18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
Avatar
ism 2024-09-05, 18:14
patmon napisał/a:

Będąc smrolem wrzuciłem do pieca w domu, takiego opalanego drewnem i węglem, pojemnik po sprayu do włosów. Pamiętam to jak wczoraj, wrzuciłem, zamknąłem drzwiczki jedne i drugie, usiadłem na fotelu przed paleniskiem, a tu jak pierdolnęło konkretnie i wywaliło wszystko rozżarzone do czerwoności węgle, drzwiczki od pieca, z dołu popiół, a u góry nad piecem czarny dym zasmolił sufit. Wpierdol takie dostałem najpierwej od babci, później od dziadka, ojciec i matka powtórzyli manto. W rodzinie przez lata wspominali jaki to diabeł wstąpił we mnie, że takie coś zrobiłem i mało co chałupy nie spaliłem, ile to musieli wydać na zduna i malowanie 😂



niezła patologia ta Twoja rodzinka - to ich zasrana odpowiedzialność aby cię nauczyć BHP związanego z piecem w chałupie. Długie były kolejki do napierdalania cię w dzieciństwie? Jesteś teraz przez to bardzo przyjebany czy wyszedłeś raczej na ludzi?

[ Dodano: 2024-09-05, 18:16 ]
Scout napisał/a:

Niewiarygodne... Tępa baba spierdala na widok płonącego dziecka (które na szczęści ogarnięte samo się gasi) a kolejny spierdolony idiota zamiast się zająć poparzonym dzieckiem to mu spuszcza wpierdol... nic tu się kupy nie trzyma....



bo to skośni, solidnie przyjebana acz pracowita rasa
Zgłoś
Avatar
JacnyxD 2024-09-05, 23:39
Stary walił do sadową na kiblu, to się wkurwił że mu gnojek przerwał, wpierdol musi być
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2024-09-06, 11:17
Nie wiem kto jest bardziej pierdolnięty pies czy ta stara baba
Zgłoś
Avatar
kets 2024-09-06, 12:02
Jak tam synek ugasiłeś pożar?
Zgłoś