18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rzeczpospolita Polska
E................z • 2014-04-11, 21:13
Witam. wszystkich serdecznie mam nadzieje że przeczyta to kilka osób jeśli nie chce wam się czytać na spodzie Dam jakieś Cycki czy coś żeby każdy znalazł coś dla Siebie.

W tym momencie na Terenie Polski mieszka około 38.470.000 Polaków są to Dane oczywiście przekłamane i zawyżone przez rząd tak naprawdę w Polsce mieszka w tej chwili około 32.000.000 mln Polaków i ta Liczba Maleje. mówimy tutaj oczywiście o Polakach z krwi i kości. nie liczymy innych. Za granicą znajduję się około 10 mln Polaków może tak będzie lepiej 10,000,000 czyli dokładnie co czwarty z nas osobiście mieszkam w Norwegii w Kraju który Liczy nieco ponad 4 mln ludzi mieszka i pracuje w tej chwili około 210,000 tyś Obywateli z Polskim paszportem czy dowodem. W Norwegii mieszka około 1.350.000 mln Obcokrajowców oprócz Polaków, tylko ze pochodzą oni z 64 różnych krajów . w Londynie 1.134.000 mln Polaków Irlandia 320.000 tyś Szkocja 65.000 tyś Niemcy 1.045.000 Francja 231.000 tyś Hiszpania 135.000 Grecja 103.000 tys Hameryka 1.654.000 itp itd do czego zmierzam a może jeszcze jedno na Islandii mieszka 325.000 z czego około 22 tyś Polaków . Do czego zmierzam po szkole Gastronomicznej taaak jestem Kucharzem odrazu poleciałem pracować w ukochanej Kuchni i tutaj Chuj w dupę 9 zł na godzinę w sumie myślę spoko nie jest źle kręciłem dla właścicieli kupę kasy nowa knajpa nowobogackie bloki menu proste i szybkie po 2 latach ciągłych walk o podwyżkę spierdoliłem dziennie sprzedawałem żarcia za 2-3 tyś plus alkohol a zarabiałem 100 zł w Norwegii zarabiał około 10 tyś zł miesięcznie plus dodatkowo zawsze coś wpadnie samych napiwków mam tyle co pensji w Polsce. Proszę was Tylko o jedno JA wiem wiem nasi dziadkowie umierali za naszą piękną Ojczyznę ale błagam was nie głosujcie i Uciekajcie z tego kraju za chwile zostaniecie Kupieni przez Unie ze względu na Długi juz teraz połowa kapitału należy do zagranicznych krajów. Wpadłem na to po tym jak Norweski Polityk powiedział że za Norweskie oszczędności można kupić wiele krajów np Polskę. Kasia Tusk dostaje Torebkę na 20 tyś złotych a moja babcia ma 1023 zl emerytury. wiem ze pisanie mało da ale w tej chwili nie mam na składzie 400 kg trotylu więc tylko Tyle mogę od siebie dodać jeśli będą pozytywne komentarze dodam więcej działam w Norweskiej Partii młodzieży. Walczymy z napływem Ciapanych do Skandynawii . Jak sie przyjmie opowiem z pierwszej ręki co mówi się na tematy związane z Polską którą każdy Norweg uważa za Wolną od Muzułmańskiego ścierwa
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-04-13, 9:58
@Efezjusz
Jak się jest takim hur dur patriotą to wypadało by znać chociaż swoją mowę.
Ale nie kurwa. Jesteś patriotą który zapomni o swojej tożsamości narodowej, byle tylko zrealizować swoje mokre sny odnośnie ciapatych.
Zgłoś
Avatar
hannibal9312 2014-04-13, 11:58
Też wyjeżdżam do Norwegi.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2014-04-14, 10:44
mis_kudlacz napisał/a:

@Efezjusz
Jak się jest takim hur dur patriotą to wypadało by znać chociaż swoją mowę.
Ale nie kurwa. Jesteś patriotą który zapomni o swojej tożsamości narodowej, byle tylko zrealizować swoje mokre sny odnośnie ciapatych.



Tożsamość narodowa bo pisownia nie taka? Albo chłopak wyjechał?
Oj dojebało się paru do opowiadania całkiem ciekawego z resztą, plujecie jadem tylko po chuj.
Zgłoś
Avatar
interp155 2014-04-17, 22:39
"32.000.000 mln", czyli 32 000 000 000 000 (32 biliony)? Co to kurwa za styl do chuja. Pisz po polsku i twórz krótsze zdania.
Zgłoś