18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
J................S 2014-05-23, 23:48 17
to wina tego motocykla co tam stoi
Zgłoś
Avatar
tora-tora 2014-05-23, 23:59 2
Zawsze jestem zdania, że jeśli ktoś decyduje się na jazdę rowerem po drodze, to powinien nosić kask - właśnie na takie okoliczności. Sytuacja mogła się zakończyć tak, że oglądalibyśmy ją w dziale Hard.
Zgłoś
Avatar
juniorohw 2014-05-24, 0:02 4
Wina kierowcy samochodu. Nie patrzył w lusterka.
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-05-24, 0:06
Pewnie ABS mu nawalił. Jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-05-24, 0:18 6
@tora-tora
masz rację - co prawda zawsze jak słyszę/czytam o wypadkach z rowerzystą to jest coś o złamaniach kończyn, otarciach kolan, łokci, pleców. Skoro jest niby obowiązek mieć kask to dlaczego nie "zbroję" na plecy i jeszcze ochraniacze na nadgarstki, kolana i łokcie? no wytłumacz kurwa dlaczego? głowa najważniejsza tak? ok - resztę można popierdolić. jak auto wjedzie z impetem w rowerzystę to bardziej martwiłbym się o kark i kręgosłup no niż o głowę. dlaczego nie ma wymaganych ochraniaczy właśnie na te miejsca?

a gość na filmiku skręcił za bardzo kierownicą w lewo przy za dużym nachyleniu roweru no i mu kółko zrobiło psikusa robiąc literkę T z roweru
...a że koło w poprzek się nie zakręci to cała reszta rowerka wraz z rowerzystą musiała to nadrobić

______________

Rock.
Zgłoś
Avatar
rakoczy 2014-05-24, 1:30 1
Wyjebał się jak każdy pojeb na drodze, wielkie mi halo...

______________

mam trzy latka, trzy i pół, głową sięgam ponad stół...
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-05-24, 1:39
Obstawiam, że gdzieś mu się coś wkręciło. Ale pojęcia nie mam gdzie i co.

______________

Spooky action at a distance

youtube.com/watch?v=TUGZnd0LrQo
Zgłoś
Avatar
Kopcio 2014-05-24, 7:00
Ktoś za grube linie namalował.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2014-05-24, 8:45
RockyWood napisał/a:

@tora-tora
masz rację - co prawda zawsze jak słyszę/czytam o wypadkach z rowerzystą to jest coś o złamaniach kończyn, otarciach kolan, łokci, pleców. Skoro jest niby obowiązek mieć kask to dlaczego nie "zbroję" na plecy i jeszcze ochraniacze na nadgarstki, kolana i łokcie? no wytłumacz kurwa dlaczego? głowa najważniejsza tak? ok - resztę można popierdolić. jak auto wjedzie z impetem w rowerzystę to bardziej martwiłbym się o kark i kręgosłup no niż o głowę. dlaczego nie ma wymaganych ochraniaczy właśnie na te miejsca?

a gość na filmiku skręcił za bardzo kierownicą w lewo przy za dużym nachyleniu roweru no i mu kółko zrobiło psikusa robiąc literkę T z roweru
...a że koło w poprzek się nie zakręci to cała reszta rowerka wraz z rowerzystą musiała to nadrobić



Jak samochód trzaśnie w takiego drogowego husarza, myślisz, że cokolwiek go ochroni? Jeśli przeżyje, to tylko i wyłącznie dlatego, że kierowca wcześniej zaczął hamować w takim przypadku ochraniacze na łokietki raczej się nie przydadzą
Zgłoś
Avatar
Wizard 2014-05-24, 12:48
akcja - 23s tak do 42-44sekundy. Po co reszta filmu? tego nie wiem
Zgłoś
Avatar
maciejb4 2014-05-24, 20:21 2
RockyWood napisał/a:

Skoro jest niby obowiązek mieć kask to dlaczego nie "zbroję" na plecy i jeszcze ochraniacze na nadgarstki, kolana i łokcie? no wytłumacz kurwa dlaczego? głowa najważniejsza tak? ok - resztę można popierdolić. jak auto wjedzie z impetem w rowerzystę to bardziej martwiłbym się o kark i kręgosłup no niż o głowę. dlaczego nie ma wymaganych ochraniaczy właśnie na te miejsca?



co za lewak, ja pierdole kto Ci broni ubrać na rower zbroje i ochraniacze? przecież możesz stosować środki ochrony jakie tylko chcesz! Nie zrobisz tego tylko dlatego, że Cię państwo nie zmusiło do wymaganych ochraniaczy?!
Zgłoś
Avatar
siergiej_mce 2014-05-25, 13:43
potknął się.

tak mi się wydaje ;D
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-05-25, 13:49 1
nie opanował mocy

______________

Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zgłoś
Avatar
brudny02 2014-05-25, 13:55
Dobrze że asfalt zamortyzował upadek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie