18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
romansja 2020-10-14, 22:22 2
Ja tam swoje mam. Chuj ze UK przynajmniej wiem co jem. Jak to mówią człowiek że wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy





Zgłoś
Avatar
200kgnaklate 2020-10-14, 22:25
Ta krowa próbuje bardziej walczyć niż te typy co islamiści do nich celują
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-10-14, 22:34 1
Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
romansja 2020-10-14, 22:36 1
LBZ napisał/a:

Tyle w temacie.



Stary punk zawsze ok
Zgłoś
Avatar
macolek1234 2020-10-14, 22:40 2
Ja pracuję w ubojni. Powiem tak, do wszystkiego można się przyzwyczaić. Oczywiście taki widok jak w tym filmie to tylko w bieda rzeźniach. Normalnie, krowa ma łeb przytrzymywany od dołu sankami i stres trwa znacznie krócej.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-10-14, 22:41
romansja napisał/a:

Stary punk zawsze ok



Pewnie. Zawsze prawdziwy, bez poprawności politycznej
Zgłoś
Avatar
tdoberman 2020-10-14, 22:43
Albo wyleczyła by się ta połowa z pizdowatości
Zgłoś
Avatar
Srasłkasz 2020-10-14, 22:49
Uśpił byczka by dać mu szczepionkę.
Zgłoś
Avatar
wojf 2020-10-14, 23:13 3
kuba1393 napisał/a:

Ogólnie każdy, kto je mięso i się tym szczególnie jakoś szczyci, to dla mnie zwykla k***a bez empatii i taki człowiek to chwast.
Tak jadam mięso, ale gdy np. zamawiam w knajpie jakiegoś steka itp, to powoduje to we mnie uczucie wstydu. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się przejść na wegetarianizm.
I nie mięso nie jest podstawowym składnikiem ludzkiej diety. poza tym, coraz więcej produktów roślinnych istnieje na rynku o smaku przypominającym prawdziwe mięso.



Na przykładzie kolegi widać wyraźnie, że dopalacze można przedawkować i dobrze, że są nielegalne
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-10-14, 23:20
TRQPL napisał/a:

Wpierdalali by szczaw i kompot z mirabelek ludzie jak karaluchy zniosą dużo.


Racja! Masz przykład na niektórych filmikach że i gówno człowiek zje.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-10-15, 0:53 3
Arathnmor napisał/a:

Mięso przez większość historii ludzkości było jedynie dodatkiem a nie stałym punktem w jadłospisie. Właściwie to przeciętni ludzie widzieli je raczej od święta patrząc kilka setek lat wstecz. A teraz mięsko dostępne od ręki, nie trzeba nawet specjalnie w kolejkach stać. Spora część społeczeństwa nawet nie wie jak wygląda(ło) świniobicie. I te świeżynki... kaszanki... kurwa, zgłodniałem.



W Polsce w sredniowieczu Szlachta jadla wielokrotnie wiecej miesa niz jemy obecnie. Dzieki tej kulturze jestesmy najsilniejszymi ludzmi na Ziemi. A ty wpierdalaj paprochy zeby zawrocic ewolucje.. a nie ewolucja juz o to zadbala i pizdom ktore nie jedzom miesa odbiera zdolnosc rozmnazania.
Zgłoś
Avatar
Mr.Martin 2020-10-15, 7:21
Wy wiecie ile kosztuje takie mięso z cielęcia?
Zgłoś
Avatar
karolo_m 2020-10-15, 8:00
baronturbina napisał/a:

Oczywiście ty jako naczelnik OSP Kraśnik wiesz najlepiej jak to jest się naoglądać trupów ?



Kurwa cieciu pierdolony, jakie masz pojęcie o OSP? Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak KSRG? Nie jestem strażakiem zawodowym, W OSP mało też już działam, ale kiedyś jeździło się do wypadków tych śmiertelnych również. Więc?
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2020-10-15, 9:40
aradd napisał/a:

Mięsko to każdy by chciał jeść lecz gdyby człowiek miał powrócić do czasów, gdy musi sam je zdobyć (głównie upolować) to zapewne połowa ludzkości wymarłaby z pizdowatości.


Pierdolisz synek, kiedyś żarli mięso bo mieli za mało rozumu by uprawiać warzywa i owoce, polowanie to prymitywizm chociaż sam jem mięso to myśle ze spokojnie bez niego można się obejść jednak poziom świadomości w społeczeństwie jest troszkę za niski by pewne kwestie zrozumieć. Jesteśmy dużo bardziej inteligentni niż byliśmy za czasów kamienia. Przemoc to najniższy poziom inteligencji ale co Ty możesz o tym wiedzieć
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-10-15, 9:43 1
Wydaje mi się, że w tym momencie ogłuszanie nie jest przeprowadzane prawidłowo, gdyż zwierzę powinno być unieruchomione w taki sposób, który uniemożliwiłby spudłowanie radykałem. Na filmie widać, że zwierzę może odsunąć głowę w każdym momencie, więc szansa na to, że radykal nie rozpierdoli mózgu jest dość duża.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie