18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Ruski mir
Anal_Intruder_69 • 2024-08-09, 11:53
Zabawa ruskich dziewcząt.


Przejebane życie, nie dość że u ruskich, syf w domu jak sam skurwysyn, to jeszcze to...
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-08-09, 16:07
Lubieketchup napisał/a:

U mnie jest większy syf a jakoś specjalnie do patologi nie należę w domu się mieszka a nie sprząta



Jeśli w domu sie mieszka a nie sprząta to co robi sie w mieszkaniu? 😀
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-08-09, 16:16
cesarz1982 napisał/a:

Jeśli w domu sie mieszka a nie sprząta to co robi sie w mieszkaniu? 😀



dobre ! 😁
Zgłoś
Avatar
N0laan 2024-08-09, 17:12 1
Syf to maja w swoich cipach
Ale jeszcze rok lub dwa i starsza bedzie obciagac stare fiuty za dziengi na swoim kawalku wypizdowskej drogi
Zgłoś
Avatar
sebol80 2024-08-09, 17:13 4
Co za popierdolony naród
Tępić go kiedy można jak można
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-09, 19:25 4
Dobrze, że szyb w drzwiach nie ma tylko dykta. Bo by się pocięły. Dykta w drzwiach, dykta w butelce i dykta w polityce. Kochana Mateczka Rosja.
Zgłoś
Avatar
przemkosloma 2024-08-09, 19:34
szkoda jej, ladna jest jak na rassije
Zgłoś
Avatar
Belivax 2024-08-09, 20:39
Kutazz napisał/a:

Ładna dziewczyna, szkoda jej, ale jest gdzieś dalsza część z cyckami?



Tomasz Czynsz? A co ty robisz na sadolu? Znowu chcesz robić dzieciom dzieci?
Zgłoś
Avatar
TomekTJ 2024-08-09, 20:39 1
Brakuje tam dywanów na ścianach, wódy na stoliku, ikonek Stalina, Lenina i Putina i hardbassa z głośnika
Zgłoś
Avatar
paclawek 2024-08-09, 20:53
JanJankowski napisał/a:

Dawaj kasę. Diengi dawaj



Diengi oddała dilerowi, szkoda bo liczyłem na drugą część filmu z goleniem głowy i malowaniem na zielono 🤭
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-09, 21:16 3
KoniecZartow napisał/a:

A jakie to ma znaczenie? Kacap to kacap, warunki te same, mordy te same, brud i syf też.



Różnica jak między krzesłem, a krzesłem elektrycznym, ale ruscy opłacani skurwieńcy i polscy pożyteczni idioci zrównują oba narody powtarzając to jak mantrę.
Najciekawsze jest to, że sowieckie śmiecie pogodziły się z tym, że są pariasem narodów i obrali propagandową taktykę, że niby Ukraińcy są tacy sami. Jakie to kurwa żałosne, żaden normalny Polak się na to nie nabierze.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-09, 21:20 3
Geraldinio napisał/a:

Różnica jak między krzesłem, a krzesłem elektrycznym, ale ruscy opłacani skurwieńcy i polscy pożyteczni idioci zrównują oba narody powtarzając to jak mantrę.
Najciekawsze jest to, że sowieckie śmiecie pogodziły się z tym, że są pariasem narodów i obrali propagandową taktykę, że niby Ukraińcy są tacy sami. Jakie to kurwa żałosne, żaden normalny Polak się na to nie nabierze.



Oho naczelny obrońca ukrowskiego gówna przyjechał na białym koniu 😂
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-09, 21:31 4
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Oho naczelny obrońca ukrowskiego gówna przyjechał na białym koniu 😂



A ty zapierdalaj bronić Kurska na swoim rumaku T34.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-08-09, 21:52
Nie warto, nie ma cycków
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2024-08-09, 23:12 1
Geraldinio napisał/a:

Różnica jak między krzesłem, a krzesłem elektrycznym, ale ruscy opłacani skurwieńcy i polscy pożyteczni idioci zrównują oba narody powtarzając to jak mantrę.
Najciekawsze jest to, że sowieckie śmiecie pogodziły się z tym, że są pariasem narodów i obrali propagandową taktykę, że niby Ukraińcy są tacy sami. Jakie to kurwa żałosne, żaden normalny Polak się na to nie nabierze.



Dla mnie jesteś antypolskim ścierwem wchodzącym w dupę banderowskim psom. Jeśli nie jesteś trollem, opłacanym parchem wybielającym ściery to znaczy, że jesteś zwykłym zjebem. Ha tfu.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-10, 8:53 3
KoniecZartow napisał/a:

Dla mnie jesteś antypolskim ścierwem wchodzącym w dupę banderowskim psom. Jeśli nie jesteś trollem, opłacanym parchem wybielającym ściery to znaczy, że jesteś zwykłym zjebem. Ha tfu.


Taka wypowiedź pisana przez kacapskiego trola brzmi jak słowa najwyższego uznania. Ha tfu, towarzyszu!

[ Dodano: 2024-08-10, 08:57 ]
Geraldinio napisał/a:

A ty zapierdalaj bronić Kurska na swoim rumaku T34.


Zauważyliście, że prokacapscy "samodzielnie myślący" pożyteczni idioci milczą od paru dni? Ich "niezależne" źródła nie powiedziały im jeszcze co mają myśleć.
Operacja kurska musiała być wielkim szokiem na Kremlu, jeszcze się tam nie pozbierali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie