18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-10-15, 11:02
baronturbina napisał/a:

Oczywiście ty jako naczelnik OSP Kraśnik wiesz najlepiej jak to jest się naoglądać trupów ?



do Krasnika jezdzilem tylko odwiedzac Twoja matke...

no ale nie trzeba byc strazakiem by sobie wyobrazic sam widok takiego wypadku. Bedac mezem i ojcem - nie bylbym w stanie jechac do takiego wypadku gdzie zginela cala rodzina i ogladac kilku letnie dzieci... nie wspominajac juz o makabrycznych widokach :/
Zgłoś
Avatar
konrad2k7 2020-10-15, 12:59
aradd napisał/a:

Mięsko to każdy by chciał jeść lecz gdyby człowiek miał powrócić do czasów, gdy musi sam je zdobyć (głównie upolować) to zapewne połowa ludzkości wymarłaby z pizdowatości.



nie jem miesa od 10 lat ale ciebie bym zajebal jednym strzalem powiem wiecej za 3 lata jak sam nie upolujesz to nie bedzie w sklepie wiec jeszcze zdazysz sie wykazac jaki jestes zabijaka bede plakal do rozpuchu ze smiechu jak odetna swinie od koryta a zbliza sie ten dzien wielkimi krokami
Zgłoś
Avatar
inferno320 2020-10-15, 13:22
ssaki hodowlane stanowią 96% wszystkich ssaków na świecie.
taka ciekawostka z dokumentu Davida attenborough „nasza planeta"
Zgłoś
Avatar
aradd 2020-10-15, 15:43
konrad2k7 napisał/a:

nie jem miesa od 10 lat ale ciebie bym zaj***l jednym strzalem powiem wiecej za 3 lata jak sam nie upolujesz to nie bedzie w sklepie wiec jeszcze zdazysz sie wykazac jaki jestes zabijaka bede plakal do rozpuchu ze smiechu jak odetna swinie od koryta a zbliza sie ten dzien wielkimi krokami



Kolego, wytłumacz mi proszę, w którym miejscu napisałem, iż jestem wg ciebie cyt." jaki jesteś zabijaka". Nie toleruję marnotrawstwa i nadmiernego powodowania cierpienia u zwierząt. Sam jem mięso, bo chce, lubię i potrzebuję. A ty jak jesteś taki twardy, że potrafisz zabić ludzi jednym strzałem polecam zacząć od siebie. Przynajmniej zrobisz pożytek społeczeństwu. PS. też jestem za tym, żeby ścierwa z tfu pisu dosięgła kara która nadeszłaby wraz z upadkiem tego nierządu lecz póki Polacy sami nie wezmą spraw w swoje ręce, dopóty jedyną zmianą będą kolejne "świnie przy korycie".
Zgłoś
Avatar
adian12345566 2020-10-15, 17:37
Mr.Martin napisał/a:

Wy wiecie ile kosztuje takie mięso z cielęcia?



U nas coś około 32zł.a szynka wołowa 20-24
Zgłoś
Avatar
tytek 2020-10-15, 21:47
Bez problemy mógłbym pracować w rzeźni. Praca jak praca, Zaczynasz zmianę, wykonujesz swoje obowiązki najlepiej jak potrafisz, myjesz ręce i idziesz do domu. Dzisiaj ginekolog który skrobie kobiety czy żołnierz który strzelał do dzieci to bohaterowie. Rzeźnik to odczłowieczony bydlak. Gorszy od alimenciarza nie płacącego alimenty czy patusa który idzie do gminy żebrać o węgiel.
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2020-10-16, 0:51
Wiewór napisał/a:

Nic miłego ale mięso jest podstawowym składnikiem diety i kurwa nic tego nie zmieni.
Wegozjeby mogą pierdolic o zaletach jedzenie trawy ale to są bzdury i kłamstwa.
Mięso jest jednym z głównych źródeł białka bez którego człowiek nie funkcjonuje.
W żadnych produktach poza chudym mięsem nie ma tyle białka. Indyk, królik, tuńczyk, wołowina. Niezastąpione.
Bez mięsa człowiek po prostu zdechnie.



Oglądałem kiedyś ciekawy program naukowy. No i tam uczeni dowiedli, że żeśmy zaczęli szybciej ewoluować jako człowiekowate (hominidy) , jak zaczęliśmy szamać mięcho - wtedy nam się mózgi zaczęły szybciej rozwijać ( mózg jest najbardziej " żarłocznym " organem ). Nie chodzi też o to, żeby jeść go za dużo ( dny moczanowe) i za tłusto ( problemy z trawieniem). Ale w mięsie jest najłatwiej przyswajalne żelazo i kolagen. Pewnie wegefani będą mnie obsobaczać, że mięso to morderstwo itp. No cóż, przyroda jest okrutna ( patrz film z kitkiem wszamanym przez węża - wąż też istota i musi jeść), a my jesteśmy jej częścią, czy nam się to podoba, czy nie. Nasi przodkowie nie jedli tylko jagódek i grzybków, ale lubili sobie wtrząchnąć mamuta czy innego tura . Nawet jak już były kultury rolnicze to hodowali zwierzęta na mięso i skóry.
No dobra. Zesrałem się i idę po papier.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-10-16, 17:42
Przykry film. Zwierzę da się zabić szybko a tu widać, że dobrze wiedziało co je czeka
Zgłoś