18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
gownozdupy 2023-03-03, 18:33 74
Upaina i ruskie to jak w tym memie ze spidermanem wskazującymi na siebie nawzajem. Jedni i drudzy nadają się na śmietnik historii.
Zgłoś
Avatar
35i 2023-03-03, 19:51
Nius sprzed tygodnia.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-03, 20:19 36
gownozdupy napisał/a:

Upaina i ruskie to jak w tym memie ze spidermanem wskazującymi na siebie nawzajem. Jedni i drudzy nadają się na śmietnik historii.



Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. Jebać ruskich faszystów, chwała Ukrainie!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-03-03, 20:38 39
Geraldinio napisał/a:

Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. Jebać ruskich faszystów, chwała Ukrainie!



alejchem szalom
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-03-03, 20:40 29
Geraldinio napisał/a:

Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. Jebać ruskich faszystów, chwała Ukrainie!



jest zdrowo myslacy tak jak ja i mniejszość niestety... a wy w tej tfuu demokracji propaganda ostro. upa wciaz zywa na upainie. Uwolnij umysl
Zgłoś
Avatar
Cactuar-TH 2023-03-03, 20:41 14
Geraldinio napisał/a:

Na śmietnik historii to pójdziesz ty oraz ci, którzy za takie podłe komentarze ci płacą. Jebać ruskich faszystów, chwała Ukrainie!



Andriy namierzony.
Zgłoś
Avatar
Necro 2023-03-03, 20:49 2
Muzyka dobrana idealnie.
Zgłoś
Avatar
royal86 2023-03-03, 20:53 46
Skąd tu tyle ukraińców i ukrainofilów na sadolu Bardzo sie staracie by pokazać, że to nie na ukrainie na dobre zakorzenił się nazizm tylko u rusków komedia. Jak dzieci- to nie ja to on!
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-03-03, 20:55 9
Ty ukraińska lajzo, wąchaj im dupy lajzo
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-03, 21:04 8
Black_Hole napisał/a:

jest zdrowo myslacy tak jak ja i mniejszość niestety... a wy w tej tfuu demokracji propaganda ostro. upa wciaz zywa na upainie. Uwolnij umysl



Coś ci te sowieckie translate nie zadziałało, bo chujowo to wyszło. Prigożyn musi ci dać lepsze narzędzia do prymitywnej propagandy, bo do tysięcy cywilizowanych aplikacji nie macie już dostępu, pierdoleni jaskiniowcy
Zgłoś
Avatar
SinestroPL 2023-03-03, 21:05 1
dziwnie ,że nie krzyczeli Heil Orban
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-03-03, 21:06 28
royal86 napisał/a:

Skąd tu tyle ukraińców i ukrainofilów na sadolu Bardzo sie staracie by pokazać, że to nie na ukrainie na dobre zakorzenił się nazizm tylko u rusków komedia. Jak dzieci- to nie ja to on!



Większość tak jak ja ma w dupie Ukrainie. Nie mozemy jednak pozwolić na wygrana ruskim. Jak kacapy nie dostaną wpierdolu to się rozochoca i rusza znowu na Europę.
Onucki nie pamiętają o cudzie nad Wisła, rozbiorach, jak nam kacap w dupe wjechał i jak nas okupował 50 lat.
Zgłoś
Avatar
rufusso 2023-03-03, 21:08 11
Polecam każdemu obejrzeć "Europa the last battle" w 1cz. dowiecie sie dlaczego Rosjanie nie byli zli, dlaczego bolszewicy stworzeni przez Zymian dprowadzili do calego syfu za ktory dzisiaj nienawidzi sie rosji. Rosjanie byli Chrzescijanami i przyplacili za to zyciem. Pozdrawiam i Chwała jedynie Polsce.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-03-03, 21:21 6
Kurwa skąd was biorą, rozochoca i rzuca się na Polskę, Żydek prezydent chciał się włączyć do NATO to Rosja nie pozwoliła
Zgłoś