18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
konto1981 2012-12-06, 15:40
prawie jak drift
Zgłoś
Avatar
embeno 2012-12-06, 16:00
toć kurwa normalnie go wiózł.. nie zauważyłem nic dziwnego.. :|
Zgłoś
Avatar
nostres 2012-12-06, 17:12 5
dla potomnych powiem że po 00:20 już się nic ciekawego nie dzieje. A właściwa akcja między 00:12 - 00:18.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-12-06, 18:49
To pewnie jakiś nowy, rosyjski patent na odśnieżanie dróg.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-12-06, 19:44
U nas by się droga rozpadła przy czymś takim.
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2012-12-06, 20:11 1
Dalej w głowę zachodzę jak ta zajebana i zdziczała czerwona hołota jeszcze tam funkcjonuję. Nie mam kurwa pytań...Po tych wszystkich filmach Szanowni Sadole śmiem jednoznacznie pierdolnąć, iż nasz kraj jest naprawdę wspaniałym miejscem na ziemi...Dziękuję za to że jestem Polakiem. Zdrowy rozsądek podpowiada aby stawiać się z najlepszymi - ok. Niemniej jednak gdy "PACZE" na filmiki od kacapów pozostanie satysfakcja że nie żyję w kraju poqrwionych pacanów...
Zgłoś
Avatar
DNA 2012-12-06, 21:21 1
@rudikopf przestań własnie obejrzałeś filmik o nowoczesnej, ekonomicznej, szybkiej metodzie odśnieżania drogi
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-12-07, 0:01
rudikopf napisał/a:

Dalej w głowę zachodzę jak ta zajebana i zdziczała czerwona hołota jeszcze tam funkcjonuję. Nie mam kurwa pytań...Po tych wszystkich filmach Szanowni Sadole śmiem jednoznacznie pierdolnąć, iż nasz kraj jest naprawdę wspaniałym miejscem na ziemi...Dziękuję za to że jestem Polakiem. Zdrowy rozsądek podpowiada aby stawiać się z najlepszymi - ok. Niemniej jednak gdy "PACZE" na filmiki od kacapów pozostanie satysfakcja że nie żyję w kraju poqrwionych pacanów...



W dzisiejszych czasach gdy coraz więcej jest pedałów w rurkach, którzy mają problem wynieść dwie zgrzewki browara po schodach nie mówiąc już o WYPICIU GO, pustych lalek słuchających gagi i biebera, gejów, zboczeńców, pedofilów, cyganów i innego motłochu oni nadal pozostają zajebiści. Tam nie ma tyle tego plugastwa i dlatego ten kraj ma przyszłość. Czerwona hołota? Po prostu żyją po swojemu, a ważne, że z przyszłością. Cieszysz się, żeś Polak? A zastanawiałeś się czasami nad tym, JAKA czeka przyszłość polskę i polaków? Odpowiedz sobie sam.
Zgłoś
Avatar
Vroblov 2012-12-07, 1:13
beka napierdalacie sie o smietniki, wymiencie numery telefonow spotkajcie sie i finito
Zgłoś
Avatar
n................l 2012-12-07, 5:33
@NafazowanyKoleś

Polskę i Polaków, alkoholiku.
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2012-12-07, 11:18
NafazowanyKoleś napisał/a:



W dzisiejszych czasach gdy coraz więcej jest pedałów w rurkach, którzy mają problem wynieść dwie zgrzewki browara po schodach nie mówiąc już o WYPICIU GO, pustych lalek słuchających gagi i biebera, gejów, zboczeńców, pedofilów, cyganów i innego motłochu oni nadal pozostają zajebiści. Tam nie ma tyle tego plugastwa i dlatego ten kraj ma przyszłość. Czerwona hołota? Po prostu żyją po swojemu, a ważne, że z przyszłością. Cieszysz się, żeś Polak? A zastanawiałeś się czasami nad tym, JAKA czeka przyszłość polskę i polaków? Odpowiedz sobie sam.



Wielokrotnie kolego odpowiadałem sobie na to pytanie... Fakt, przyznaję Ci rację co to kierunku gdzie to wszystko zmierza. Mimo to uwierz mi, że znam naprawdę wielu wartościowych i normalnych ludzi w których mam wiarę... Jak ktoś chce dać sobie wyprać mózg to rzeczywiście efekt jest taki, jak to trafnie ująłeś z "dzisiejszymi czasami". Jeśli nawet jak ktoś ten mózg ma to nie potrafi go używać bo poprostu nie wyniósł z domu odpowiednich wartości, nie miał odpowiedniego przykładu, albo po prostu go nie nauczono. Więdz nie dziw się że tak jest. Tak było jest i będzie zawsze. Niemniej jednak nie znaczy to, że nie mamy przyszłości jako kraj i ludzie...Dziś dzięki tej właśnie różnorodności budzi się postęp.
Pozostaję mieć tylko nadzieję, że większa część tej gimbusiarni, pedałów w rurkach i innych ćwoków, lalek, bieberów i innych ciekawych i mniej ciekawych elementów z wyłączeniem Pedofili zboków i cyganów, wyrośnie z tego swojego buntu i stanie się normalną częścią społeczeństwa z wartościami i konkretnymi celami.
Jak dla mnie sytuacja jest klarowna. Jeśli chciałbym być alkoholikiem, ćpunem czy innym dziwolągiem to bym nim był. Bez najmniejszego problemu...
Ale mam rodzinę, pracę i cele w życiu. (Teraz mnie zjadą że to ja jestem ten inny). I choć nie mam łatwo to jakoś brnę do przodu...Tyle w temacie czego i Wam życzę....
Zgłoś