18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Rzeczpospolita Polska
E................z • 2014-04-11, 21:13
Witam. wszystkich serdecznie mam nadzieje że przeczyta to kilka osób jeśli nie chce wam się czytać na spodzie Dam jakieś Cycki czy coś żeby każdy znalazł coś dla Siebie.

W tym momencie na Terenie Polski mieszka około 38.470.000 Polaków są to Dane oczywiście przekłamane i zawyżone przez rząd tak naprawdę w Polsce mieszka w tej chwili około 32.000.000 mln Polaków i ta Liczba Maleje. mówimy tutaj oczywiście o Polakach z krwi i kości. nie liczymy innych. Za granicą znajduję się około 10 mln Polaków może tak będzie lepiej 10,000,000 czyli dokładnie co czwarty z nas osobiście mieszkam w Norwegii w Kraju który Liczy nieco ponad 4 mln ludzi mieszka i pracuje w tej chwili około 210,000 tyś Obywateli z Polskim paszportem czy dowodem. W Norwegii mieszka około 1.350.000 mln Obcokrajowców oprócz Polaków, tylko ze pochodzą oni z 64 różnych krajów . w Londynie 1.134.000 mln Polaków Irlandia 320.000 tyś Szkocja 65.000 tyś Niemcy 1.045.000 Francja 231.000 tyś Hiszpania 135.000 Grecja 103.000 tys Hameryka 1.654.000 itp itd do czego zmierzam a może jeszcze jedno na Islandii mieszka 325.000 z czego około 22 tyś Polaków . Do czego zmierzam po szkole Gastronomicznej taaak jestem Kucharzem odrazu poleciałem pracować w ukochanej Kuchni i tutaj Chuj w dupę 9 zł na godzinę w sumie myślę spoko nie jest źle kręciłem dla właścicieli kupę kasy nowa knajpa nowobogackie bloki menu proste i szybkie po 2 latach ciągłych walk o podwyżkę spierdoliłem dziennie sprzedawałem żarcia za 2-3 tyś plus alkohol a zarabiałem 100 zł w Norwegii zarabiał około 10 tyś zł miesięcznie plus dodatkowo zawsze coś wpadnie samych napiwków mam tyle co pensji w Polsce. Proszę was Tylko o jedno JA wiem wiem nasi dziadkowie umierali za naszą piękną Ojczyznę ale błagam was nie głosujcie i Uciekajcie z tego kraju za chwile zostaniecie Kupieni przez Unie ze względu na Długi juz teraz połowa kapitału należy do zagranicznych krajów. Wpadłem na to po tym jak Norweski Polityk powiedział że za Norweskie oszczędności można kupić wiele krajów np Polskę. Kasia Tusk dostaje Torebkę na 20 tyś złotych a moja babcia ma 1023 zl emerytury. wiem ze pisanie mało da ale w tej chwili nie mam na składzie 400 kg trotylu więc tylko Tyle mogę od siebie dodać jeśli będą pozytywne komentarze dodam więcej działam w Norweskiej Partii młodzieży. Walczymy z napływem Ciapanych do Skandynawii . Jak sie przyjmie opowiem z pierwszej ręki co mówi się na tematy związane z Polską którą każdy Norweg uważa za Wolną od Muzułmańskiego ścierwa
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-04-11, 21:22 2
Czy mi się wydaje, czy rzeczywiście jedyny przecinek jakiego użyłeś w całym tekście, był zawarty w poniższej liczbie?
Cytat:

210,000

Zgłoś
Avatar
dagins 2014-04-11, 21:25
Walczycie z napływem ciapatych do Skandynawii? Ciekawe w jaki sposób, wykrzykując brzydkie słowa?
Zgłoś
Avatar
vivatlapologne 2014-04-11, 21:31
Jak to możliwe , że przyjęli Polaka do Skandynawskiej partii ?
"Jak sie przyjmie opowiem z pierwszej ręki co mówi się na tematy związane z Polską którą każdy Norweg uważa za Wolną od Muzułmańskiego ścierwa "
czekamy ! pozdro
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-04-11, 21:36
mało informacji więcej więcej
Zgłoś
Avatar
E................z 2014-04-11, 22:10 2
co do przecinków dziwnie sie to utarło ze w Polsce każdy poprawia pisownie w Norweskich odpowiednikach takich portali nie ma takiego zwyczaju pyzatym rzadko pisze po Polsku nie robię błędów Tylko dlatego że się same poprawiają a przecinki no cóż masz ,,,,,,,,,,,,,,,,,, myślę ze wystarczy.

Przyjęli mnie po tym jak na studenckiej imprezie muzułmanin dodatkowo czarnuch zwrócił mi uwagę na wystający krzyżyk na łańcuszku zlałem go po czym złapał mnie za ramie i pociągną za sobą, wyjebałem mu w potylice ze się nakrył nogami kiedy leżał i łapał sygnał około 25 osób patrzyło na mnie z niesmakiem i wtedy zapytałem czyja to małpka i wyszedłem, następnego dnia na campusie zaczepił mnie koleś z Norweskiego ugrupowania studenckiego walczącego z importowaniem muzułmańskich śmieci do Norwegii i zaprosił na spotkanie tam poznałem około 300 osób głównie z bardzo zamożnych rodzin coś jak Norweski KKK . Wali mnie to czy wierzycie czy nie.
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-04-11, 23:44
Po to wymyślono kropki i przecinki by zaznaczać krótkie pauzy w zdaniu i długie między zdaniami. Bez tego zdania są czasem niezrozumiałe, a tekst przyjmuje formę radosnego bełkotu.
Te przecinki coś dał, to możesz w swoje oba tekstu wlepić.

P.S. Widocznie Polaków bardziej takie pisanie kuje w oczy.
Zgłoś
Avatar
SonicBoom 2014-04-12, 2:32 1
Gość opisał i zobrazował realny stan rzeczy a widzę chłopaki przypierdalają się o brak przecinka. Co jak co - zazdrość to jedna z wielu cech, (i tu kurwa wasz jebany przecinek) przez którą właśnie toniemy w gównie.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-04-12, 15:45
Kurwa co to ma być?! Rzeczowniki w środku zdania z dużej, brak przecinków (i debilne wytłumaczenie autora matoła co nie wie kiedy je wykorzystywać). Porównywanie siebie do gorszych, czyli Norwegów, co nie mają ambicji poprawnie wykorzystywać swoją mowę. Nie masz czasu na gramatykę, ale masz czas głosić patriotyczne hasełka?

SonicBoom, zazdrość? Niby czego mam mu zazdrościć? Że należy do uberelitarnego klubu antyfanów muzułmanów, gdzie będą prowadzić chłodne dyskusje o tym, kogo wybrać w następnych wyborach?

No i te kurwa cycki na końcu. Kurwa, błagam niech jakiś moderator doda wpis, żeby napierdalać bany za to gówno. Jebana gimbusiarnia zalała sadola i wprowadziła swoje pojebane prawa. I co? Mam dać ci piwo za to, że wrzuciłeś 3 zdjęcia?
Zgłoś
Avatar
E................z 2014-04-12, 17:43 2
DUST DEVIL napisał/a:

Kurwa co to ma być?! Rzeczowniki w środku zdania z dużej, brak przecinków (i debilne wytłumaczenie autora matoła co nie wie kiedy je wykorzystywać). Porównywanie siebie do gorszych, czyli Norwegów, co nie mają ambicji poprawnie wykorzystywać swoją mowę. Nie masz czasu na gramatykę, ale masz czas głosić patriotyczne hasełka?

SonicBoom, zazdrość? Niby czego mam mu zazdrościć? Że należy do uberelitarnego klubu antyfanów muzułmanów, gdzie będą prowadzić chłodne dyskusje o tym, kogo wybrać w następnych wyborach?

No i te kurwa cycki na końcu. Kurwa, błagam niech jakiś moderator doda wpis, żeby napierdalać bany za to gówno. Jebana gimbusiarnia zalała sadola i wprowadziła swoje pojebane prawa. I co? Mam dać ci piwo za to, że wrzuciłeś 3 zdjęcia?



Polska Gramatyka umrze a Ty wraz z nią jeśli zamiast myśleć o tym że cały czas masz w dupie zachodniego Kutasa i jednocześnie ciągniesz wschodniego, będziesz przywiązywał wagę czy ktoś napisał żaba czy rzaba . Polski naród jest był i będzie lekko odchylony. W sejmie rządzi Toba Pedał i Transwestyta , człowiek który chciał ukraść księzyc , masz premiera z żydowskim nosem który niedługo sprzeda nawet wody gruntowe pod twoim domem obcemu państwu . pracujesz a własciwie służysz komuś płacąc horrendalne podatki w tak zwanym punkcie zbiorczym. oznacza to ze zarobiłes 3000 zł brutto czyli około 2200 netto wyjebałś to na zakupy od których państwo zajebało Ci kolejne 500 zł . Zdychaj w Polsce poprawiając moje błedy i pamiętając moich 2 dziadków którzy zgineli za ten kraj a teraz siedzą nad nami i myśla ,, Ja pierdole trzeba było w Stany jechać,,

Co do Fotek nie będe wstawiał specjalnie dla Ciebie Kutasów sam sobie poszukaj
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-04-12, 18:55 2
DUST DEVIL napisał/a:

Kurwa co to ma być?! Rzeczowniki w środku zdania z dużej, brak przecinków (i debilne wytłumaczenie autora matoła co nie wie kiedy je wykorzystywać). Porównywanie siebie do gorszych, czyli Norwegów, co nie mają ambicji poprawnie wykorzystywać swoją mowę. Nie masz czasu na gramatykę, ale masz czas głosić patriotyczne hasełka?

SonicBoom, zazdrość? Niby czego mam mu zazdrościć? Że należy do uberelitarnego klubu antyfanów muzułmanów, gdzie będą prowadzić chłodne dyskusje o tym, kogo wybrać w następnych wyborach?

No i te kurwa cycki na końcu. Kurwa, błagam niech jakiś moderator doda wpis, żeby napierdalać bany za to gówno. Jebana gimbusiarnia zalała sadola i wprowadziła swoje pojebane prawa. I co? Mam dać ci piwo za to, że wrzuciłeś 3 zdjęcia?



Powinniśmy byc jednością, takie zera mnie przerażają... wielki kurwa władca internetu chuj Ci w dupę polaczku, jeszcze sobie wkleja kurwa jakieś plakietki "słowiańskie coś tam jedność" nosz co za kurwa jeryhońska, to się dosstosuj do tego a nie kurwo propagujesz coś czego nie rozumiesz, no chyba że siedziałeś u ojca na kolanach i nagle coś Ci strzeliło do głowy (jego sperma)
Tu chodzi o walkę z brudasami a nie między sobą debilu... zrozumiesz jak będzie za późno, albo ktoś Ci strzeli w pysk przypadkowo !

PS. Napisz coś więcej o życiu za granicą autorze tematu
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-04-12, 20:00
pmn, buahaha... mam tych "brudasów" z pierwszej ręki w UK i w większości wszyscy oni mają wyjebane na Anglików i Polaków, a Anglicy i Polacy mają wyjebane na nich. Już nawet swoich hasełek nie wreszczą, bo ci najpoważniejsi zostali deportowani. No ale co wy o tym możesz wiedzieć? Przecież ndie jest jedynym źródłem twojej informacji. Jednością... taa kurwa z takimi debilami jak ty?! Ty kurwa gówno wiesz o tym jak wygląda sytuacja emigrantów w Europie.

Efezjusz, kurwa, taki kretyn z mojego miasta... aż mi wstyd, że mieszkasz we Wrocławiu. I nie, nie zdycham w Polsce, a żyję i studiuję w Edynburgu, mam z pierwszej ręki widok na tych strasznych brudasów i mieszkałem rok z murzynem z Ghany. I o ile jebię mocno salafitów, to nic nie mam do zwykłych szyitów czy którzy nie mają problemu z chrześcijanami i pracują na dobro tej samej Anglii.
Zgłoś
Avatar
E................z 2014-04-12, 20:32 5
vivatlapologne napisał/a:

Nikt psów nie wezwał po tym jak mu wyj***łeś ? Jaki według Ciebie stosunek mają Norweżki do Polaków ? Kumpel ,który był w Norwegii opowiadał , że Polak to dla nich biedaczek i oglądają się tylko za swoimi nordyckimi odpowiednikami . nie , nie pracuje dla gazety



tak miałem nieprzyjemności z tego powodu 12 godzin prac społecznych a konkretniej pomaganie w domu ze starszymi ludźmi 2 dni po 6 godzin sprzątałem i pomagałem w jakiś pierdołach mówię szczerze ze chętnie w czasie wolnym też bym pomagał ale dyrektora mile powiedziała ze mają personel i wszystko gra na pożegnanie dostałem zupę rybną. do tej pory miałem 2 sprawy w sądzie związane z pobiciem. Pierwsza sytuacja 18 letni brudas wpadł na mnie w 7eleven wydalił z ust jakiś bełkot uznałem ze mnie obraził wiec złapałem go za łeb i wyrzuciłem ze sklepu ( nie wiem czy można tak nazwać 7 eleven ) dołączył do niego kolega jednak po tym jak brudas przyjął kontrolnego w skroń zrezygnował z opozycji niestety ponieważ było to w centrum Politi zjawili sie w 5 min dosłownie nie skuli i byli niesamowicie mili jednak pracownicy zeznali ze to ja wyjebałem pierwszy wiec z urzędu oskarżono mnie o napaść nie dostałem kary ze względu na pierwsze wykroczenie ze względu na to ze brudas nie przyszedł 2 sytuacja gorsza, w klubo-knajpie w której robię często przychodzą brudasy i czarnuchy, pracuje z kolegą z Islandii ( Zagorzały Rasista i morderca Brudnych) Thor bo tak nazywa sie koleś oprócz pracy na kuchni jest tak zwanym barback sprząta i myje kible min. Klub działa od 18 ale ochrona przychodzi około 22 jak sie rozkręca, około 20 przyleciał i mówi ze w kiblu na dole czarnuchy robią rozpierdol . bardzo żałuje ze tego nie nagrała żadna kamera na dole zobaczyłem jak 3 brudnych i smoluch rozjebali podajnik na papier do rąk deskę w kiblu pomazali lustro mydłem ogólnie rozpierdol. Mam z tym problem i chyba jestem troszeczkę pojebany wiec po Polsku powiedziałem zeby wypierdalali i zacząłem ich wypychać z korytarza dostałem odrazu w ryja z dwóch stron kocham to uczucie kiedy przestajesz panować nad sobą i napierdalasz wszystkim co popadnie. dostałem ostre lanie ale jednego brudnego wynieśli nieprzytomnego mój szef o dziwo po powrocie z komisariatu nalał mi zimne piwo i dał lód bo mi morda spuchła dostałem dozór policyjny na miesiąc w praktyce 8 razy zgłosiłem sie na komendzie. Norweżki według mnie to powiązanie kurwy z Merlin Monroe , piękne dziewczyny nie wierne i ,,wyzwolone,, mają swoje nawyki i raczej nie ma w nich typu pani domu i zony chodzą na imprezy i szaleją kiedy w domu faceci pilnują bachora działa to w obie strony co prawda ale u nich to jakoś wyraźniej wygląda ze względu na małą populacje. Polacy w Nor. to głównie budowlanka która pluje tam gdzie stoi gwiazda za pannami dorobiłem sie auta ale swego czasu w autobusie widziałem Polaków wracających z roboty w ujebanych ciuchach i śmierdzących. Ogólnie stosunek jest taki Polak dobry niewolnik pracowity dużo wódka dużo Kurwa tanio,Kraków, Dentyści
Zgłoś
Avatar
E................z 2014-04-12, 21:33
DUST DEVIL napisał/a:

pmn, buahaha... mam tych "brudasów" z pierwszej ręki w UK i w większości wszyscy oni mają wyjebane na Anglików i Polaków, a Anglicy i Polacy mają wyjebane na nich. Już nawet swoich hasełek nie wreszczą, bo ci najpoważniejsi zostali deportowani. No ale co wy o tym możesz wiedzieć? Przecież ndie jest jedynym źródłem twojej informacji. Jednością... taa kurwa z takimi debilami jak ty?! Ty kurwa gówno wiesz o tym jak wygląda sytuacja emigrantów w Europie.

Efezjusz, kurwa, taki kretyn z mojego miasta... aż mi wstyd, że mieszkasz we Wrocławiu. I nie, nie zdycham w Polsce, a żyję i studiuję w Edynburgu, mam z pierwszej ręki widok na tych strasznych brudasów i mieszkałem rok z murzynem z Ghany. I o ile jebię mocno salafitów, to nic nie mam do zwykłych szyitów czy którzy nie mają problemu z chrześcijanami i pracują na dobro tej samej Anglii.



Wybić Islamistów do czego to doszło tolerancja kurwa byleś we Francji ? Pewnie nie budują kurwa meczety jeden za drugim Gdzie nie pójdziesz tam stada czarnych, mieszkałeś z czarnym ? ehhhhh nie ma miedzy nami dyskusji . Ty reprezentujesz pseudo Polską Inteligencje na emigracji spierdoliłeś bo w domu nic byś nie osiągnął bo nie masz pleców i nie chciałeś obciągać za stołek a Uk jestes tylko kolejnym z ponad miliona Polskich niewolników pracujących za 1200 Funtów, dodatkowo w kraju w którym mieszka 10 mln Hindusów i pół Afryki nie mówiąc o islamistach. Mam nadzieje ze gdy przyjdzie dzień w którym będę wybijał brudną rasą nie będziesz przeszkadzał. Nie pracujesz na Dobro Anglii zapierdalasz zeby mogli kupić Polskę .
Zgłoś
Avatar
wudun 2014-04-12, 22:51
Cytat:

Hameryka 1.654.000



Chyba tylko w "cikago"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie