18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Heliar Wczoraj 11:25 2
Co za banda bezmózgów, kot poszedł do wody, a ci jak by im kochanek chuja w dupę wsadził. Jesteście tak samo tępi jak ten rusek. Po co się używa wora, a no po to.

"Koty, jak większość ssaków radzą sobie w wodzie zupełnie nieźle. Gdy kot przez przypadek znajdzie się w wodzie – pływa i to całkiem dobrze. Mało tego, wszystko wskazuje na to, że zdolność utrzymania się na wodzie jest u przedstawicieli kotowatych umiejętnością wrodzoną."
Zgłoś
Avatar
JanJankowski Wczoraj 11:36 1
Zbiórka za tydzień w Bałtyku
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 11:55 2
Velture napisał/a:

Mam tylko nadzieję, że zwolennicy smalcu z psów będą równie zadowoleni z tego tematu jak z podobnych z psami i nie będą płakać jak pizdy.


Nie będą zadowoleni, będą płakać, że delikatne mięsko się zmarnowało.
Zgłoś
Avatar
Scout Wczoraj 12:04 2
Kompletnie zła technika... Robi się małe otwory w worku. Dorzuca kamieni i od razu wszystko wrzuca. Amator..
Zgłoś
Avatar
Kanar499 Wczoraj 12:13 7
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



Ze 30 lat temu na każdej polskiej wsi w jakimś stopniu akceptowalna norma było napierdalanie żony, chlanie bączków (to akurat się chyba nie zmieniło) i nie było nic nadzwyczajnego w tym że ktoś miał wychodek zamiast łazienki, no ale jakby nie patrzeć i wtedy i dziś to nic dobrego, jak sie nie ma wyniesionej z domu jakiejś zjebanej znieczulicy i nie jest się pojebem (chociaż chyba ciężko się nazwać niepojebem oglądając sadola) to pozbycie się niechcianych kotów jest żadnym wysiłkiem(pomijając sterylizację co już w ogóle tej sytuacji zapobiega) wystarczy spytać paru sąsiadów albo dać ogłoszenie i się rozchodzą w moment bo populacja kotów się wyrównuje cały czas 5 się urodzi a 5 pierdolnie samochód, i wkurwia mnie okropnie i nie przestanie jak ktoś katuje te koty albo ubija bo od małego u mnie w domu był kot albo dwa i były to zajebiście milutkie stworzenia, więc jebać ruskich i znecajace się nad zwierzętami kurwy elo
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek Wczoraj 12:43 5
u mnie jak kocica się ukociła to zawsze zostawiałem koty dla siebie lub wystawiałem je na olx że oddam za darmo i zazwyczaj ktoś był chętny i odbierał

[ Dodano: 2024-09-20, 12:48 ]
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



dokładnie, czasami jak woda opada na jeziorkach lub rzekach to można się natknąć na worek który jest zawiązany i są w nim kamienie więc z góry wiadomo do czego służył.. ale to już skurwysyństwo że by topić zwierzę większość z tych osób nawet nie próbowało pewnie ich oddać w inne ręce nie mówiąc już o schroniskach
Zgłoś
Avatar
JimmyCoole Wczoraj 12:49 1
Przynajmniej dał im szansę a nie jak zawsze - w worku z kamieniem i na dno
Zgłoś
Avatar
Uerycho Wczoraj 12:56
Co za kacap j...
Zgłoś
Avatar
jem_zwierzeta Wczoraj 13:14 3
Heh, mogę to oglądać w kółko Szkoda tylko, że tam tyle trawy i słabo widać jak się topią.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 13:24 3
jem_zwierzeta napisał/a:

Heh, mogę to oglądać w kółko Szkoda tylko, że tam tyle trawy i słabo widać jak się topią.



Nie topią się, tylko sobie normalnie płyną. W nocy pewnie lisy je zjedzą i tyle.
Zgłoś
Avatar
Oki244 Wczoraj 13:25 5
jem_zwierzeta napisał/a:

Heh, mogę to oglądać w kółko Szkoda tylko, że tam tyle trawy i słabo widać jak się topią.


Szkoda że cię stara nie utopila tak samo jednego skurwialego kretyna mniej a tak trzeba się męczyć z takim murzynem
Zgłoś
Avatar
Angevil Wczoraj 13:26
Płody płody wrzucam je do wody
Zgłoś
Avatar
Borasek666 Wczoraj 14:07 2
Takich kacapów z Rosji nie powinno być na świecie. Jebana hołota, która nie potrafi używać mózgu, bo go nie mają. Jeszcze karma i Bóg Wam oddadzą za całokształt.
Zgłoś
Avatar
sebastian.kwiecien Wczoraj 14:10
Ja przed topieniem obciął bym nóżki i siekierą w łeb. A koty niech partzą 😂
Zgłoś
Avatar
turor Wczoraj 14:23 3
baronturbina napisał/a:

Ciekawy sposób na niechciane dzieci. Podlasie rządzi się swoimi prawami.



Pogadaj ze starszymi osobami.
Szczeniaki zakopywali, żeby suka dała radę część wykarmić.
Cos jak z Tobą.
Stary spuścił się bez kondona, reszta w kondonie bo by nie dał rady wykarmić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie