18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:31
🔥 Znalazł się kij na brodaty ryj - teraz popularne
Avatar
Bourbonable 2024-09-04, 20:09 53
madka jak madka co ten pies odpierdala....
Zgłoś
Avatar
BękartEddardaStarka 2024-09-04, 20:10 9
Ja pitole kundel prawie drzwi wyrwał
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-04, 20:13 21
Aaaaa....to jakiś coroczny plebiscyt na madkę, ojca i kundla roku u skośnych.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 20:20 21
Bourbonable napisał/a:

madka jak madka co ten pies odpierdala....



Na łańcuchu jest i wpadł w panikę. Ogólnie dobra akcja
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-09-04, 20:22 44
BękartEddardaStarka napisał/a:

Ja pitole kundel prawie drzwi wyrwał



Też byś wyrwał wiedząc, że jesteś następny na grilla.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-04, 20:24 11
Bourbonable napisał/a:

madka jak madka co ten pies odpierdala....



Bo przywiązali go debile do drzwi, podobno to najinteligentniejsza rasa.
Tylko, kurwa jakoś tego nie widać. Pewnie są inteligentni tak jak moja była, tylko teoretycznie, bo praktycznie dwie lewe ręce i poł mózgu.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-09-04, 20:24 3
Na leki raczej nie będzie ich stać wnioskujac po tym syfie na chacie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 20:31 11
wilkoala napisał/a:

Bo przywiązali go debile do drzwi, podobno to najinteligentniejsza rasa.
Tylko, kurwa jakoś tego nie widać. Pewnie są inteligentni tak jak moja była, tylko teoretycznie, bo praktycznie dwie lewe ręce i poł mózgu.



Inteligencja bezobjawowa.
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-09-04, 20:32 89
Będąc smrolem wrzuciłem do pieca w domu, takiego opalanego drewnem i węglem, pojemnik po sprayu do włosów. Pamiętam to jak wczoraj, wrzuciłem, zamknąłem drzwiczki jedne i drugie, usiadłem na fotelu przed paleniskiem, a tu jak pierdolnęło konkretnie i wywaliło wszystko rozżarzone do czerwoności węgle, drzwiczki od pieca, z dołu popiół, a u góry nad piecem czarny dym zasmolił sufit. Wpierdol takie dostałem najpierwej od babci, później od dziadka, ojciec i matka powtórzyli manto. W rodzinie przez lata wspominali jaki to diabeł wstąpił we mnie, że takie coś zrobiłem i mało co chałupy nie spaliłem, ile to musieli wydać na zduna i malowanie 😂
Zgłoś
Avatar
misiekdiablo1 2024-09-04, 20:35 28
Dobre. Mały się pali, stara spierdoliła ,pies chce spierdolić a stary chce go zapierdolić.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-04, 20:57 1
Kurwa, nic tu nie pasuje
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-09-04, 20:58 2
jak piszczy mała dziwka, podczas ruchania z ojcem też takie odgłosy pewnie
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-09-04, 21:02 3
patmon napisał/a:

W rodzinie przez lata wspominali jaki to diabeł wstąpił we mnie, że takie coś zrobiłem i mało co chałupy nie spaliłem, ile to musieli wydać na zduna i malowanie



pewnie po wpierdolu cię pocieszali, że "jeszcze się z tego kiedyś będziemy śmiać". xD
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-09-04, 21:06 47
Skośne baby to jakiś podgatunek podgatunku. Durne, bezmyślne, bez żadnych instynktów (zwłaszcza macierzyńskiego), wyprane z emocji. Na dodatek jak drą mordę, to ciężko się dziwić żółtkom, że je tłuką.
Ile ten gówniak mógł mieć lat? 6? 7? Zrobił głupotę, ale to jest normalne w tym wieku. Później jednak, mimo bólu i paniki, znalazł źródło wody i się ugasił. A ta tępa pizda, która powinna się nim opiekować? Wydarła mordę i spierdoliła. Mam nadzieję, że dostała siarczysty wpierdol od męża.

P.S. Ale tam oni mają kurwa syf. To dom? Garaż? Kurwa,chuj wie co. W komórce mam większy porządek, niż oni w tym chlewie. I nie, bieda tego nie tłumaczy, można żyć skromnie i schludnie. Żeby mieć na swojej posesji taki pierdolnik, to trzeba być leniwym brudasem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie