18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
koxu42 2024-07-10, 9:39 14
Rusek przeżył bo na szczęście w czaszce nie było żadnego ważnego organu
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-10, 9:42 59
Jaka pojebana akcja z tym młotkowym, jeszcze szluga na koniec zajarał Jakie tam jest bydło, średniowieczna mentalność. U nas lata 90, nawet na najgorszych dzielnicach oferowały mniej wrażeń
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-10, 9:43 6
Jaki kraj, taki Thor.
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-07-10, 9:54 11
Co trzeba mieć w głowie, żeby tak od tyłu, bez ostrzeżenia, no kurde to się zwierzęta lepiej zachowują. Do gazu
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-07-10, 10:49 10
Rozumiem z nozem kogos z fantow opierdolic, ale z przyczai mlotkiem w potylice to juz ciezki frajer xd
Zgłoś
Avatar
Pawulon19831983 2024-07-10, 11:42
Ależ to jest piękne

[ Dodano: 2024-07-10, 11:44 ]
Szkoda, że mu siekierą nie zajeb....ł
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-07-10, 12:01 1
tylko jeden naród jest znany z młotków ,wideł i pił XD
Zgłoś
Avatar
argen64 2024-07-10, 12:16 1
Lśnienie wersja kacapska
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-10, 13:51 9
przecież tak upadając mógł złamać nos
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-10, 21:18 4
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

Jaka pojebana akcja z tym młotkowym, jeszcze szluga na koniec zajarał Jakie tam jest bydło, średniowieczna mentalność. U nas lata 90, nawet na najgorszych dzielnicach oferowały mniej wrażeń



raczej ci powiem ze zalezy od rejonow u mnie byly przerozne sprawy nawet o glupie piwko brat brata zaatakowal z tulipanem bo wypil troche wiecej niz pol piwa a mialobyc na pol xd zlodziejaszkow bylo tyle i w sumie do dzis sa tylko wszystko pokradli a dzisiaj kradna glownie juz tylko na ogrodkach owoce warzywa ee dlugi temat ale u nas jest nie lepiej tak ci powiem widocznie malo widziales jeszcze xd najwieksze cyrki dzieja sie w malych miastach xd
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-10, 21:39 5
@rayananer: Jako dziecko widziałem jak zabili typa dźgnięciem noża prosto w serce bo rozjebał się na pałach, widziałem również wybuch samochodu pułapki gdy gangusy rywalizowały ze sobą i miały na siebie zlecenia. Widziałem jak złapali zimą syna policjanta i ściągnęli mu z nóg nowe najacze. Czego natomiast nie widziałem? Nie widziałem typa walącego z młotka w łeb z zaskoczenia żeby kogoś ojebać, nie widziałem typów biegających z klamkami od tak sobie po klatkach przy dzieciach. I wiesz czego jeszcze nie widziałem? Żeby ktoś to robił pod jebaną kamerą
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-10, 21:43
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Jako dziecko widziałem jak zabili typa dźgnięciem noża prosto w serce bo rozjebał się na pałach, widziałem również wybuch samochodu pułapki gdy gangusy rywalizowały ze sobą i miały na siebie zlecenia. Widziałem jak złapali zimą syna policjanta i ściągnęli mu z nóg nowe najacze. Czego natomiast nie widziałem? Nie widziałem typa walącego z młotka w łeb z zaskoczenia żeby kogoś ojebać, nie widziałem typów biegających z klamkami od tak sobie po klatkach przy dzieciach. I wiesz czego jeszcze nie widziałem? Żeby ktoś to robił pod jebaną kamerą



bo to idioci, takim to jedynie nalezy oddac strzal w tyl glowy albo wyjebac ich w kamieniolomy
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-10, 21:50 2
@rayananer: Otóż to, z tym się jak najbardziej zgadzam, jednocześnie cieszy mnie to że dzisiaj u nas nie trzeba oglądać takich scen co na filmie. A na filmie widzimy nagranie z tylko jednego piętra i z jednej klatki. Tam to jest dopiero pierdolnik
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-10, 22:39 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Otóż to, z tym się jak najbardziej zgadzam, jednocześnie cieszy mnie to że dzisiaj u nas nie trzeba oglądać takich scen co na filmie. A na filmie widzimy nagranie z tylko jednego piętra i z jednej klatki. Tam to jest dopiero pierdolnik



swiat gnije a co jak te oskarki 500+ podrosna? to dopiero moze byc meksyk i tutaj znowu u nas, wycierusy zamiast mozgu po dopalaczach jeszcze i innej chemii, sadistic jak bedzie istnial to poczekalnia bedzie zajebana ze trzeba bedzie zatrudniac moderatorow wiecej hehe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie