18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
marmar Wczoraj 14:25
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



Ale tak jest bardzo dobrze, bo jeśli któryś jest silniejszy to mozę da radę. Wyrośnie i wtedy wroci mu wpierdolić xD
Zgłoś
Avatar
Reichsmarschall Wczoraj 14:27 5
Jak mi się w ogródku okociła kotka to znalazłem wszystkim małym dom w kilka dni, ale trzeba być człowiekiem z minimalnymi chęciami a nie jebanymi ruskimi , leniwymi, zezwierzęconymi kurwami. Na szczęście zaraz sami zdechną w okopie podczas specoperacji.
Zgłoś
Avatar
Tibianus1991 Wczoraj 14:30
ja 20 lat temu tez utopiłem 3 koty z bratem, w takiej plastikowej beczce u jakies baby na posesji to chyba była deszczówka. A to przez to ze jakiś gosciu powiedział ze matke rozjechał auto, następnego dnia wiekszy kot blałczał i biegał po podwórku.... ah.. piękne czasy
Zgłoś
Avatar
seeed71 Wczoraj 14:43 1
W tym strumyku się nie utopia. Wyjdą za chwilę na brzeg
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 14:43
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



Sojowe dzieci pewnie by swoich dziadków pojebały na milicję
Zgłoś
Avatar
Jobanysos Wczoraj 14:59 1
Ja po prostu nie dokarmiam, niech sobie żyją ale papu same sobie ogarną, resztę zrobi natura. A paradoks ogólnie polega na tym, że za jakiś czas to te ruski będa właśnie tak na front rzucane
Zgłoś
Avatar
Fasonek Wczoraj 15:00 5
parapsychol napisał/a:

a gdzie krokodyl?



W russkich żyłach
Zgłoś
Avatar
Roskosmos Wczoraj 15:12
Przynajmniej się pływać nauczą
Zgłoś
Avatar
rayananer Wczoraj 15:22 1
Pro100wPussy napisał/a:

niestety jestem zmuszony- ale nie tak
zaraz jak sie wykoci 1-2 zostawiam
mam na placu dziką kotke
rucha sie chyba z lisami
serdecznie już mam dosc tej kociarni
troche go rozumiem



to sie dzwoni w takich przypadkach na fundacje, sami przyjada zlapia wysterylizuja i zapytaja ciebie czy maja ją ty odwieźć, czy zostawic i znalezc jej nowy dom a jak juz nie chcesz nic z tym robic tylko zabic to poczekaj jak stana sie samodzielne i wywiez na polna droge a tam sobie poradza i beda dzikimi kotami zyjacymi w lesie a nie zabijac
Zgłoś
Avatar
Antoni79 Wczoraj 15:38 1
No niestety. Populację trzeba było kontrolować, żeby nie zrobiło się 30 na podwórku. Samice były niepożądane i równie rzadkie, jak kobiety w Indiach. Po wykoceniu zostawiało się 1-2 kotów, żeby kotka nie chorowała, a reszta do dołka, przysypana ziemią, mniej wrażliwi rzucali o ścianę. Topienie z kamieniem w worku wydawało się najmniej humanitarne. To samo czyniono z psami. Nikt nie sterylizował, nikt nie dawał pigułek dzień po, chore zwierzęta nie były operowane, tylko usypiał weterynarz i nikogo to nie bulwersowało. Sąsiadka weterynarz operacyjnie usunęła psu ślepia, bo miał w gałkach za duże ciśnienie. Noż kurwa-jej bym wydłubał i piłeczki pingpongowe wsadził. To co robi ten cymbał na filmie to jego należałoby związać, do wora, wór do jeziora i wody po kolana, żeby długo głową po tlen sięgał.

[ Dodano: 2024-09-20, 15:39 ]
Roskosmos napisał/a:

Przynajmniej się pływać nauczą



Umieją od wykocenia. Zdechną najprawdopodobniej z głodu.
Zgłoś
Avatar
Edmund_z_klatki_obok Wczoraj 15:47 3
Skrócił bym kacapa o chuja i wsadził bym mu do ryja a kto będzie hejtował ten komentarz to cwel
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 Wczoraj 15:59 2
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



Topili ale od razu po urodzeniu a nie takie podrostki.
Zgłoś
Avatar
Rav9292 Wczoraj 16:02 1
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



na wsiach do tej pory sie tak z malymi kotami robi
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 Wczoraj 16:29
Mam nadzieję że tak samo ich rzuca na front na mięso armatnie
Zgłoś
Avatar
rayananer Wczoraj 16:30
Rav9292 napisał/a:

na wsiach do tej pory sie tak z malymi kotami robi



chyba u was na podlasiu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie