18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
McQurwa 2021-04-24, 21:03
pedofile wszystkich krajów rad łączcie sie
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-04-24, 21:09 18
michnik! pozdrów ojca i brata!
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2021-04-24, 21:31
Kurwa nawet tego nie włączę.
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2021-04-24, 21:40 47
Ale bym napierdalał takiego frajera
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-04-24, 21:51 28
UP
No zajebał byś mu takiego kopa, że by mu aż kredki z plecaka wypadły.
Zgłoś
Avatar
14.Gumiś 2021-04-24, 21:52 6
Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-04-24, 22:11 8
14.Gumiś napisał/a:

Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.



jedyne co ty widziałeś to chuja w dupie !! zgrywasz cwaniaka a pewnie jak byś na real to zobaczył to chuja byś zrobił tfu na ciebie !! co jak co ale tego to kurwa nie zniosę .....
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-04-24, 23:05 1
Za jaja i na latarnię, pedofila.

Oczywiście jeśli to małe to chłopiec, bo jak dziewczynka, to nie widzę problemu.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2021-04-24, 23:07 3
djpyza napisał/a:

jedyne co ty widziałeś to chuja w dupie !! zgrywasz cwaniaka a pewnie jak byś na real to zobaczył to chuja byś zrobił tfu na ciebie !! co jak co ale tego to kurwa nie zniosę .....



Niby jak zgrywa cwaniaka?
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-04-24, 23:27 2
14.Gumiś napisał/a:

Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.



a po czym wywnioskowales ze to pedofil? koloratke mial?
Zgłoś
Avatar
Dot 2021-04-25, 0:14 2
14.Gumiś napisał/a:

Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.



czyli miałeś 21-22 lata i dałeś się wychujać jakiemuś staremu perwersowi - zakładając, że rzeczywiście nim był, drogi detektywie - jest się czym chwalić a zapewne później się obudziłeś i to był tylko mokry sen. Po co w ogóle to piszesz człowieku, ani nie pomogłeś, ani się nie pochwaliłeś...
Zgłoś
Avatar
p................2 2021-04-25, 3:52
każdy amator dzieci do odstrzału w potylice
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2021-04-25, 3:59 9
Biedny starszy pan wykorzystywany przez podłą ladacznicę!
Zgłoś
Avatar
Isaburo 2021-04-25, 4:18 3
14.Gumiś napisał/a:

Raz przyczaiłem pedofila w autobusie. Wysiadłem na tym przystanku co on i zaczałem go śledzić bo było za dużo ludzi a ja nie miałem dowodów. Chyba się zorientował i tak nakombinował że w końcu go zgubiłem. Było to z 10 lat temu a ja nadał tego strasznie żałuje.


Czy ty zdajesz sobie sprawę że obraz pedofila opisałeś ale swoja osobę. Jest wiele historii w życiu człowieka, znam jedna tkliwą, spłodzili dziecko na zbiorach w pracy Polak i Bułgarka. Ta wyjechała. Okazało się że jest z tym Polakiem w ciąży. Pamiętam to jak dziś, ona wróciła po latach i spotkali się na ulicy... Polak podszedł do syna przytulił go, dzieciak spanikował, bo nie wiedział jak zareagować. A postronni go wzięli za pedofila i go przekopali... Oczywiście nie obyło się bez policji, ale kurwa bez paranoi ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie