18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kothletino 2012-03-28, 1:00
Rutkowski okej
Szczuka okej
ale co do kurwy robi pomiędzy nimi avatar ?
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-03-28, 1:05
Jak można szczuke zapraszać do telewizji i chcieć słuchać co ona ma do powiedzenia?! Nosz do kurwy nędzy czy jest w ogóle ktoś kto chce jej słuchać?!
Zgłoś
Avatar
donkiewicz 2012-03-28, 1:24 1
- Pan jest kompletnie nabuzowany!
- To pani jest nabuzowana!
- Nie! Mam wrażenie że pan jest na haju!
- A pani jest pijana!

Nosz kurwa, dyskusja dosłownie na poziomie przedszkola na temat sprawy, o której wszyscy powinni już dawno zapomnieć.
Zgłoś
Avatar
Wicia 2012-03-28, 1:34 1
Ja jebię. Madzia-sradzia. Dzieciak w piachu i tyle, wiadomo, przykra sprawa.
Rutkowski to jebany czop, uczciwi ludzie płacą gruby hajs za reklamę a ta menda ma za friko, tylko jakim kurwa kosztem. By kurwa sraczki dostał.
Zgłoś
Avatar
Szaler 2012-03-28, 1:45
Jej to kurwa nienawidzę, ale teraz to ja sam nie wiem jaką rolę odgrywa Rutkowski?
Broni tych rodziców, chce ich ukarać czy kurwa co bo juz nie wiem...

A zresztą chuj z nimi
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2012-03-28, 1:46
nie dotrwałem do końca tej dyskusji, bo przekrzykiwanie się tych ludzi strasznie mnie denerwuje. poza tym uważam, że Pani Szczuka ma trochę racji, tak samo jak Pan Rutkowski, ale jak wolą się kłócić i pić do siebie jadem to ich biznes ale ja nie będę tego więcej oglądał, bo mam wystarczająco dużo swoich problemów.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-03-28, 2:01
camson napisał/a:

a w zamian maja dostać nowe, lepsze życie? To jakaś kpina.



to nie jest lepsze życie.

Rutkowski jak dla mnie zjebał w momencie jak poleciał do telewizji z filmem jak matka sie przyznaje. tu zjebał najbardziej, bo od tamtej pory dopiero się zaczął sajgon medialny. gdyby tego nie zrobił to może nie musieliby się teraz ukrywać. swoją drogą ciekawe ile zamierza robić za siostrę miłosierdzia i z własnej kasy ich sponsorowac? jeszcze 5 lat? 10?

tym samym robi sobie dobrą reklame, nie ma człowieka w tym kraju który by go nie znał. oficjalnie zaprzeczy ale ta sprawa już dawno przestala być 'jego'.
Unika nazywania Waśniewskich swoimi klientami 'bo nie bierze od nich pieniędzy" ale przy sprawie jest od momentu jak do niego zadzwonili z prośbą o pomoc. czyli są jego klientami od pierwszego dnia czyli od porwania.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-03-28, 2:09
Rutkowski to kompletny idiota. A poza tym przestępca. (skazany wyrokiem sądowym)
Zgłoś
Avatar
Alfons GRH 2012-03-28, 8:27
Rezygnuję z Kablówki kurwa kogo oni tam pokazują tępa rura z ilorazem inteligencji jak moja 2letnia córka idiota który uważa się za detektywa i prostak kreujący się na mega inteligentnego pana prowadzącego (dla przypomienia " no skąd ci biedni ludzie mają to kurwa wiedzieć ... " Pan Lis )
Zgłoś
Avatar
Master_Yoda 2012-03-28, 9:02
Nie lubię tej pieprzonej feministki, ale trzeba przyznać, że rozjebała go jak furę gnoju
Zgłoś
Avatar
M................f 2012-03-28, 9:05
Jak ja tej brzydkiej szmaty nie cierpię. Ona ma stanowisko i chuj. Przez 15 minut parafrazuje jedno i to samo zdanie, a jak ją przegaduje kolo beż wykształcenia i z fryzurą a la Duke Nukem to rączki zakładamy i foszek. Gdzie ją nie zaproszą to chce pokazać swoje wyrafinowanie i poziom inteligencji, a kończy się jak zwykle, o filmiku z netu o programie co ssie już nie będę się wypowiadać.
Zgłoś
Avatar
Dakanred 2012-03-28, 10:09
Rutkowski: minecraft 0.o
Zgłoś
Avatar
A................c 2012-03-28, 10:10 1
Up, ja też tej suki nienawidzę. Ale w tym momencie ma ona 100% racji i musisz być totalnym kretynem i prostakiem aby tego nie zrozumieć. Jej chodzi o to, że całe to zajście w ogóle nie powinno być ujawniane w mediach. Przynajmniej już po znalezieniu ciała dziewczynki i wyjaśnieniu sytuacji. (Mogłoby być krótkie obwieszczenie, że zostało znalezione ciało i można wstrzymać się z poszukiwaniami i koniec tematu) To tylko i wyłącznie przez to rodzice tej dziewczynki nie będą mieli już normalnego życia, w co mam szczerze mówiąc wyjebane bo nie rusza mnie ta afera. Ale chodzi jej o fakt, że to właśnie przez media, i głównie przez tego totalnego idiotę i wieśniaka Rutkowskiego, który napędza ten cały show ci ludzie maja przejebane, a on twierdzi, że im pomaga. Włączcie myślenie wy tępe kurwy.
Zgłoś
Avatar
Eddies 2012-03-28, 10:33
"50% z państwa "paczało" na mnie jak na mordercę", ja jebię Polska mowa nie być trudna...
Zgłoś
Avatar
ŻyrafyWchodząDoSzafy 2012-03-28, 12:20
Tym razem to Szczuka jest najsłabszym ogniwem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie