18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
Avatar
DiesIrae 2012-08-09, 22:42
@lenQ
On akurat nigdy nie zostanie emociotą bo nie ma się po czym chlastać
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-08-09, 23:32
ParanoiA paranoja, masz poważne problemy, nie panujesz nad sobą jak miewam, chuj Ci w dupe ;D
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-08-09, 23:33 1
nie ujmując mu talentu... palca grzebalca to ma konkretnego. Dziewczyna pewnie podwójnie zadowolona
Zgłoś
Avatar
AjErEj 2012-08-10, 1:21 1
Sam mam w rodzinie osobe bez rak i uwierzcie mi, ze takie osoby walcza ze swoja niepelnosprawnoscia cale zycie, ciagle maja pod gorke ( panstwo Polskie nie ulatwia tego), maja w sobie tyle samozaparcia i checi do zycia, a najwazniejsze, pomimo swojego kalectwa nie uzalaja sie nad soba, tylko sie rozwijają, w wiekszosci przypadkow takie niepelnosprawne osoby potrafia wiecej od ludzi w pelni zdrowych fizycznie. Wszyscy z wyzej zamieszczonych wysmiewczych komentarzy, szczere chuj wam w dupe, niech wam upierdoli rece, zobaczymy czy bedzie wam tak wesolo.
Wtedy wam mamusia bedzie dupe podcierac.
Zgłoś
Avatar
enivr0 2012-08-10, 8:08
ParanoiA napisał/a:

To jest talent



Ale syfków sobie nie powyciska ;D
Zgłoś
Avatar
fakeit 2012-08-10, 10:43 1
Kolesia rozumiem jak nikt inny heh. Już dawno brakowało mi motywacji żeby coś narysować, dzięki za wrzutkę stary!
Zgłoś
Avatar
jerry 2012-08-10, 10:50 1
a ja dziś kurwa narzekałem na chujowatą pensje, a tu ludzie mają naprawdę pod górkę.
Zgłoś
Avatar
hszanu 2012-08-10, 13:08 2
pieniądze wygrały.. no ja pierdolę. uczelnia powinna mu już zasponsorowac te stdia, nie z uwagi kalectwa bo tacy ludzie nie lubią litości nad nimi, ale samego faktu talentu.

podejrzewam, że nie wielu absolwentów z takim talentem ta uczelnia wypuściła ze swoich murów jak on.
Zgłoś