18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Zdzisław 2022-11-26, 1:29 17
To nie rutyna, to debil za kółkiem który wyprzedzał na pasach
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-11-26, 2:01 13
O kijj ja pierdziele IQ tej kobiety wykroczyło ponad 60-70 i się spojrzała albo możę miała dobry słuch Tak czy siak uratowało jej to życie za to ten drugi to debil
bo ja to czego bym nie używał nóg kół czy kurwa nisko latał helikopterem to wiem że wyjebane w pierwszeństwo i obserwuje co się dzieje wokół mnie a szczególności na ulicy czy to pasy czy polna droga na zadupiu...

Bo debilów nie brakuje dzięki sadistik i komentujący debile

Dzięki wam to wiem
Zgłoś
Avatar
Smartghetto 2022-11-26, 2:24 42
Zdzisław napisał/a:

To nie rutyna, to debil za kółkiem który wyprzedzał na pasach



Debilem trzeba być, aby w takich warunkach wychodzić na jezdnie z tak małą uwagą po której jeżdzą samochody i należy sie ich spodziewać nawet na (niespodzianka) pasach. Najgorsi są piesi, którzy nigdy nie probowali robić prawka i np. wychodzą na ośniezoną jezdnie prosto pod koła jakby był lipiec i zapominają o wydłuzonej drodze hamowania.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-11-26, 2:28 5
Zdzisław napisał/a:

To nie rutyna, to debil za kółkiem który wyprzedzał na pasach



Taak mózgu. Osobówka ledwo wyhamowała w tych warunkach, a Ty oczekujesz, że ciężarówka się zatrzyma. Facet zrobił to co należy - nie hamował, bo ryzykowałby wpadnięcie w poślizg. To totalny brak wyobraźni pieszych oraz zwyczajny brak ostrożności. Bydło nie ludzie, których trzeba trzymać w rezerwatach, bo są nie przystosowani do życia w cywilizacji. Wylewają na siebie wrzątki, umierają porażeni prądem, duszą się bo zakładają torby na głowę, albo wchodzą pod koła samochodom. Same problemy.
Zgłoś
Avatar
Dracula 2022-11-26, 4:35 1
Nie trzeba było być mną, żeby wiedzieć, że tak to się skończy.

To mówiłem ja, Wróżbita Maciej.

Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-11-26, 6:10
W niczym ale to w niczym kierowca niczym zawinił
jezdze od 92 i kle se !! To
Zgłoś
Avatar
Hollo 2022-11-26, 7:33 12
Jak widać mądry przeżyje, bo wie że na wszystkich dookoła trzeba uważać, głupi zginie bo ma pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2022-11-26, 9:33
W kacapowie w dupie mają zakaz wyprzedzania przed pasami
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-11-26, 9:41 5
To jest to, co trąbię od dawna pod tego typu filmami. Idziesz przez pasy? ROZGLĄDAJ SIĘ, a nie się patrzysz przed siebie, jakbyś w wojsku maszerował. Nawet jak wszystkie samochody się zatrzymały przed Tobą, to TEŻ SIĘ ROZGLĄDAJ. Załóżmy, że ta ciężarówka wjechałaby w tył osobówki, która stoi przed pasami, to i tak miałbyś z dupy garaż. Takich rzeczy nie powinno się w ogóle uczyć. Całe życie rozglądałem się na przejściach dla pieszych, bo mam instynkt samozachowawczy, chęć przetrwania i potrafię wyobraźnią sięgnąć dalej niż to, że jak zacznie bulgotać w brzuchu, to zaraz nadejdzie sraczka i pora szukać kibla.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-11-26, 11:19 2
Zbysław napisał/a:

W niczym ale to w niczym kierowca niczym zawinił



Zawinił drogi Zbyszku, zawinił i to bardzo. To się nazywa "niedźwiedzia przysługa". Taki uprzejmy pedał zatrzymuje się przed przejściem, myśląc, że pomaga pieszemu karaluchowi, a tak naprawdę sprowadza na niego niebezpieczeństwo, jak na tym nagraniu.

CzarnyAdolf napisał/a:

W kacapowie w dupie mają zakaz wyprzedzania przed pasami



W kacapowie tak jak u nas, pieszy ma w dupie to, że po jezdni jeżdżą auta i trzeba się rozejrzeć
Zgłoś
Avatar
M................e 2022-11-26, 13:35
Co za debilka, miałam taką samą sytuację w Rzeszowie gdzie wieśniaki zjeżdżają się by zaznać miasta. Gdybym nie złapała i pociągnęła kolegi, byłby skasowany. Nie polecam przejść dla pieszych w Rzeszowie, wyprzedzanie na pasach kilka lat temu było codziennością. Mało chodziłam po mieście ale i tak widziałam kilkanaście razy w ciągu kilku miesięcy jak wieśniaki wyprzedzały na pasach + skutki.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-11-26, 13:46
@Up troche inaczej. Problem w miastach jest z wieśniakami, którzy wychowali się na wsi, gdzie była jedna droga, która jechał jeden samochód raz na godzinę. Łazili sobie z krowami samopas jak chcieli, i raz w roku może pijanego Mietka ktoś lekko potrącił bo akurat zasnął na drodze i nie zsunął się do rowu. Teraz ci ludzie przyjechali do miasta ze swoimi nawykami i nie mogą się odnaleźć.

A tak serio to takim pieprzeniem pomagasz debilom, którzy chcą pozamykać ludzi w gettach i odebrać wszystkim samochody. Będziesz miała talon na 100 dni w roku, kiedy możesz jeździć samochodem. Poczytaj sobie o planach WEF, o miastach 15 minut, śledzeniu śladu CO2 itp.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2022-11-26, 13:48
Zdzisław napisał/a:

To nie rutyna, to debil za kółkiem który wyprzedzał na pasach



Życzę światu, zebyś na każde przejście wchodził tak jak ten na filmie.
Zgłoś
Avatar
KoBi44 2022-11-26, 14:05
Jedynym debilem i winnym jest tutaj zapierdalajacy kierowca ciężarówki w takich warunkach. Mam nadzieję że zgnije w Sztumie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie