pro100wPussy napisał/a:

niestety jestem zmuszony- ale nie tak
zaraz jak sie wykoci 1-2 zostawiam
mam na placu dziką kotke
rucha sie chyba z lisami
serdecznie już mam dosc tej kociarni
troche go rozumiem



Kolega kolegi mówił że najlepiej wykopać dół i je wrzucić i jeden po drugiemu łopatą łepki ucinać. Najszybciej i najhumanitarniej. Od razu zasypujesz.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 11:09 49
Pro100wPussy napisał/a:

niestety jestem zmuszony- ale nie tak
zaraz jak sie wykoci 1-2 zostawiam
mam na placu dziką kotke
rucha sie chyba z lisami
serdecznie już mam dosc tej kociarni
troche go rozumiem



Jeśli kotka jest twoja ["mam na placu "} , to może wystarczy ją wysterylizować u weta?
Man nadzieję, że ty i twoja kobieta kontrolujecie swoją płodność i nie jesteś zmuszony regulować ilości potomstwa w podobny sposób.
Zgłoś
Avatar
yellow87 Wczoraj 11:11 8
Jak każdy ruske, skurwiała menda, kota wysterylizować problem a potem ojojoj jak to się stało że małe koty my niechciaju. Jebana swołocz.

[ Dodano: 2024-09-20, 11:12 ]
Kidl3r napisał/a:

Kolega kolegi mówił że najlepiej wykopać dół i je wrzucić i jeden po drugiemu łopatą łepki ucinać. Najszybciej i najhumanitarniej. Od razu zasypujesz.



Równie drastyczne ale masz rację, chyba bardziej humanitarne, ciach i nie ma, a nie topić małe kociaki. Pojeby ruskie.

[ Dodano: 2024-09-20, 11:14 ]
janusz_biznesu napisał/a:

Jeśli kotka jest twoja ["mam na placu "} , to może wystarczy ją wysterylizować u weta?
Man nadzieję, że ty i twoja kobieta kontrolujecie swoją płodność i nie jesteś zmuszony regulować ilości potomstwa w podobny sposób.



obawiam się że mówiąc "dzika" miał na myśli że nie daje się złapać, może tylko wypluła kocięta u niego, więc to nie jego kot w sumie.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r Wczoraj 11:14
yellow87 napisał/a:

Jak każdy ruske, skurwiała menda, kota wysterylizować problem a potem ojojoj jak to się stało że małe koty my niechciaju. Jebana swołocz.
Równie drastyczne ale masz rację, chyba bardziej humanitarne, ciach i nie ma, a nie topić małe kociaki. Pojeby ruskie.



Topienie jest gorsze, kolega przyjaciela mówił że do 20 min piszczą. Zbyt dużo czasu na zrozumienie że to było głupie.
Zgłoś
Avatar
Pro100wPussy Wczoraj 11:15 3
janusz_biznesu napisał/a:

Jeśli kotka jest twoja ["mam na placu "} , to może wystarczy ją wysterylizować u weta?
Man nadzieję, że ty i twoja kobieta kontrolujecie swoją płodność i nie jesteś zmuszony regulować ilości potomstwa w podobny sposób.



kochany, nie do złapania tz dzieci ją głaskaja i udają ze drapie
gdy podrosną zanosi do sąsiada- podobno
sąsiadka poglądy chyba chinskie, nie odzywam sie z kurwą
mam swoje koty wysterelizowane
niech sie tam bawią
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS Wczoraj 11:17 8
Szangti napisał/a:

W naturze nic nie ginie. Obieg zamknięty.



Dokładnie: obieg węgla w naturze.

1. Dzisiaj eko-debile czyli np. weganie sprowadzają ryż z drugiego końca bo są eko... - czyli "bez emisyjni". A statki palą do 2 ton ropy na godzinę...
2. Ukochane zwierzątka trafiają do spalarni na ruski gaz by zostały "godnie" pochowane.
3. śnięte ryby z Odry muszą być spalone - bo....? nigdy nie było takiego problemu - to trzeba go stworzyć?
4. Butelki szklane wygrzebane z lasu nagle stanowią "zagrożenie" i muszą trafić do niemieckiego "butelko-matu " za pieniądze podatnika...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie