18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
Abura-akago 2024-09-04, 22:40 1
Będzie walił lewą ale tragedia
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-09-05, 1:33 1
Tyle zwrotów akcji w jednym materiale xD Piwo!
Zgłoś
Avatar
Scout 2024-09-05, 1:44
Niewiarygodne... Tępa baba spierdala na widok płonącego dziecka (które na szczęści ogarnięte samo się gasi) a kolejny spierdolony idiota zamiast się zająć poparzonym dzieckiem to mu spuszcza wpierdol... nic tu się kupy nie trzyma....
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-05, 1:46 1
Jeden kitajec się pali, drugi nie, ale ucieka jakby się palił. Psu odjebało i walczy z drzwiami, a matka napierdala niedopalonego dzieciaka, że rozlał wodę do moczenia ryżu
Brakowało tylko tuktuka, który by się w nich wjebał jak biegali po ulicy
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-09-05, 3:04 1
No ,poparzony i jeszcze wpierdol dostał,tak się postępuje z rozwydrzonym małym ścierwem, a u nas mamuśka oddałaby kawałki swojej skóry na przeszczep
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-09-05, 3:20
Ukasz995 napisał/a:

Na leki raczej nie będzie ich stać wnioskujac po tym syfie na chacie



Jakie leki? Po co?
Zgłoś
Avatar
Jymius 2024-09-05, 6:26 1
patmon napisał/a:

Będąc smrolem wrzuciłem do pieca w domu, takiego opalanego drewnem i węglem, pojemnik po sprayu do włosów. Pamiętam to jak wczoraj, wrzuciłem, zamknąłem drzwiczki jedne i drugie, usiadłem na fotelu przed paleniskiem, a tu jak pierdolnęło konkretnie i wywaliło wszystko rozżarzone do czerwoności węgle, drzwiczki od pieca, z dołu popiół, a u góry nad piecem czarny dym zasmolił sufit. Wpierdol takie dostałem najpierwej od babci, później od dziadka, ojciec i matka powtórzyli manto. W rodzinie przez lata wspominali jaki to diabeł wstąpił we mnie, że takie coś zrobiłem i mało co chałupy nie spaliłem, ile to musieli wydać na zduna i malowanie 😂



Ja z dziewczyna swa na dzialce chcac napalic w tzw "Kozie" popsikalem gazety i drewno znalezionym w samochodzie ojca sprayem. Okazalo sie ze wypsikalem prawie polowe butelki... samostartu do diesla... Jak to wtedy pierdolnelo to do teraz przechodza mnie dreszcze ....
Zgłoś
Avatar
viali7 2024-09-05, 6:42
Bezradny pies chciał powiesić się na smyczy.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2024-09-05, 7:31
patmon napisał/a:

Będąc smrolem wrzuciłem do pieca w domu, takiego opalanego drewnem i węglem, pojemnik po sprayu do włosów... 😂



Miałem podobnie z piecem kaflowym w kuchni u swojej babci, wpierdol wpierdolem ale sadza... Tego skurwysyństwa nie da się doczyścić, ściany trzeba było malować tak jak i meble, zasłony poszły na płachty, firanki na "blaty" do suszenia owoców.
Dzisiaj wspominam z uśmiechem, wtedy myślałem, że zesram się ze strachu.
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2024-09-05, 7:35
wilkoala napisał/a:

Bo przywiązali go debile do drzwi, podobno to najinteligentniejsza rasa.
Tylko, kurwa jakoś tego nie widać. Pewnie są inteligentni tak jak moja była, tylko teoretycznie, bo praktycznie dwie lewe ręce i poł mózgu.



To dobrze bo otwierając i zamykając drzwi wymuszają na psie ruch. A kundle lubią spacerować
Zgłoś
Avatar
AndrzejDuuupa 2024-09-05, 7:37 1
Drze się jak oparzony.
Zgłoś
Avatar
Somberoajaj 2024-09-05, 7:42
Ja tylko dodam od siebie dwie rzeczy: podwinięta nogawka i ta elektryczna pajęczyna po lewej też coś wnoszą do spektaklu
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-09-05, 8:07 1
Szkoda psa że w tej sytuacji. To nie wykorzystał, i się nie wyrwał.
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-09-05, 8:28 1
Psa uwolnić a gnoja do worka i tłuc kijami aż przestanie drżeć jape. Wtedy powróci spokój.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-09-05, 16:47 1
patmon napisał/a:

Będąc smrolem wrzuciłem do pieca w domu, takiego opalanego drewnem i węglem, pojemnik po sprayu do włosów. Pamiętam to jak wczoraj, wrzuciłem, zamknąłem drzwiczki jedne i drugie, usiadłem na fotelu przed paleniskiem, a tu jak pierdolnęło konkretnie i wywaliło wszystko rozżarzone do czerwoności węgle, drzwiczki od pieca, z dołu popiół, a u góry nad piecem czarny dym zasmolił sufit. Wpierdol takie dostałem najpierwej od babci, później od dziadka, ojciec i matka powtórzyli manto. W rodzinie przez lata wspominali jaki to diabeł wstąpił we mnie, że takie coś zrobiłem i mało co chałupy nie spaliłem, ile to musieli wydać na zduna i malowanie 😂



Za gówniarza robiłem podobnie, acz z większą finezją. Dorabiałem puszkom z resztkami pianki montażowej nóżki z drutu, tak aby zawór był do dołu, podkładałem następnie metalowy kubek z benzyną pod tym. W kubku z benzyną był taki sznurek, starego typu, nie sztuczny. Wyciągałem sznurek, rozwijałem, podpalałem, spierdalałem.

Wszystkie leciały jak rakiety, niektóre na pewnej wysokości robiły jebut, później doszły dezodoranty i inne wynalazki.

Fajna była zabawa, może kiedyś powtórzę w kierunku Angel jak mnie znowu zbanuje na miesiąc za pierdołę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie