18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Rytułał Bólu
Duczki1234 • 2024-06-25, 9:34
Gościu prawdopodobnie pod wpływem -Ayahuasca (ajałaska), oznacza dosłownie „pnącze duszy” w języku keczua, którym posługują się Indianie Keczua. Nazywana jest również jako yagé, natema, caapi oraz huaraca. Jest to tradycyjny napój przygotowywany przez południowoamerykańskich szamanów w formie rytualnej. Najczęściej do jego sporządzenia wykorzystywane jest pnącze Banisteriopsis caapi. Jest to roślina nazywana przez rdzennych mieszkańców zachodniej Amazonii jako Caapi, Ayahuasca, Yage i Yajé. Szamani tamtejszych plemion wykorzystują ekstrakty z Banisteriopsis caapi podczas religijnych i leczniczych ceremonii. Występujące w surowcu substancje harmina i harmalina wykazują aktywność psychodeliczną, narkotyczną. Jest to działanie powodujące zmianę świadomości i percepcji, a także odbierania emocji oraz bodźców zewnętrznych. N

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
vladok 2024-06-25, 9:52 3
Ktoś może widział w Decathlonie?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-25, 10:05 2
vladok napisał/a:

Ktoś może widział w Decathlonie?



Niestety nie. Dostępne tylko w Go Sport
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-25, 10:07 1
Dawaj jeszcze. No co? Się powiedziało "A", to trzeba powiedzieć "B"
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-06-25, 11:17 1
Co za chłam. Myślałem, że może chociaż przepowie jakiś krach na giełdzie , a on se jęzor pokaleczył....załamka.
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2024-06-25, 12:34 1
Synu, co Ty pierdolisz! Jaki rytuał bólu??? Kiedyś, gdy były jeszcze prawdziwe cyrki ze zwierzętami, brali zwyczajnych ludzi z publiczności i im tak języki przebijali. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie wbijać. Także żadna sensacja. Można się rozejść!
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-06-25, 18:22 1
Na granicy niemiec i holandii polacy prowadzili zbór/świątynie i ta mieli sale przygotowana do picia tej Aya.
Prodesjonal jak sanatorium,jakuzi,sala kinowa,full wypas.
3700€ za 3-5 dób w zależności jak cie poskłada.
Ja byłem 4 dni na opowiadanie tripa szkoda czasu bo tego nie da sie opowiedzieć.
Kwas,pigułe,grzyby to jest pikuś i tyle moge powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-25, 18:44 1
Było. Słyszałem, że potem ich ruchali, ale nikt się nie chciał przyznać.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-26, 0:21 3
Duczki1234 napisał/a:

Gościu prawdopodobnie pod wpływem -Ayahuasca

Rozpisałeś obszerną formułkę na temat jagi i określiłeś swoje przypuszczenie jako "prawdopodobnie". Czyli nie znam się, ale się wypowiem.
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-06-26, 17:28
Bmwf10520 napisał/a:

Na granicy niemiec i holandii polacy prowadzili zbór/świątynie i ta mieli sale przygotowana do picia tej Aya.
Prodesjonal jak sanatorium,jakuzi,sala kinowa,full wypas.
3700€ za 3-5 dób w zależności jak cie poskłada.
Ja byłem 4 dni na opowiadanie tripa szkoda czasu bo tego nie da sie opowiedzieć.
Kwas,pigułe,grzyby to jest pikuś i tyle moge powiedzieć.



To prawda, że faza zaczyna się od kilkugodzinnego rozwolnienia, mającego na celu oczyścić orgaznim? Tak słyszałem 😀
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-06-26, 19:25 1
DEADmanPL napisał/a:

To prawda, że faza zaczyna się od kilkugodzinnego rozwolnienia, mającego na celu oczyścić orgaznim? Tak słyszałem 😀



I tak i nie
Masz dużo wcześniej mówione jak oczyścić ciało,mięso jeść nie można,papierosy i alko won.
Ta roślina jak wypijesz i masz zanieczyszczony organizm to sie posrasz i porzygasz.
Ja kilkanaście tyg nie jadłem mięsa i alko,papierosy,trawka wszystko stop.
Faza konkretniejsza - po rozmowie z uczestnikami już po to oceniam że 50% mieli mniej.
Zreszta dwie dziewczyny za pół roku wróciły tam i potwierdziło sie.
Nie srsły,rzygały faza w 30 mininut.
Teraz maja w Czechach sanatorium.
Zgłoś
Avatar
Son0fSam 2024-06-26, 21:08 1
Bmwf10520 napisał/a:

Na granicy niemiec i holandii polacy prowadzili zbór/świątynie i ta mieli sale przygotowana do picia tej Aya.
Prodesjonal jak sanatorium,jakuzi,sala kinowa,full wypas.
3700€ za 3-5 dób w zależności jak cie poskłada.
Ja byłem 4 dni na opowiadanie tripa szkoda czasu bo tego nie da sie opowiedzieć.
Kwas,pigułe,grzyby to jest pikuś i tyle moge powiedzieć.



Wywaru nie miałem nigdy okazji spróbować, ale paliłem DMT. Szybko wjeżdża, szybko schodzi, za to przeżycie jest mistyczne.
Zgłoś
Avatar
N0laan 2024-06-27, 11:45
my palimy szlugi i maryche i wciagamy fentanol oni mają patyczki
spokojnie za pare wiekow do nich tez dotrze cywilizacja ironi
Zgłoś
Avatar
akinoM 2024-09-19, 23:06
Bmwf10520 napisał/a:

Na granicy niemiec i holandii polacy prowadzili zbór/świątynie i ta mieli sale przygotowana do picia tej Aya.
Prodesjonal jak sanatorium,jakuzi,sala kinowa,full wypas.
3700€ za 3-5 dób w zależności jak cie poskłada.
Ja byłem 4 dni na opowiadanie tripa szkoda czasu bo tego nie da sie opowiedzieć.
Kwas,pigułe,grzyby to jest pikuś i tyle moge powiedzieć.



Szkoda, chętnie bym poczuła 🥹❤️
Zgłoś