18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-10, 14:02 1
Za kare, że mu nie wyjebała bez durny łeb, powien jej bus poprawić.
Zgłoś
Avatar
Jacson 2024-09-10, 14:13
janusz_biznesu napisał/a:

Za kare, że mu nie wyjebała bez durny łeb, powien jej bus poprawić.



Ty z Podlasia? Szłem bez las.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-10, 14:16 5
Jacson napisał/a:

Ty z Podlasia? Szłem bez las.



Nie haha , to było celowe, lubię ten tekst po prostu😂
Ale do Podlasia nic nie mam, fajni ludzie.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-09-10, 14:54
Brakuje Kamaza i łba z arbuza.
Zgłoś
Avatar
Payan 2024-09-10, 15:08
Jacson napisał/a:

Ty z Podlasia? Szłem bez las.



to tylko Janusz biznesu. 😂
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-10, 15:09 1
do podsumowania tego kraju brakło jeszcze potrącenia pieszej przez tego białego dostawczego Transita.
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-09-10, 15:16 9
Wspaniały przykład tego zjebania umysłowego jak dziś ludzie traktują siebie jakby byli najważniejsi, królowie i królewny autostrad, dróg krajowych, ulic, szos i przejść dla pieszych. Mam tu na myśli wszystkich kierowników i kierowniczek aut, motorów, kierowców zawodowych, szoferów świadczonych wszelakie usługi, zwykłych Kowalskich wiozących dziecioków do przedszkola czy szkoły, i tych ostatnich najgorszy sort rowerzystów zwanych pedalarzami i podludzi totalnych ameb ; masz i czytaj hulajnoga, gdzie dekiel jeden stanowi zagrożenia w ruchu miejskim dla samego siebie i innych, ale nie, kurewa mało, więc we dwoje czy dwóch pakują się na to gówno i dalej w świat zjebaną hulajnogą. Po chodnikach i po ulicach, a i na krajowej drodze dekla możesz zobaczyć. Wszystkich których wyżej wymieniłem cechuje jedno mentalne zjebanie, że ja najważniejszy tu i teraz, czy to na piechotę, czy jakimś pojazdem, wszyscy dookoła zjebani, nie ma dnia żeby jechać przez pół Polski czy do sklepu na rogu osiedla i obie podróże okraszone bitwą ze wszystkimi innymi, ten za wolno jedzie, tamten zaś za szybko, ten skręcił bez migacza, tamten zygzakiem jedzie pewnie w telefonie patrzy, na to wszystko pieszy który dostał "zielone światło" na wbieganie na przejście bez rozglądania się, jprdle prawo ustalone w państwie z kartonu, rowerami na pełnej kurwie walą na oślep, bo ścieżka rowerowa prowadzi na przejście dla pieszych więc napierdalają w te pedały ile sił w nogach, no i hulajnoga jak na materiale wideo jadę se hulajnogą i pierdole wszystko i wszystkich. Za huj się nie nadaję do tego nowoczesnego świata, który dla mnie jest po prostu głupi.
Zgłoś
Avatar
Vindegrale 2024-09-10, 16:55 1
Hulajnogarz hulajnogarzem, ale przechodząca babka to widocznie też fanka samoutylizacji. Nawet po zaliczeniu dzwona nie spojrzała się, czy może bezpiecznie przejść.
Zgłoś
Avatar
TytanowaSzafkaNaButy 2024-09-10, 16:56 2
Piękny widok ostatnio miałem u siebie w mieście jak jechała parka ukropów. Standardowo laska z przodu, chłop z tyłu i jadą ulicą obok chodnika. Ale jednak nie zauważyli, że przy skręcie wystaję kawałek kostki brukowej, a że jechali na ok. z 30km/h, to nieźle pizdnęli że aż ich chyba starło na betonie. Ja tylko się uśmiechnąłem i oddaliłem wesół.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-10, 17:33 1
patmon napisał/a:

Wspaniały przykład tego zjebania umysłowego jak dziś ludzie traktują siebie jakby byli najważniejsi, królowie i królewny autostrad, dróg krajowych, ulic, szos i przejść dla pieszych. Mam tu na myśli wszystkich kierowników i kierowniczek aut, motorów, kierowców zawodowych, szoferów świadczonych wszelakie usługi, zwykłych Kowalskich wiozących dziecioków do przedszkola czy szkoły, i tych ostatnich najgorszy sort rowerzystów zwanych pedalarzami i podludzi totalnych ameb ; masz i czytaj hulajnoga, gdzie dekiel jeden stanowi zagrożenia w ruchu miejskim dla samego siebie i innych, ale nie, kurewa mało, więc we dwoje czy dwóch pakują się na to gówno i dalej w świat zjebaną hulajnogą. Po chodnikach i po ulicach, a i na krajowej drodze dekla możesz zobaczyć. Wszystkich których wyżej wymieniłem cechuje jedno mentalne zjebanie, że ja najważniejszy tu i teraz, czy to na piechotę, czy jakimś pojazdem, wszyscy dookoła zjebani, nie ma dnia żeby jechać przez pół Polski czy do sklepu na rogu osiedla i obie podróże okraszone bitwą ze wszystkimi innymi, ten za wolno jedzie, tamten zaś za szybko, ten skręcił bez migacza, tamten zygzakiem jedzie pewnie w telefonie patrzy, na to wszystko pieszy który dostał "zielone światło" na wbieganie na przejście bez rozglądania się, jprdle prawo ustalone w państwie z kartonu, rowerami na pełnej kurwie walą na oślep, bo ścieżka rowerowa prowadzi na przejście dla pieszych więc napierdalają w te pedały ile sił w nogach, no i hulajnoga jak na materiale wideo jadę se hulajnogą i pierdole wszystko i wszystkich. Za huj się nie nadaję do tego nowoczesnego świata, który dla mnie jest po prostu głupi.


O kurwa, jak ja się z Tobą zgadzam...
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-09-10, 17:44
On steruje hulajnogą, a nim steruje dziewczyna, która gówno widzi.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-09-10, 18:01
..nie macie talentu do..słowotwórstwa,to może...dajcie spokój?
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-10, 18:09
Tak jak się gówno widzi to się jedzie na chuj
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-09-10, 18:18
patmon napisał/a:

Wspaniały przykład tego zjebania umysłowego jak dziś ludzie traktują siebie jakby byli najważniejsi, królowie i królewny autostrad, dróg krajowych, ulic, szos i przejść dla pieszych. Mam tu na myśli wszystkich kierowników i kierowniczek aut, motorów, kierowców zawodowych, szoferów świadczonych wszelakie usługi, zwykłych Kowalskich wiozących dziecioków do przedszkola czy szkoły, i tych ostatnich najgorszy sort rowerzystów zwanych pedalarzami i podludzi totalnych ameb ; masz i czytaj hulajnoga, gdzie dekiel jeden stanowi zagrożenia w ruchu miejskim dla samego siebie i innych, ale nie, kurewa mało, więc we dwoje czy dwóch pakują się na to gówno i dalej w świat zjebaną hulajnogą. Po chodnikach i po ulicach, a i na krajowej drodze dekla możesz zobaczyć. Wszystkich których wyżej wymieniłem cechuje jedno mentalne zjebanie, że ja najważniejszy tu i teraz, czy to na piechotę, czy jakimś pojazdem, wszyscy dookoła zjebani, nie ma dnia żeby jechać przez pół Polski czy do sklepu na rogu osiedla i obie podróże okraszone bitwą ze wszystkimi innymi, ten za wolno jedzie, tamten zaś za szybko, ten skręcił bez migacza, tamten zygzakiem jedzie pewnie w telefonie patrzy, na to wszystko pieszy który dostał "zielone światło" na wbieganie na przejście bez rozglądania się, jprdle prawo ustalone w państwie z kartonu, rowerami na pełnej kurwie walą na oślep, bo ścieżka rowerowa prowadzi na przejście dla pieszych więc napierdalają w te pedały ile sił w nogach, no i hulajnoga jak na materiale wideo jadę se hulajnogą i pierdole wszystko i wszystkich. Za huj się nie nadaję do tego nowoczesnego świata, który dla mnie jest po prostu głupi.


Też się podpisuję.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie