18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
silwerbalk Wczoraj 19:59
Worek płócienny wiadro i tyle .... Szybciej poleci i się mniej męczyć będą .... I to zaraz jak są małe a to już podrosnięte i no tak kurwa.....ale wiadomo ruskie to kurwa i chuj największy to to rozumu nie ma żadnego
Zgłoś
Avatar
Rav9292 Wczoraj 20:15 1
rayananer napisał/a:

chyba u was na podlasiu



nie na podkarpaciu, ogolnie to w kazdej wsi kto jestze wsi ten wie
Zgłoś
Avatar
darayavahus Wczoraj 20:30 1
20 lat temu robiłęm to samo. Przyznaje, nie zabijajcie mnie
Zgłoś
Avatar
turor Wczoraj 20:31
baronturbina napisał/a:

Czemu obrażasz moją rodzinę i jesteś ordynarnym prostakiem? To akurat się z domu wynosi. Worek się rozwiązał i tak nauczyłeś się pływać?
Poza tym czemu nie składasz z dan w języku polskim? Jak można spuścić się bez kondoma (nie kondona) a reszta w kondomie skoro kondoma nie było? Prostak do tego ze wsi.



Skończyły się argumenty, zaczęło obrażanie.

Wiem, nie musisz potwierdzać.
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote Wczoraj 20:36 1
pierdolicie aż sie wierzyć nie chce.koty UMIEJOM pływać. tylko, że nie lubią się moczyć. Wyjął je z worka i poszły wolno.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 20:57 2
turor napisał/a:

Skończyły się argumenty, zaczęło obrażanie.
Wiem, nie musisz potwierdzać.


Czekaj. Czy ty jesteś pełnosprawny? Ja cię nie obrażam. Ty obraziłeś mojego ojca. Mnie w sumie te

turor napisał/a:

Pogadaj ze starszymi osobami.
Szczeniaki zakopywali, żeby suka dała radę część wykarmić.
Cos jak z Tobą.
Stary spuścił się bez kondona, reszta w kondonie bo by nie dał rady wykarmić.



A stwierdzenie że jesteś ordynarnym prostakiem to fakt. Temu nie zaprzeczysz. Wiem nie musisz potwierdzać.
Zgłoś
Avatar
Fl1nt Wczoraj 21:08
Jebane kacapy
Zgłoś
Avatar
JanzDukli Wczoraj 21:13 1
Kanar499 napisał/a:

Ze 30 lat temu na każdej polskiej wsi w
... populacja kotów się wyrównuje cały czas 5 się urodzi a 5 pierdolnie samochód, i wkurwia mnie okropnie i nie przestanie jak ktoś katuje te koty albo ubija bo od małego u mnie w domu był kot albo dwa i były to zajebiście milutkie stworzenia, więc jebać ruskich i znecajace się nad zwierzętami kurwy elo



30 lat temu na wsi i nie tylko na wsi ludzie nie byli takimi pojebanymi bambinistami jak obecnie i np. nie mówili o kotach, że "5 się urodzi", tylko okoci się lub przyjdzie na świat.
Wiedzieli, że człowiek jest zupełnie inną wartością niż kura czy kaczka, które się zjada (tak jak zjada się koty i psy w innych krajach) W mojej miejscowości była duża mniejszość niemiecka częściowo spolszczona i te 30 może 40 lat temu, wiem to z opowiadań wielu osób, w niedzielę jedli oni rosół z kota.
Dzisiaj lewactwo i ich ideologia politycznej poprawności zlasowała mózgi tak wielu osobom, że nawet nie potrafią sobie one wyobrazić, że mają zgniłe, dysfunkcyjne mózgi.
Jak mnie wkurwiają takie zwierzęta człekokształtne z umiejętnością czytania i pisania, a któremu jest bliżej intelektualnie i duchowo do kota, psa, świni czy małpy.
Obrzydliwość.

[ Dodano: 2024-09-20, 21:17 ]
majeńka napisał/a:

Zrównywać psy z kotami to tak jakby zrównać kacapa z istotą ludzką.



Zrównywać psy z kotami to jakby zrównać kobietę z człowiekiem
Zgłoś
Avatar
Icecurser Wczoraj 21:26
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



U dziadków w bloku robiło się to w słoikach
Zgłoś
Avatar
Wiewór Wczoraj 21:49
Dlatego dziwie sie ukraincom ze w ogole biora ruskich zywcem. Powinni ich rozstrzeliwac na miejscu. Zrobili by swiatu przysługę.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa Wczoraj 21:56
Dostały szansę , nie były we worku...
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka Wczoraj 22:08
Sierściuchy za dobrze mają. Za nisko, za płytko. Lepiej mógł je na skórki przerobić. Skórka z kota jest znakomita na wygrzanie nerek.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood Wczoraj 22:19 3
nowynick napisał/a:

Ze 30 lat temu norma na każdej polskiej wsi tylko brali worek z kamieniem żeby się krócej męczyły...



polska wieś to krzyżówki chowu wsobnego : tatuś z córką, matka z synkiem, kuzynystwo itd. słowem horrror DNA.
Czyli prawicowy elektorat Kaczynskiego - ta jego przerośnieta górna warga to efekt niezłej mutacji w najbliższe rodzince
Zgłoś
Avatar
Janko Wczoraj 22:37
Chuja do worka i do rzeki
Zgłoś
Avatar
Shinigammi Wczoraj 22:39
I jak tu nie nienawidzić RUSKÓW Haa tfu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie