18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rybacki fail
~LegendarnyZiom • 2013-03-06, 11:56
Jak ktoś nie ogarnie co się dzieje na filmiku to wyjaśnienie jest pod nim.



Mężczyzna łowiący w rzece w dzielnicy Quang Vinh Loc w Wietnamie, zapomniał, że jego własnej roboty "paralizator rybny" jest wciąż włączony i został porażony prądem. Według doniesień, jego kuzyn (trzymający kamerę) szybko odłączył zasilanie ratując mężczyznę od śmierci. Rybak doznał ciężkiego poparzenia rąk w tym wypadku.
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-03-06, 12:04 4
kuzyn wie co robi, jak nie ma ryb to i wietnamczyk dobry
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-03-06, 12:09
Jego kuzyn to Człowiek skurwysyn
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-06, 12:20 14
Dobrze tak chujowi, mięsiarzowi jebanemu. Ryby się łowi kurwa WĘDKĄ!!! Ewentualnie siecią, dzidą albo gołymi rękami, jak Van Damme w jakimś filmie, ale nie kurwa prądem.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-03-06, 12:40 1
BongMan ciebie chyba też złowili na wędkę co? na chuj sie pierdolić z wędką cały dzień i złowić 4 ryby i przynieść 4 ryby dla 8 sobowej rodziny? kurwa myśl czasem a nie...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-06, 13:18 19
Teraz będzie trudne słowo, uważaj: Kłusownictwo. Wiem, że dużo liter, ale postaraj się ogarnąć. Przykład kłusownictwa wodnego:
Cytat:

używanie do połowu nieodpowiednich i niedopuszczalnych narzędzi: stosowanie sieci ze zbyt małymi oczkami, saków, bębenków rybackich (nie dotyczy zarejestrowanej działalności rybołówczej), ościeni, zabijanie prądem elektrycznym, materiałami wybuchowymi, itp.


Domyślam się, że chodzi o jedzenie dla rodziny (dziwne, mają prąd, stać ich na kamerę a nie mają jedzenia?), ale to są wietnamce więc jakoś mi ich nie szkoda. A ryb tak.

Aa i prąd zabija nie tylko dorosłe ryby, ale też narybek. Czyli tępaki sami sobie szkodzą, bo później będzie mniej ryb.
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2013-03-06, 13:49
Jak oni w wietnamie mają 0,1 centa za rybę to co byś siedział i łowił 12 godzin złowił 24 ryby i masz 2 centy, a tak sparaliżuje 50 to może mu się uda na ten chleb i wode zarobić, nie wiesz jak mają cięzko ludzie w tamtych stronach to im nie zabraniaj, paralizator rybny pewnie jeszcze sam musiał zbudować. To inne prawa.
Zgłoś
Avatar
kuba13 2013-03-06, 13:54
Dobrze zrobione udo ma, widać, że ostro trenuje skurwiel.
Zgłoś
Avatar
jebacwas 2013-03-06, 14:08 4
Cytat:

jego kuzyn (trzymający kamerę) szybko odłączył zasilanie



W chuj szybko, wręcz błyskawicznie. Ja tam widzę typka wpadającego do wody i kuzyna który ma z tego beke (?)
Zgłoś
Avatar
iplus 2013-03-06, 14:47 4
nau nununununu lajo
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-03-06, 15:48
A myśliwy swą ofiarą się stał hahah
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-03-06, 16:38
~BongMan szkoda że jak ciebie łowili nie zjaebali ci takim prądem a nie czekaj zajebali temu jesteś taki zjebany:)
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-03-06, 16:41
hahhaha, ładnie fiknął kozioła na plecy
Zgłoś
Avatar
Zygzaq 2013-03-06, 17:42 1
@up
Żadnych kurwa sieci, prądów, trucizn i innych gówien, jeśli w naszych wodach ma coś jeszcze w ogóle zostać. 2 stówy ponad za zezwolenie plus wędki, sprzęt itp i gówno idzie złowić, z 10 kg ryby na cały rok max. Jak widzę skurwiela jak stawia siatki to mnie krew zalewa. zajebać takiego i do wapna. I oczywiście policja gimnazjalistów za picie w parku spisze, ale jak kłusole przez noc 2 tony ryby zapierdolą z jeziora to huj, "niska społeczna szkodliwość czynu". Powinno być więcej takich jak ten koleś, to może by się wreszcie nauczyli.

@Wdr
przez takich jak Ty w Polsce jest jak jest. Czemu w Norwegii tak nie ma? Albo w Szwecji? Bo tam nie ma takich idiotów.

@ BongMan
Dobrze gadasz, ale sieci to zło. Jakby ruskie na rynku po 2 dychy nie sprzedawali małolatom i menelom, to by od razu więcej ryb było.

PS: Kłusoli i mięsiarzy do wapna i huj z nimi.
Zgłoś
Avatar
kyk 2013-03-06, 18:05
Fake, jak by dotknął prądu to by nie padł tak luzacko jak to widać na filmie. W ręce którą dotknął jak i w całym ciele od razu by mu sie mięśnie skurczyły tak że by sie poskręcał skoro był ciągle podłączony do prądu. Tak wiem to po sobie jak mnie kiedyś prąd z gniazdka zayebał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie