18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
stacu5 2015-12-07, 21:45 42
A potem w razie wypadku auto rozpada się jakby było z klocków lego. Jak ten golf co się na dwie części rozpadł.
Zgłoś
Avatar
n................o 2015-12-07, 21:50 13
To ten mietek co go Rudy rozpierdolił
Zgłoś
Avatar
kampton 2015-12-07, 23:36 1
Michał Anioł w nowym wcieleniu !!
Zgłoś
Avatar
Zekvaer 2015-12-08, 2:19 7
@stacu5 jak się spawa blachy na sztukę to sie potem auto rozpada, moj tata, zawodowiec, blacharz lakiernik z 35 letnim doświadczeniem we wlasnej firmie w tym roku dostał Dodge Durango po dachowaniu, wyklepany, dach wstawiony nowy, każda część do lakierowania, do tej pory właściciel jeździ i nie narzeka. Ale jak naprawia sie samochody ,,u Jana" to potem rozpadają sie po pierwszej lepszej stłuczce.
Zgłoś
Avatar
patryko93 2015-12-08, 13:09 2
@up no tak, jak cały element się wymieni i polakieruje to nic się nie stanie. Jednak na filmiku widać, że spawali boczne pasy i słupki gdzieś w połowie ich długości ;p Swoją drogą kiedyś widziałem busa co lewym przednim kołem jechał przy środkowej linii drogi, a tylnym prawym po krawężniku ;p
Zgłoś
Avatar
Adamkad 2015-12-08, 13:10 5
1:48 auto rozciągane a potem takie napięcia idą na szyby że same pękają. Kuzyn jak kupił auto rozciągane to przednią szybę 4 razy wymieniał w ciągu 5 miesięcy bo sama pękała.
Zgłoś
Avatar
_webber_ 2015-12-08, 13:25 4
@Adamkad, napięcia? W sensie, że prąd?

A może chodziło ci o naprężenia?
Zgłoś
Avatar
____ 2015-12-08, 13:39
myślałem że prostsza naprawa niż przy octavii a tu wszystkie słupki do naciągania
Zgłoś
Avatar
Kwok 2015-12-08, 13:45 20
Najgorsze jest to że kupujący często nie jest w stanie wykryć że kupuje taką kupę. Tutaj sprawa jest dość łatwa to wyczajenia ze względu na spawy na słupkach, ale często wymieniają całe elementy. Następnie samochód jest szlifowany do blachy i robiony pod fabryczną grubość lakieru. Wszystko pięknie tylko:

- Żaden blacharz nie uzyska wytrzymałości szwów porównywalnej w tymi wykonanymi w fabryce.
- Zabezpieczenie antykorozyjne nie istnieje.
- Przy kraksie jest zdziwienie że samochód składa się inaczej niż powinien - lokalnie struktura ma inną sztywność i nie ma bata na obejście tego.
- Jesteś robiony w chuja przepłacając za szrot jak za pełnowartościowe auto.

Wszystko przez Mirków którzy nie potrafią pogodzić się że rozpieprzyli auto. Takie coś powinno być z urzędu złomowane a utylizacja dopilnowana.
Zgłoś
Avatar
P................r 2015-12-08, 14:07 1
I tak właśnie Janusz zamiast kupić nową, skoromną Octawię z salonu kupi złom, żeby Mariola czuła dumę.
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2015-12-08, 14:20
Taka naprawa im się naprawdę opłaca? Co oni ten złom za darmo dostają?
Zgłoś
Avatar
dEboo 2015-12-08, 14:29 4
"Żaden blacharz nie uzyska wytrzymałości szwów porównywalnej w tymi wykonanymi w fabryce" Ale debil, już mi się nie chce tłumaczyć że spaw jest dużo mocniejszy od blachy, przy wypadku nie ma takiej opcji by pękł spaw pęknie obok ale nie spaw, pod warunkiem że jest dobrze zrobiony.
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2015-12-08, 15:06
dEboo napisał/a:

"Żaden blacharz nie uzyska wytrzymałości szwów porównywalnej w tymi wykonanymi w fabryce" Ale debil, już mi się nie chce tłumaczyć że spaw jest dużo mocniejszy od blachy, przy wypadku nie ma takiej opcji by pękł spaw pęknie obok ale nie spaw, pod warunkiem że jest dobrze zrobiony.


Że co kurwa..?
Zgłoś
Avatar
dEboo 2015-12-08, 15:10 1
Że kurwa przestań trzepać kutasa tylko coś zrób, wyjdź z domu zrób coś konstruktywnego wtedy się będziesz wypowiadał. A nie siedzą jeden z drugim kurwa znawcy jebani a nawet młotka w ręku nie trzymali tylko swojego pindola.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie