18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
camson 2012-03-27, 20:53 14
Jak dla mnie to ta parka powinna swoje odsiedzieć i byłby spokój ... a nie nakręcać gówno! Jedziesz po pijaku, rozbijasz się i kogoś przy tym zabijasz- odpowiadasz za to. Tutaj państwo nieumyślnie zabili swoje dziecko, schowali zwłoki, okłamali wszystkich do okoła, a w zamian maja dostać nowe, lepsze życie? To jakaś kpina.
Zgłoś
Avatar
PingwinPorywacz 2012-03-27, 21:06 4
Camson Dobrze Gada !
Ja to kumam tak : Jeżeli jest się matką , akcja taka : Upuszczam dziecko - natychmiast cos proboje zrobić , dzwonie po karetke itp... Matka tej Madzi czy jak jej tam robi akcje taką : upuszcza , ukrywa i nakreca cala polske , że ktoś ukradł to dziecko , znajdują podobnego typa do tego goscia co opowiedziałą w opisie , ziomek idzie siedzieć na 25lat za nic ?

Horejszo z Cia by pokazał tej piździe !
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-03-27, 22:12
Ludzi w sytuacjach przerastających ich samych odpierdalają przeróżne cuda, np matka Madzi, lub Szczuka (złapała się za głowę kiedy jej psychika zaczęła szwankować)
Zgłoś
Avatar
k................r 2012-03-27, 22:45
Rutkowski SHOW nic wiecej on nie potrafi odpowiedziec na pytanie
moim zdaniem zachowanie rodzicow madzi jest kaarygone i sa winni RUtkowsi chce zarobic pedal jeden
Zgłoś
Avatar
Mockba 2012-03-27, 23:41 2
Zrobi jej loda i bedzie zgoda.

Krzysiu jest mistrzu, a co do sprawy, jebnalbym symbolicznie po kuli w leb tatusiowi i mamusi, i na przyszlosc by sie wszystkim innym geniuszom odechcialo krecic afery i robic glupoty, bo mnie to osobiscie juz wszystko wkurwia.

innego rozwiazania brak
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-03-27, 23:43
Mockba napisał/a:

Zrobi jej loda i bedzie zgoda.



Czy ciemno czy jasno w dupie zawsze ciasno
czy jasno czy ciemno wejde tam na pewno
Zgłoś
Avatar
Earth 2012-03-27, 23:49 2
Akurat tutaj zgadzam się ze Szczuką. Rutkowski pierdoli bez ładu i składu.

Jacy kurwa "my"?
Zgłoś
Avatar
ssiruuvi 2012-03-27, 23:59 1
lis sie chyba starzeje bo z wyglada jakby z trudem formulowal pytania i ciezko mu sie wypowiedziec ;]
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-03-28, 0:06
kurwa szczuka nie dosc ze wziela kase za taki wystep to jeszcze na wstepie pierdolnela tekst "ja nie wiem czemu ja tu jestem" ... tepa rura , nie mieli kogo wziac
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-03-28, 0:08 1
KOGO TO KURWA OBCHODZI?
No ja pierdole, wchodzę na jakąś stronę z newsami i od razu Madzia/Rutkowski/KurwyChuje.
Kurwa...oni naprawdę, ważne sprawy chcą zatuszować dzieciakiem. No kurwa, było i się skończyło...
Ale to już taki lewacki kraj... myślałem, że przynajmniej na sadisticu nie uświadczę tego gówna...
>butthurt.
Zgłoś
Avatar
Damianbeat 2012-03-28, 0:13
3 debile, nie warto oglądać... Lisa to za sam fałszywy i przekupny ryj bym ubił
Zgłoś
Avatar
elvese1 2012-03-28, 0:33 1
ja pierdole, ludzie to chyba nie mają swojego życia i swoich problemów .... Dowiedzielem sie o tej calej sprawie dopiero jak juz zapadły wyroki( i to też mimowolnie , poniewaz w chuj tego było na sadolu i starałem sie nie wnikac w to za bardzo , tylko zapoznać sie z tematem, zeby rozumieć chociaż o czym są kawały czy jakies posty na temat madzi ... ) ... tak więc nie uczestnicze w tej całej szopce medialnej i gardze wszystkimi, ktorzy się tym jarają i oglądają wszystkie wywiady, newsy i czekają na dalszy obrót sprawy .... w chuju mam co sie z nimi stanie, chcialbym tylko, zeby ludzie staneli na wysokości zadania i powiedzieli sobie " a co mnie to kurwa interesuje" i nie nakręcali tej calej medialnej nagonki ... chuj im w szyje póki żyję
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-03-28, 0:35
Mam już tego dość.
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-03-28, 0:37
wsciekly gimbus napisał/a:

Afera solna, wyzsze podatki, wszystko drozsze, a 40 milionow polaczkow-cebulaczkow oplakuje od 3 miesiecy (sic!) martwego dzieciaka. Polacy sa tepi. Tepi jak szpadel. Albo jeszcze bardziej tepi.



Dokładnie. Warto zobaczyć jak działa ten pierdolony kraj. Patrzymy na płotki-szczuke i Rutkowskiego jak się kłócą, jakieś drobne afery a to wszystko jest po to żeby odwrócić nasza uwagę od tego co najbardziej nas mogło by wkurwić. Rzucić ludziom ochłapy, zrobi się kocił to nikt nie będzie nam na ręce patrzył.

A, niewiele by brakło a szczuka wisiała by mi monitor.
Zgłoś
Avatar
Kov 2012-03-28, 0:44
Ja tam Szczukę bym ruchał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie