18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Trollolol 2010-05-26, 22:00
Kurwa national geographic ? ;/ jeszcze dajcie historie oblezenia Staliningradu..
Zgłoś
Avatar
push3k 2010-05-26, 22:12
Trollolol - a ja nie mam nic przeciwko
Zgłoś
Avatar
zaqwas 2010-05-27, 2:41
przedostatnie zdjęcie to widać że spierdaling, ale reszta to chyba z pikniku
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-05-27, 5:13
Trollolol napisał/a:

Kurwa nationaljeszcze dajcie historie oblezenia Staliningradu..



Też nie mogę się doczekać
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-09-07, 21:00
Dam komenta to może ktoś postawi piwo i wyjdzie to z poczekalni.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-09-07, 21:05 1
Bóg napisał/a:

Dam komenta to może ktoś postawi piwo i wyjdzie to z poczekalni.


I słowo ciałem się stało.
Zgłoś
Avatar
Morszczuk 2010-09-07, 21:07
No kurwa więcej zdjęć w topicu dawajcie. Najlepiej, żeby jeden temat był na dwie strony.
Zgłoś
Avatar
werkoz 2010-09-07, 21:13
Ja pierdole...Co za zrzędy.
Zgłoś
Avatar
B................z 2010-09-07, 21:15 3
ja pierdolę, co za spina ostatnio na sadisticu jest: "to temat mało sadystyczny, historyczne też nie, to to bardziej na pudelka" - no kurwa, różne są wyobrażenia, co powinno znaleźć się na tym forum, a dla mnie jest zajebiste, a jak się nie podoba to włączajcie harda na startową i tyle.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2010-09-07, 21:17 2
Bitwa stalingradzka - jedna z największych rozpierduch[2] II wojny światowej, tocząca się w okresie od 17 lipca 1942 do 2 lutego 1943.
Celem Szfabów było zdobycie i rozjebanie miasta Stalingrad (dziś Wołgograd) nad Wołgą. ( nie chodzi o samochód!)
W rejonie Stalingradu 23 listopada 1942 roku wojska szfabskie zamknęły w kotle ( cokolwiek to znaczy) 6 Armię generała Friedricha Paulusa, część 4 Armii Pancernej oraz jednostki rumuńskie (łącznie około 260-270 tysięcy żołnierzy, w tym 9590 Rumunów i 20300 tzw. Hilfswillige).Generalnie zajebiście duży mieli kocioł. Próby odblokowania stalingradzkiego kotła nie powiodły się. Dowództwo 6 Armii było na tyle pojebane że odrzuciło propozycję kapitulacji. Bitwa zakończyła się klęską szfabów i olbrzymią rozpierduchą po obu stronach. Uznawana jest za przełomową w działaniach na froncie wschodnim. Niemcy byli pojebani więc przez przegraną nad Wołgą stracili bezpowrotnie siłę, jaką dysponowali na początku wojny ze Związkiem Radzieckim.

Opracowano na podstawie wikipedzi.

PS.
Jeśli czegoś nie chcesz to o to nie proś!
Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2010-09-07, 21:20 1
kurwa czy tam na ostatnim zdjęciu adolf czasem nie siedzi?
Zgłoś
Avatar
Szpiegunek 2010-09-07, 21:25
Daj więcej
Zgłoś
Avatar
miedziak 2010-09-07, 21:26
Morszczuk napisał/a:

No kurwa więcej zdjęć w topicu dawajcie. Najlepiej, żeby jeden temat był na dwie strony.



hehe jedna z moich pierwszych wrzut z fotkami, jeszcze nie zwracałem w tedy uwagi na taki szczegół jak rozpierdalanie głównej
Zgłoś
Avatar
The Butcher 2010-09-07, 21:30 3
Buliusz napisał/a:

ja pierdolę, co za spina ostatnio na sadisticu jest: "to temat mało sadystyczny, historyczne też nie, to to bardziej na pudelka" - no kurwa, różne są wyobrażenia, co powinno znaleźć się na tym forum, a dla mnie jest zajebiste, a jak się nie podoba to włączajcie harda na startową i tyle.


Bo chodzi o sam zamysł i myśl przewodnią portalu. Gdyby to był naprawdę tylko czysty czarny humor, to nie byłoby żadnego rozgraniczenia, a takiego "HARDa" po prostu by nie było, bo każda treść, która byłaby tu wrzucana byłaby Hardem. Odkąd Sadistic.pl ma powiązanie z facebookiem, to naszą stronę zaczęła nawiedzać plaga materiałów, która jest dobra na taki shit jak demotywatory, gdzie to każdy znajduję chwilę, by się poużalać nad sobą. Trzeba bronić idei tego portalu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie