18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
SmokPoracha 2024-09-10, 18:26
Piesza miała bezwzględne pierwszeństwo, a hulajnogista miał absolutne pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-09-10, 18:59
Babsko głupsze niż chulajnopederasta
Zgłoś
Avatar
PlatynowyViking2003 2024-09-10, 19:14
patmon napisał/a:

Wspaniały przykład tego zjebania umysłowego jak dziś ludzie traktują siebie jakby byli najważniejsi, królowie i królewny autostrad, dróg krajowych, ulic, szos i przejść dla pieszych. Mam tu na myśli wszystkich kierowników i kierowniczek aut, motorów, kierowców zawodowych, szoferów świadczonych wszelakie usługi, zwykłych Kowalskich wiozących dziecioków do przedszkola czy szkoły, i tych ostatnich najgorszy sort rowerzystów zwanych pedalarzami i podludzi totalnych ameb ; masz i czytaj hulajnoga, gdzie dekiel jeden stanowi zagrożenia w ruchu miejskim dla samego siebie i innych, ale nie, kurewa mało, więc we dwoje czy dwóch pakują się na to gówno i dalej w świat zjebaną hulajnogą. Po chodnikach i po ulicach, a i na krajowej drodze dekla możesz zobaczyć. Wszystkich których wyżej wymieniłem cechuje jedno mentalne zjebanie, że ja najważniejszy tu i teraz, czy to na piechotę, czy jakimś pojazdem, wszyscy dookoła zjebani, nie ma dnia żeby jechać przez pół Polski czy do sklepu na rogu osiedla i obie podróże okraszone bitwą ze wszystkimi innymi, ten za wolno jedzie, tamten zaś za szybko, ten skręcił bez migacza, tamten zygzakiem jedzie pewnie w telefonie patrzy, na to wszystko pieszy który dostał "zielone światło" na wbieganie na przejście bez rozglądania się, jprdle prawo ustalone w państwie z kartonu, rowerami na pełnej kurwie walą na oślep, bo ścieżka rowerowa prowadzi na przejście dla pieszych więc napierdalają w te pedały ile sił w nogach, no i hulajnoga jak na materiale wideo jadę se hulajnogą i pierdole wszystko i wszystkich. Za huj się nie nadaję do tego nowoczesnego świata, który dla mnie jest po prostu głupi.



ale sie zesrałeś ja pierdole sie tego czytać nie da xD tyle pierdolonych lat rodzice uczą ze jak przechodzi sie przez ulice to sie rozgląda głupia pizda zamiast sie zatrzymać to idzie dalej po czym zostaje pierdolnięta przez tą hulajnoge ale ty jesteś zbyt tępy i masz zbyt wjebane ego zeby to dostrzec.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-09-10, 22:11
Oboje ślepi ale uważam jednak że pieszy gdy chce przejść przez jezdnie po przejściu to powinien się na tym skupić jeśli nie jest samobójca bo wkracza w strefę pojazdów...
Zgłoś
Avatar
Dolan91 2024-09-10, 23:05
dawno nie widziałem tak skutecznej pionizacji
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-09-11, 9:11
Rudy i tak dożył sędziwego wieku jak na rudego
Zgłoś
Avatar
Welchia 2024-09-11, 11:33 1
W Polsce i przy Art 14. PoRD to piesza wymusiła pierwszeństwo... gdyż zakazuje się pieszym wchodzenia na drogę a w tym na przejście dla pieszych przed nadjeżdżający pojazd.
Zgłoś
Avatar
PatrickLuba 2024-09-11, 13:54
Welchia napisał/a:

W Polsce i przy Art 14. PoRD to piesza wymusiła pierwszeństwo... gdyż zakazuje się pieszym wchodzenia na drogę a w tym na przejście dla pieszych przed nadjeżdżający pojazd.



o to to, az musialem zresetowac zapomniane od lat hasło żeby przybić temu Panu piątke. Honoru nie macie to miejcie chociaż dumę i oddajcie prawka, każdy z osobna.

Inną sprawą jest to, że tej hulajki tam nie miało prawa być, jednak wydaje mi się że ważniejsze jest dalej wtargnięcie, ta głupia pizda się nawet nie zatrzymała, nie wspominając o rozejrzeniu się nawet, będąc drobiazgowym to nawet nie weszła na pasy tylko tuż obok bo jej się tak spieszyło.
Zgłoś