18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
freddy.krueger 2022-06-20, 18:17 6
Mówcie co chcecie ale u niech nie ma miejsca na lgbt rurki czy malowanie kudłów u facetów nie zaraziło ich to pieprzone multikulti czy inne gówna ... widocznie alkohol skutecznie uodparnia na zachodnią propagandę i wolnościowe jebanie w kichę
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-06-20, 18:56 2
Na kacapów to trzeba atom zrzucić... Oni się nie ucywilizują.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-06-20, 19:23 7
egotiz napisał/a:

Te kolczyki są chujowe i pedalskie ale z drugiej strony jak lubi sobie tak wyglądać to niech sobie wygląda. Po co się wpierdalać.
Dopóki nie chodzą na golasa albo na te ich parady to niech sobie robią ze sobą co chcą.



Bo tak to się zaczyna , a kończy nago na paradzie.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-06-20, 19:23 4
KapejloneK napisał/a:

Cioty jebane kolczyków sobie w ryje powkręcały, a porządni obywatele uczą ich kultury i każą wyciągać.



Aleś jebną oksymoron jak chuj .....

Tam porządny to może być chyba tylko wpierdol wylapać i pies porządny a nie ruski co ty

Zgłoś
Avatar
petru23 2022-06-20, 19:35 1
egotiz napisał/a:

Te kolczyki są chujowe i pedalskie ale z drugiej strony jak lubi sobie tak wyglądać to niech sobie wygląda. Po co się wpierdalać.
Dopóki nie chodzą na golasa albo na te ich parady to niech sobie robią ze sobą co chcą.



Czyli jesteś typem, który rasistą nie jest ale pedałów, żydów i murzynów nie zdzierżysz.
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2022-06-20, 19:40 5
Heliar napisał/a:

Bo tak to się zaczyna , a kończy nago na paradzie.



a nagrywający skończy na Ukrainie, będzie gwałcił i mordował xd
Zgłoś
Avatar
Zarejestruj 2022-06-20, 19:56 1
egotiz napisał/a:

Te kolczyki są chujowe i pedalskie ale z drugiej strony jak lubi sobie tak wyglądać to niech sobie wygląda. Po co się wpierdalać.
Dopóki nie chodzą na golasa albo na te ich parady to niech sobie robią ze sobą co chcą.



Widzisz, i tu się nasuwa powiedzenie "daj palec a weźmie całą ręke" i dlatego rozpropagowało się tak w Europie zmuszanie do pseudopolitycznej tolerancji jakże już skrajnych lewackich poglądów do 56 płci w tym zmuszania do tej "normalniści".
Zgłoś
Avatar
muaddib 2022-06-20, 19:58 1
Ja bym wszystkich pedalskich dziarowanych "sebkow" pomalowanych jak pisanki jebał w ryj. Musieliby przy mnie zdzierać papierem ściernym. Każdy z dziara to debil co jest odwodnione naukowo. Jedynie bardzo małe byłyby wybaczalne.
Zgłoś
Avatar
egotiz 2022-06-20, 19:59 5
petru23 napisał/a:

Czyli jesteś typem, który rasistą nie jest ale pedałów, żydów i murzynów nie zdzierżysz.



Jestem typem który nie ma nic przeciwko gejom ale pedałom tak, nie ma nic przeciwko czarnoskórym ale murzynom zachowującym się jak małpy tak itp itd.
Nie oceniam człowieka po rasie i orientacji, ale po zachowaniu
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-06-20, 20:10 1
Ktoś się o ich zatroszczył, żeby przestal być takimi pedałami, jestszansa, że przemyślą doprowadzą wygląd zewnetrzny do porządku, a może i wewnętrzny, a może znajdą sobie wreszcie jakies koleżanki, i dotrą do jakiejś w miarę normy.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-06-20, 20:11 3
pazuzu napisał/a:

Jako że ruskie to pies ich jebal ale swoją drogą co kogo obchodzą czyjeś kolczyki, jak chce to niech i cały ryj ma w kolczykach, mi nic do tego to on wygląda jak idiota a nie ja.



Dla kacapów, każdy pretekst do bicia i gwałcenia słabszego, mniejszego od siebie, jest dobry. To jest bydło, czego Ty chcesz? Ale Ukraińców to się boją, kurwy kacapskie. Prawda jest taka, że Kacapy już dawno pożegnałyby się z Moskwą, gdyby nie zaplecze surowcowe i (nie)ludzkie, jakie mają u siebie. Ale spokojnie, Wujek Sam już przygotowuje kobalt dla nich.
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-06-20, 20:29 1
egotiz napisał/a:

Nie oceniam człowieka po rasie i orientacji, ale po zachowaniu


...a to, że orientacja i rasa wskazują na pewne skłonności, to już inna sprawa
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-06-20, 20:39 7
muaddib napisał/a:

Ja bym wszystkich pedalskich dziarowanych "sebkow" pomalowanych jak pisanki jebał w ryj. Musieliby przy mnie zdzierać papierem ściernym. Każdy z dziara to debil co jest odwodnione naukowo. Jedynie bardzo małe byłyby wybaczalne.



Zrób coś dobrego dla świata, nie rozmnażaj się.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-06-20, 21:05 1
Kurwa kolczyki i tatuaże chujowe .... Ciekawe co by powoedzieli piraci na ten temat .....
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-06-20, 21:08 1
egzekucja napisał/a:

prawacka banda lata po ulicach rasiji i napierdala pedałów (lewactwo)



Nie każdy pedał to lewak. Lewactwo bierze się z głupoty, umysłowego otępienia i niedojrzałości; Pedalstwo to trochę inna historia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie