18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PoMaluchu 2013-08-05, 22:51
też kurwa wole K*C od zjebanego maka, ale na szejka czasem się skuszę. Szkoda mi tych bidulków pracujących w gorącu, smrodzie mięsopodobnych przetworów i śmiesznych mundurkach.
I szacun dla nich za uśmiech na ryjkach pomimo przejebanego:)

Ps kebab zawsze!!! Jeżeli będziecie na mazurach zapraszam do Pisza na kebaba Girasole na ul Wojska polskiego, jak wam nie posmakuje to czekam na chuj w dupę( ale jest tak dobry że o swoją dupę jestem spokojny:)
Zgłoś
Avatar
MGC 2013-08-05, 23:05
isc do McDonalda i zamowic salatke to tak jak isc do burdelu przytulic ie do dziwki...
Zgłoś
Avatar
AllachPL 2013-08-05, 23:12
Pierwszy raz widze kogos z Lubina na sadisticu
Zgłoś
Avatar
N................n 2013-08-05, 23:29
Gówno prawda jakiś krawat sie wypowiedział co był przejazedm. Mc na ul.spółdzielczości pracy istnieje od okolo roku wszystko eleganco wyglada i makuje tak samo jak w Warszawie Katowicach Kielcach itd. Moze zazdrość cie zrzera ze jakis manager rucha Twoja laske. W jednym miejscu na swiecie to co zawsze zamawiam smakowalo inaczej. Toruń sucha bułka LEDWO ciepła.

Chcesz szybko zjesc mc drive.

pizza hat-gowno niemilosierne (w lbn)

Chcesz sie nawpierdalać i mieszkasz w Lublinie z serca i doświadczenia polecam kuchnia-smakosza.pl/pl/Strona,Pizza,22.html
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-08-05, 23:30
@wataa,jakie kurwa oddanie firmie,która i tak ma wyjebane na ciebie.
Zgłoś
Avatar
wataa 2013-08-06, 0:14
@up
Większość firm w tym kraju ma swoich aktualnych i byłych pracowników w poważaniu.
Ja się tam dobrze bawiłam, nie narzekam. Jak się trafi na dobrą zgraną ekipę to można i w takiej firmie pracować.
Zgłoś
Avatar
Yanuha 2013-08-06, 0:22
4 tyg pomidorki stać nie mogą,nawet 2 tyg stać nie mogą bzdury jakieś.W McD gdzie dostawy towaru są 2 razy w tygodniu data ważności takich np pomidorków kończy się w dniu następnej dostawy czyli 4 dni.Co do mięs to drób jest na głębokim oleju ale hamburgry idą na blachę rozgrzaną do ok 218stC przykryta blachą na której jest teflon o temp ok 180stC. Olej zmieniany powinien być po ok 7 dniach max.Jaki kraj taki McD.Musztarda ma kolor naprawdę jak Dulux ale jest pyszna jak dla mnie.Mięso do McD musi przejść serie badań,kontroli itd przede wszystkim nie może być tam zmielonych kości,ścięgien i nie może być oddzielane mechanicznie.Są pewne struktury,grupy ludzi które tylko czyhają na łamanie przepisów ze strony McD.
Ogólnie wszędzie jemy gówno.Ostatnio ucieszyła mnie informacja że producenci żywności którzy używają do produkcji swoich wyrobów GMO wycofują się z Europy.Tyle kurwa dobrze.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-06, 0:51 1
Ból dupy co najmniej jakby szef zmiany mu dziołchę wychędożył...
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-08-06, 0:53
takie pierdolenie o szopenie,

jeden sra żalem ze jego lala zarabia mało i jest taka biedna bo ktoś chce szybko zeżreć a to nie jej wina normalnie smutne w chuj, prawda jest taka, że to jest specyficzna marka, fastfood to fastfood, czy KFC czy McD w dupie to mam, lubie tradycyjne polskie jedzenie, jak szyneczka czy rosołek gotowany na kości wołowej, czy żurek, ale czasami mam takiego smaka na jakiegoś kurczakburgera i wali mnie to czy po tym dostanę kalorii czy coś.

produkt nie wyglada jak na zdjeciu, kolejny ból dupy o to, nikt nie przywala się jednak jak leki nie działają, a lekarz je wypisuje i to one kosztują gruby hajs. Logiczne jak działa reklama, jak działa marketing.
Niby sporo osób pierdzieli jak działa mc, jakie to złe jednak jak widać mc i inne górujące marki mocno się trzymają, ba nawet są w stanie non stop w ogromnym tempie rozwijać się. Po to są takie miejsca, że jak przyjedzie wycieczka szkolna, że jak potrzeba nakarmić 100 osób to pójdzie to w miare sprawnie, wejdź do restauracji niech 100 osób zamówi przynajmniej żurek, nie mówię o całym daniu. Pamiętajcie ze w restauracji nie zapchacie się samym żurkiem, tym bardziej rzadko dostajecie na wynos, chyba w żadnej restauracji nie posunęli by się tak daleko.

Sporo sytuacji pamiętam z życia gdzie lądowałem na obiedzie w macu, ale jak słysze o tych KUCHCIKACH domowych, co to gotują w domu i nie jedzą CHEMII, jasne! MOM, warzywa kupione w paczkach niby hermetykach, to samo za siebie mówi, ewentualnie dorzuci kostke rosołową, która jest z pewnością taka naturalna, albo kupią śląską za 5/10 zł , potem udają kucharzy , co to jedzą tylko prawdziwe jedzenie.

Standardy w ff są jakie sa, ale w dupie mam czy ktoś tam umiera z wycieńczenia, tak samo w dupie mają was inni klienci, najświętsza prawda - płacę wymagam dodatkowo liczę, że dostane jedzenie podane z uśmiechem i uprzejmością, tak samo w sklepie chce być obsłużony, to jest praca, nie podoba się to otwórz własny biznes, gdzie będziesz strzelał fochy na swoich klientów, a później jak będziesz już takim chujem, to zadzwoń do mnie z zapytaniem dlaczego twój biznes się nie kręci.

Idziesz pracować do mc to masz pewne obowiązki, nie piszę ofc że ta cała korporacja jest świetna, albo że praca chujowa i żałosna, bo zawsze to jakiś grosz, szczególnie jak można dorabiać obok drugiej pracy. Tylko później nie srajcie żalem, że to, że tamto, że ktoś na was krzyczy a od was nic nie zależy, bo prosty schemat jest taki, klient drze się na goscia na kasie, gośc na kasie drze jape na gościa na kuchni, po czym manager dostaje po dupie, a szef ma to w dupie, bo hajs sie musi zgadzać, szef też się rozlicza z całym koncernem. Nikt, ale to nikt w tym systemie, który jest nie nakazuje wam pracować, system może wymagać od was opłat, takich jak podatki, ale dlaczego masz dostać np chleb za darmo skoro ktoś poświęcał czas na produkcje, otworzył piekarnie.

ale jednak najbardziej żałosne musi być jak ktoś widzi jak ten gosciu co jest obroncą ucisnionych i wielkim bohaterem, zaczyna bronic swojej niuni, założe sie ze 100% osób które obserwują to z perspektywy trzeciej osoby, patrzy się na ciebie jak na debila, dobrze ze nie stoisz przy kasach i nie mowisz do kazdego, "macie sie do niej odnosci z szacunkiem, bo to moja dziewczyna, a ja nie pozwole jej obrażać" bo klientów pamiętaj : GÓWNO TO OBCHODZI.

wódka tez szkodzi a jakoś nikt nie kupuje na impreze tylko soku pomrańczowego.

swoją drogą promocja mcduel czy cos takiego to świetna sprawa.

Zdrowia życzę , czy to karczek z grilla, czy kaszanka, czy fastfoody z mitycznym kebabem, czy to wódka czy browar, czy to kiełki, czy sałatka.

Cytat:

Ogólnie wszędzie jemy gówno.Ostatnio ucieszyła mnie informacja że producenci żywności którzy używają do produkcji swoich wyrobów GMO wycofują się z Europy.Tyle k***a dobrze.



cały czas niestety obawiam się, że to tylko przykrywka, żeby sprawa ucichła. Tylko trzymać kciuki, że to prawda.
Zgłoś
Avatar
pejpo 2013-08-06, 0:56 1
wdiko inteligentną masz laske skoro w mc za***ala
Zgłoś
Avatar
Whiteroom 2013-08-06, 5:24
MoneyCash napisał/a:

@wdiko - ty typowy prostaku. Skoro za cos place to chce miec tak jak to mi sie podoba, chuj mnie obchodzi ze ktos zapieprza za marny grosz, to nie moja wina ani sprawa. Raz sie o cos takiego klocilem, a raczej poprowadzilem monolog ale mam nadzieje ze przy nastepnej wpadce "bedziesz chcial sie skonfrontowac". Dla mnie sromotne - wypierdalaj



Ty płacisz.. pierdolony kompleks dorobkiewiczów
Zgłoś
Avatar
hueip8 2013-08-06, 8:25


Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
mathus 2013-08-06, 9:15
Historia o MC a Lubinie, mogę potwierdzić tą samą sprawe w MC Głogów koło ronda, żenua i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-08-06, 11:06
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

Ból dupy co najmniej jakby szef zmiany mu dziołchę wychędożył...



Na szczęście szefami zmiany są tam dziołchy i to nawet fajne wiec mam cichą szanse na trójkącik aleee.... cicho bo się jeszcze dowie...
Zgłoś
Avatar
japacz 2013-08-06, 11:55
"Kolo statoila ciagle psuja sie maszyny maja juz po 20 lat a gosc oszczedza i nie kupuje nowych"

Jak 20 lat ja MC Donald w Polsce jest od 1992 roku???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie