18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
dream_catcher Wczoraj 16:34
Wyrzucił koty - rozumiem, ale foliowy worek. Ruska dzicz!
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 16:41 1
turor napisał/a:

Pogadaj ze starszymi osobami.
Szczeniaki zakopywali, żeby suka dała radę część wykarmić.
Cos jak z Tobą.
Stary spuścił się bez kondona, reszta w kondonie bo by nie dał rady wykarmić.


Czemu obrażasz moją rodzinę i jesteś ordynarnym prostakiem? To akurat się z domu wynosi. Worek się rozwiązał i tak nauczyłeś się pływać?
Poza tym czemu nie składasz z dan w języku polskim? Jak można spuścić się bez kondoma (nie kondona) a reszta w kondomie skoro kondoma nie było? Prostak do tego ze wsi.
Zgłoś
Avatar
Linero Wczoraj 16:49
jebana ruska kurwa... to samo ścierwo co ukraińcy...
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. Wczoraj 16:54 2
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



chyba jednak Cię oszukali i żyłeś w nieświadomości , uwierz mi, że nie w każdej
Zgłoś
Avatar
JimmyCoole Wczoraj 17:07
baronturbina napisał/a:

Czemu obrażasz moją rodzinę i jesteś ordynarnym prostakiem? To akurat się z domu wynosi. Worek się rozwiązał i tak nauczyłeś się pływać?
Poza tym czemu nie składasz z dan w języku polskim? Jak można spuścić się bez kondoma (nie kondona) a reszta w kondomie skoro kondoma nie było? Prostak do tego ze wsi.



E, kolega, z tym składaniem zdań w języku polskim to polecam zacząć od siebie 😅
Zgłoś
Avatar
Sonal Wczoraj 17:28 3
Mógł zabić - a puścił je wolno.
Zgłoś
Avatar
andrew31 Wczoraj 17:41
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



U nas przynajmniej bardziej humanitarnie. dołek w ziemi kotki i sztychówką dekapitacja. szybka robota kotki się nie męczą.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 17:46
JimmyCoole napisał/a:

E, kolega, z tym składaniem zdań w języku polskim to polecam zacząć od siebie 😅


Nie czuję takiej potrzeby. Wszystko ok. 6klas podstawówki rolniczej mi wystarczy.
Zgłoś
Avatar
majeńka Wczoraj 17:48 1
Velture napisał/a:

Mam tylko nadzieję, że zwolennicy smalcu z psów będą równie zadowoleni z tego tematu jak z podobnych z psami i nie będą płakać jak pizdy.

Zrównywać psy z kotami to tak jakby zrównać kacapa z istotą ludzką.
Zgłoś
Avatar
msaigone Wczoraj 18:13
A to mongolska spierdolina. Chyba sadistic mi z bani jajecznice zrobił bo zwierząt mi bardziej żal niż ludzi ale nie dziwota jak robią co robią.
Zgłoś
Avatar
Cfalek Wczoraj 19:03 3
Ja nie pisze komentarzy ale to już jest kurestwo, jeśli dla kogoś to miauczenie nie jest łapiące za serce to jest kurwą nie człowiekiem i prędzej czy później taka właśnie kurwa z małych kotów przejdzie na ludzi . Dlatego mam tylko empatię dla zwierząt , nie dla ludzi. Czy to ruskie czy ukry jebać ich ha tfu
Zgłoś
Avatar
szwarc_one Wczoraj 19:10 3
Zjebani jesteście i tyle. Czemu nie można poprostu puścić wolno w sąsiedniej wiosce ?
Zgłoś
Avatar
Damianos88 Wczoraj 19:11
Wiem z opowieści że na polskiej wsi kiedyś się też tak robilo
Zgłoś
Avatar
sokol358 Wczoraj 19:15
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



jakis wniosek z tego?
Zgłoś
Avatar
elim Wczoraj 19:37
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



zgadza się, inna metoda to jeszcze było uderzenie małym kotkiem o beton, w ten sposób gospodarze na wsi redukowali nadmiar kociąt, tylko że wtedy takie koty to były często dachowce, do tego niekiedy na wpółdzikie, ich zadaniem było głównie łapanie myszy, tak jak pies uwiązany na łańcuchu miał za zadanie pilnować gospodarstwa. Czasy się jednak zmieniają i tak samo funkcje zwierząt domowych, widać kacapy są w rozwoju cywilizacyjnym wiele lat za nami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie