18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Jeden z największych rosyjskich kanałów, "Russia today", zadzwonił do rosyjskojęzycznego żołnierza Izraelskich Sił Obronnych w celu uzyskania komentarza na temat wojny. Rosyjscy propagandyści otrzymali bardzo zaskakującą odpowiedź

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-11, 17:14 7
docent69 napisał/a:

Zajebiście, tylko nie przypominam sobie, żeby Ukraińcy przeprowadzili ostatnio jakiś zamach terrorystyczny i grupowo w wojskowych strojach zabijali cywilów w samochodach, na ulicach, w sklepach, w domach. Kolego prowokuj śmiało.



Może dlatego, że nie pokazał Ci tego TVN? Poszukaj informacji i materiałów nt działań tzw grupy Azov zanim stała się oficjalnie jednostką wojskową. Z jakich wyroli się składała i czym się zajmowali w Donbasie. Może też doszukasz się wzmianek o tym, że była na liście grup terrorystycznych CIA. Ogólnie poczytaj o konflikcie w Donbasie. Obczaj sobie w na YT material o Odessie z 2014r. Może nawet znajdziesz na Sadisticu stare materiały z akcji terrorystycznych gdzie terroryści strzelali w mieście do cywili. Pamiętam zwłaszcza jeden film z ostrzelanym samochodem. Facet leżał obok, a martwa naga kobieta w pobliskich krzakach. Sprawdź czym był "Atak na autobus pod Wołnowachą". Przejrzyj sobie ten pierwszy z brzegu dokument:
ohchr.org/sites/default/files/Documents/Countries/UA/Ukraine_13th_HRMM...
jeszcze tu
thecitizen.co.tz/tanzania/oped/no-limitation-as-terror-against-donbass...

"The most common crimes in Donbass are kidnapping and homicide, the report sums up. It also gives examples of heinous offences by the Armed Forces of Ukraine: contractee Palamarchuk broke into a private house, raped a girl and killed her father, who was trying to protect his daughter. In Konstantinovka, intoxicated Sergeant Roman Karpinets, driving an armored vehicle, flew at higher velocity onto the sidewalk, where a woman and two children were at that moment. Polina Voronova, 8, died at the scene."

Potem gadaj, że "nie przypominasz sobie o zamachach terrorystycznych".
Zgłoś
Avatar
OdbytBlskupa 2023-10-11, 17:27 2
Siriuz napisał/a:

No, bo tydzień temu najemnicy Zelelenskiego dokonali desantu na wybrzeże rosyjskiego Krymu, więc rozumiem, że oni są teraz agresorami, prawda? To oni zaczeli.


Ta wojna zaczęła się tydzień temu?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-11, 17:32 3
OdbytBlskupa napisał/a:

Ta wojna zaczęła się tydzień temu?



A zaczęła się półtora roku temu?
Zgłoś
Avatar
OdbytBlskupa 2023-10-11, 17:53 2
Siriuz napisał/a:

A zaczęła się półtora roku temu?


W 2014 na Krymie i w Donbasie. Agresor wciąż ten sam.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-11, 18:03 3
OdbytBlskupa napisał/a:

W 2014 na Krymie i w Donbasie. Agresor wciąż ten sam.



To ja znam inną historię.
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2023-10-11, 18:37 1
Nazhir no jest logika, jedzie sie po tym co zaatakował pierwszy czyli ruskich i hamasie
Zgłoś
Avatar
handopl78 2023-10-11, 23:22
Jestem Lewakiem i mam w chuju dewociarskie obiekcje zdewociałych prawicowców kondonowców w dupe jebanych na zakrystii przez sukienkowego
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-10-12, 0:01 3
Na co żydki liczyły spychając palestyńczyków do paska lądu nad samym morzem, budując mur, rozszerzając izraelskie osadnictwo? Zobaczcie sobie na mapy tych terenów z ostatnich 50 lat. W tym tempie za 10-20 lat Palestyny by już wcale nie było więc się kozojebcom nie dziwię, że mieli już po same brudne uszy tego koszernego pierdolenia i zamykania w gettcie. Z punktu widzenia arabusów to żydki są okupantami, których narzucił im zachód (ONZ, USA, GB) więc rozumiem ich wkurwa.
Jak dla mnie to mogą zajebać się nawzajem i świat na tym nic nie straci.
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-10-12, 9:05 2
htp napisał/a:

Nie rozumiem różnic to użyję porównania. Bo Ukraińcy wystrzelili na Moskwę i Petersburg 3.000 rakiet, wymordowali dzieci w przygranicznych kołchozach.



Ukraińcy robili u siebie czystkę na Rosjanach od ładnych kilku lat tak samo, jak Izrael robił z pakistanczykami. Dokładnie tak samo zachowałam się Rosja jak i Pakistan, tyle, że Izrael jest mocniejszy od Ukrainy. Ukraina padłaby w te zapowiadane 3 dni gdyby nie pomoc judoameryki, przy czym USA wcale nie chodziło i nie chodzi o to, żeby Ukraina wygrała, tylko żeby się długo i skutecznie wykrwawiła tą wojną. Wspomnisz moje słowa że na Ukrainę wejdzie żyd. Jeden z głównych żydowskich duchownych zapowiadał to już kilka lat temu oficjalnie w TV że odbudują tam nowe państwo hazarskie.

Kooondor2000 napisał/a:

Nazhir no jest logika, jedzie sie po tym co zaatakował pierwszy czyli ruskich i hamasie



Jak byłam mała starszy brat ciągle mnie bił i się nade mną znęcał, ale tak, żeby rodzice nie widzieli. Kradł i niszczył moje rzeczy, gdy miał kaprys to kasował pamięć na moim komputerze i trafiłam wszystkie zdjęcia, kontakty, prace domowe do szkoły później wmawiał rodzicom, że po prostu komputer mi się zepsuł. Trwało to sporo lat. Później się wyprowadziłam, rodzice zmarli, a ten dziad został w rodzinnym domu nie dając mi ani grosza ze spadku. Pieniążki jednak szybko mu się skończyły i zapragnął sprzedać ojcowiznę, której część przypadła w spadku mi, więc przyszedł do mnie po podpis, oczywiście nie z prośbą , tylko żądaniem i straszeniem sądami, więc zaplmiast podpisu dostał kopa w dupę w wyniku czego spadł ze schodów tłukąc sobie mordę. Cała dalsza rodzina jest teraz na mnie obrażona, jak mogłam tak zaatakować brata i wiesz co? Koło chuja mi to lotto. Dlatego nie żałuję ani Ukrów, ani Żydostwa bo oni byli i są jak mój brat. Żydów nie znam osobiście żadnych, ale od lat w mediach było pełno doniesień o tym, co wyprawiają Palestyńczykom i tylko gownażeria co się w tym roku obudziła z przedszkola tego nie wie albo skończeni ignoranci. Natomiast Ukrów znałam całą masę, i w setce tego tałatajstwa może na palcach jednej ręki wyliczyła bym w porządku ludzi. Reszta to dzicz i patologia, która sama głośno chwaliła się tym, jaki porządek u siebie z ruskimi robią. I przyszła kryska na matyska. Normalna kolej rzeczy. Nie popieram wojny. Żadnej. Nigdy. Ale bądźmy uczciwi i powiedzmy wprost, że wywołał ją zelenski i podkręcalo USA. Ich wina jest równorzędna z winą Putina.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-10-13, 9:53 1
babazwozu napisał/a:

Ukraińcy robili u siebie czystkę na Rosjanach od ładnych kilku lat tak samo, jak Izrael robił z pakistanczykami



Tak na poważnie to piszesz?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-13, 17:45 2
darek1234 napisał/a:

Tak na poważnie to piszesz?



Przecież ten debil Zelenski na długo zanim jeszcze został prezydentem to w mediach publicznych ośmieszał na każdym kroku Rosjan. Prześladowania Rosjan były na porządku dziennym. O ile w Ukrainie zachodniej to przechodziło, tak na wschodzie gdzie większa część społeczeństwa była rosyjska przeprowadzano akcje terrorystyczne, żeby wystraszyć i przepędzić Rosjan. Porównanie więc do Izreala i Palestyńczyków bardzo trafne.
Zgłoś
Avatar
6ku6buu6 2023-10-15, 17:25 1
petru23 napisał/a:

Bo to co pejsy uczyniły kozojebcom nie zobaczysz w tv. Konflikt przedstawiany jest jednostronnie. Mieliśmy w swojej historii podobnie a wyzwolenie nie przyszło samo.
Jakby Ukraina za 100lat upomniała się o Krym i zbrodnie na nich dokonane atakując agresora k traktując ich współmiernie też bys płakał nad losem ruskich?



A co takiego Żydzi zrobili tym terrorystom, kozojebco? Bo mi się wydaję, że za wszystkie masakry dokonywane na ludności Arabskiej na tamtych terenach w celu doprowadzenia ich do posłuszeństwa odpowiadają Brytyjczycy, a nie pejsaci.

Wyjmij głowę z dupy i zauważ, drogi idioto, że większość z tych Palestyńskich zwierząt to pierdoleni dżihadyści gotowi ściąć wszystko co nie zgodzi się z dogmatami ich chujowej wiary... Co zresztą robią z cywilami, którzy nie trzymają ich strony. Żydzi tak nie działają.
Zgłoś
Avatar
leonsjo 2023-11-11, 12:46 1
Nazhir napisał/a:

Fajny jest ten świat. Jeśli Rosjanie równają z ziemią Bachmuty i inne Mariupole, to są barbarzyńcami i orkami. Ale jak Izrael równa z ziemią Gazę, to tylko się bronią.
Lubię logikę tego świata. Jest taka nielogiczna



A kto kurwa kogo zaatakowal?
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-11-11, 14:50
leonsjo napisał/a:

A kto kurwa kogo zaatakowal?


Zaraz przyjdzie Siriuz i ci wytłumaczy elaboratem na pół strony pełnym kacapskiej propagandy, że Rosja się tylko broniła i zaatakowała w obronie.
Zgłoś